Анонси
Дата: 03.11.2020

aqua-ukraine---2020-46dЗ 10 по 12 листопада 2020 року у м.Київ (Міжнародний виставковий центр) відбудуться виставкові заходи за активної участі Мінрегіону, Міндовкілля, Держводагентства, інших галузевих інституцій:

XVIII Міжнародна спеціалізована виставка "Aqua Ukraine-2020" (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, насосне обладнання, труби та трубопровідна арматура, фільтри, прилади контролюта обліку).

XVIII Міжнародна спеціалізована виставка "КомунТех-2020" (комунальна та спецтехніка, управління відходами, благоустрій, освітлення вулиць та доріг), в рамках якої заплановано Спеціалізовану експозицію "Post & Delivery Expo UA" (поштова та кур'єрська доставка, електронна комерція, складське обладнання).

XI Міжнародна спеціалізована виставка "ДорТехЕкспо-2020" (будівництво, ремонт та утримання доріг, мостів, шляхопроводів, дорожньо-будівельна техніка).

X Спеціалізована виставка "ЄвроБудЕкспо-2020" (будівельні матеріали, конструкції, технології для промислового, житлового будівництва та соціальної сфери, інструменти, обладнання), в рамках якої відбудеться Спеціалізована експозиція "Villa & Leisure" (всі аспекти заміського проживання та дозвілля).

III Міжнародна спеціалізована виставка "Electro Install-2020" (низьковольтне обладнання, комплектні пристрої, вимірювальна техніка, кабелі, кабеленесучі системи, електромонтажні матеріали та інструменти, електроустановчі вироби, електронні компоненти, світлодіоди, привідна техніка, системи автоматизації).

XVIII Міжнародна спеціалізована виставка "Енергетика в промисловості-2020" (електротехнічне, енергетичне устаткування та технології для електростанцій, підстанцій, електромереж і систем електропостачання промислових підприємств).

XIII Міжнародна спеціалізована виставка "Ecoenergy  Expo-2020" (обладнання для сонячних та вітрових електростанцій, підстанцій, електромереж і систем електропостачання промислових підприємств).

V Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості "Mining & Minerals Expo-2020" (гірничодобувні технології, обладнання для кар'єрних та шахтних робіт, гірничий інструмент, конвеєрні системи, збагачувальне та переробне устаткування)

V Міжнародна спеціалізована виставка "Нафтогазекспо-2020" (технології, обладнання та сервіси для розвідки, видобутку, транспортування, розподілення, переробки та зберігання нафти і газу).

За довідками звератися за тел.: (044) 201-11-62, 201-11-59, 201-11-57, сайт: www.iec-expo.com.ua


 

 

Детальніше
Дата: 03.11.2020

5df2925382dbf2680168664 листопада об 11:00 відбудеться онлайн-конференція "Україна та Алжир: можливості співпраці, інструменти співробітництва з Північною Африкою" за участю українських та алжирських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва палат країн, а також ділових кіл.

Захід організовується у співпраці з Алжирською торгово-промисловою палатою.

Програма зустрічі передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені перспективи та пріоритетні напрями українсько-арабського економічного співробітництва та секцію запитання та відповіді, в яких компанії зможуть провести В2В.

Онлайн формат зустрічі відбудеться за допомогою системи ZOOM.

Мова заходу: арабська/французька з послідовним перекладом.

Реєстрація

Інформацію щодо умов участі можна дізнатися в ТПП України:
Ольга Сухенко (oas-ier@ucci.org.ua, тел.: +38 044 461 98 07);
Юлія Єгорова (yys-ier@ucci.org.ua, тел.: +38 044 461 98 07)

Джерело


 

Детальніше
Дата: 03.11.2020

smm2020Enterprise Europe Network запрошує українські компанії взяти участь в b2b зустрічах в області смарт виробництва і промисловості 4.0, які відбудуться з 18 по 20 листопада 2020 року онлайн під час міжнародного брокерського заходу Smart Manufacturing Matchmaking 2020.

Участь у заході безкоштовна!

Щоб взяти участь у заході потрібно зареєструватись на спеціалізованій платформі, заповнити інформацію про свою компанію та назначити зустрічі з представниками тих компаній, які Вам цікаві. Вам не потрібно ніякого додаткового програмного забезпечення, лише останню дату веб-браузер, мікрофон і веб-камера.

Брокерський захід надає унікальну можливість зустрітися з науковцями, дослідниками та менеджерами компанії, які працюють в сфері інтелектуального виробництва та промисловості 4.0. Це також гарна можливість залишатися в курсі останніх передових технологій, інновацій, нових заявок від малого і середнього бізнесу, а також технічних проблем, з якими стикаються великими компаніями.

Основні теми заходу:

Digital Twin
Industrial Internet of Things
Applications of Virtual/Augmented/Mixed Reality in Industry
Big data Analytics
Cyber Physical Systems
Simulation
Autonomous Robot
AI & Machine Learning for Industrial applications
Additive Manufacturing
Cyber security and Cloud
Human Machine interfaces
Human to Machine cooperation
Predictive Maintenance
System integration
Autonomous production

Якщо у Вас виникли додаткові питання дзвоніть EEn Ukraine за тел. (044) 525 98 41 або пишіть на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Джерело


 

Детальніше
1 2 3 4 5 >