Новини

Офіс з розвитку підприємництва та експорту в партнерстві з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» організовують та запрошують експортерів до участі в Export Bootcamp, який відбудеться онлайн 6-8 липня 2021 року.

Активізацію економічного співробітництва, розвиток політичного діалогу та відновлення туризму обговорили Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Прем’єр-міністр Республіки Хорватія Андрей Пленкович під час онлайн-зустрічі 10 червня.

9 червня в онлайн форматі відбулося перше установче засідання Торговельного Комітету, передбачене положеннями Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії.

23 по 26 червня 2021 р. ТПП України організовує діловий візит українських підприємців - членів української частини українсько-азербайджанської Ділової Ради до м. Баку (Азербайджан) для участі в Першому Спільному засіданні Ділової Ради в рамках офіційного візиту Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля до Азербайджанської Республіки.

У Європейському Союзі вивчають шляхи посилення економічної та інвестиційної співпраці з країнами Східного партнерства.

8 червня заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка взяв участь в онлайн зустрічі із заступницею Генерального директора Генерального директорату Європейської Комісії «Внутрішній ринок, промисловість, підприємництво і МСП» (DG GROW) пані Мейв Руте.

Посольство України в Нідерландах запрошує українських виробників одягу та експертів з моди 11 червня 2021 р. на вебінар на тему „ЕКСПОРТ ОДЯГУ: тенденції та можливості з акцентом на Нідерланди”.

17 червня 2021 року відбудеться вебінар «Україна-Фінляндія: вивчаємо ділові можливості в 2021 році»

7 червня заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від першої в історії двосторонніх відносин пані посла Ірландії з резиденцією в Україні Тереси Ґілі. 

Комерційна пропозиція від компанії з Нідерландів

1 2 3 4 5 6 7 ... 480 481 >