Новини

Канадський фонд підтримки місцевих ініціатив (КФМІ) підтримує малі, але високоефективні проєкти, що відповідають пріоритетним напрямкам міжнародної допомоги уряду Канади. Програма спрямована на підтримку ініціатив, розроблених переважно місцевими партнерами.

Фонд Synergy for Change створений з метою підтримки ціннісного бізнесу і сприяє розвитку підприємств та організацій у відповідності до глобальних цілей сталого розвитку ООН.

Шанс на отримання фінансової підтримки в навчанні надається в рамках проєкту «Scholarship в Україні».

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку АГРО, що реалізується компанією Кімонікс Інтернешнл, запрошує подавати заявки на одержання субгранту для реалізації проекту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи.

Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів публічної дипломатії на 2021 рік для підтримки проєктів у галузі освіти.

«Democracy Hub» – це онлайн-проєкт, що спрямований на розвиток спільноти проактивної молоді.Проєкт реалізується у партнерстві з Crossing Borders за фінансування Civil Society in Development (CISU).

House of Europe надасть до 50 000 євро на спільні культурні проєкти українських та європейських організацій.

29 березня телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) оголосили конкурс місцевих проєктів «Наша громада».

Програма «U-LEAD з Європою» оголошує конкурс серед територіальних громад для участі у навчальній програмі «Кроки для спеціалістів» на тему «Просторове планування та управління природними ресурсами».

Для участі у проєкті необхідно сформувати команду у складі від 3 до 5 учасників віком від 18 до 35 років. Учасниками проєкту можуть стати громадянські ініціативи та громадські організації з Харківської, Сумської, Чернігівської областей та підконтрольних уряду України територій Донецької та Луганської областей.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 >