Новини

Голова Асоціації Анджей Чернецькі та заступник голови сейміку Підкарпатського воєводства Войцех Заянц зустрілися з керівництвом Чернігівської області, щоб обговорити можливості міжрегіонального співробітництва та пріоритетні напрямки економічного і культурно-гуманітарного розвитку.

Офіс з розвитку підприємництва та експорту запускає міжнародну версію Єдиного експортного вебпорталу на платформі Дія.Бізнес.

9 вересня відбулася зустріч заступників Міністра економіки України Сергія Теленика і Тараса Качки з заступником Голови Представництва ЄС в Україні Ремі Дюфло щодо укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів (АСАА).

У жовтні 2021 року ТПП України планує здійснити бізнес візит до Арабської Республіки Єгипет.

10 вересня 2021 року у Києві відбулися політичні консультації на рівні заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара та державного секретаря Міністерства закордонних справ Республіки Сербія Немані Старовича.

Про експорт зерна
Дата: 13.09.2021

Станом на 10 вересня з України від початку 2021/22 МР (липень-червень) експортовано 10 290 тис. тонн зернових і зернобобових культур. 

9 вересня заступник Міністра – Торговий представник України Тарас Качка обговорив з Державним Міністром з питань регіональної співпраці Шри-Ланки Таракою Баласурія можливість посилення торговельно-економічних відносин між двома країнами.

8 вересня Міністерство закордонних справ України провело засідання української частини Комісії стратегічного партнерства Україна-США на виконання домовленостей президентів Володимира Зеленського та Джозефа Байдена, на якій українська сторона розпочала підготовку пропозицій до порядку денного майбутнього засідання Комісії та тексту нової Хартії стратегічного партнерства Україна-США.

ТПП України у співпраці з Мінекономіки організовує діловий візит в ОАЕ для участі у Бізнес-форумі в рамках Національного дня України за програмою ЕКСПО 2020 в м. Дубай.

9 вересня відбулось чергове засідання Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної.

1 2 3 4 5 6 7 ... 495 496 >