Проєкти ТКС
Проекти транскордонного співробітництва

      Відповідно до Закону України «Про транскордонне співробітництво» та Постанови Кабінету Міністрів України №1819 від 27.12.2006 «Про затвердження Державної  програми розвитку транскордонного співробітництва на 2007-2010 роки» з метою забезпечення державної фінансової підтримки проектів транскордонного співробітництва на 2009 рік в січні 2008 року проведено обласний конкурс проектів розвитку транскордонного співробітництва. За результатами конкурсного відбору п’ять проектів подано Міністерству економіки України для  розгляду та затвердження.

       Проекти

     У травні 2008 року проведено додатковий конкурс проектів транскордонного співробітництва, за результатами якого три проекти відправлено до Міністерства економіки України.

      У листопаді 2008 року два проекти КП «Чернігівводоканал» та управління економіки та розвитку інфраструктури Корюківської райдержадміністрації повторно направлено Міністерству регіонального розвитку та будівництва України для розгляду та включення у додаток 2 до Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2007-2010 роки» для надання державної фінансової підтримки у 2009 році.
       Проекти

      З метою забезпечення державної фінансової підтримки проектів транскордонного співробітництва на 2010 рік у грудні 2008 року проведено черговий обласний конкурс проектів транскордонного співробітництва.
      За його результатами 4 проекти разом з експертним висновком Міністерства культури і туризму України про доцільність їх фінансування з державного бюджету направлено до Міністерства економіки України для подальшого розгляду.
        Проекти