Ukrainian Food Manufacturers Alliance (UFMA) за підтримки Офісу з розвитку підприємництва та експорту, платформи Nazovni оголошує відбір українських виробників харчової продукції для участі в програмі з виходу на ринок Німеччини.
Ініціатива передбачає отримання консультацій від експертів щодо підготовки до виходу на ринок, участь у торговельній місії та можливість установити прямі контакти з ритейлерами та дистрибʼюторами Німеччини. Програма проходитиме із червня 2025 до листопада 2025. Буде відібрано 10 компаній. Детальний графік та умови участі будуть надані компаніям-учасникам.
Для кого?
До участі запрошуються українські компанії з харчової галузі, які мають власне виробництво, впроваджені міжнародні стандарти якості, а також готові до масштабування та розширення присутності в Європі.
Як взяти участь?
Для участі в конкурсі необхідно заповнити реєстраційну форму. Усі учасники відбору отримають індивідуальне повідомлення про результати. Фінальний етап передбачає співбесіди з кандидатами.
Дедлайн подання заявок — 12 травня 2025 року. Ознайомитися з деталями та зареєструватися можете за посиланням.













Розпочато прийом заявок від українського бізнесу на участь у щорічній міжнародній конференції Ukraine Recovery Conference 2025 (URC2025), яка цього року відбудеться 10-11 липня у Римі, Італія. До участі запрошуються представники українського бізнесу, які готові презентувати свої успіхи, прагнуть налагодити міжнародне партнерство та долучитися до процесу відбудови України.
Ukraine Recovery Conference 2025 – це четверта щорічна високорівнева подія, присвячена відновленню та довгостроковій реконструкції України після повномасштабної російської агресії. Продовжуючи традиції попередніх конференцій URC2025 продемонструє прогрес України у реформах в контексті її економічної стійкості та євроінтеграційного шляху.
Конференція буде зосереджена на чотирьох тематичних вимірах:
- Бізнес-вимір
- Людський вимір
- Місцевий та регіональний вимір
- Європейський вимір
Порядок подання заявок
До подання заявок запрошуються українські приватні компанії. Конкурентну перевагу при відборі заявок, матимуть бізнеси, які:
- Працюють в одному з наступних секторів, визначених як ключові урядові пріоритети:
- Енергетика / Відновлювана енергетика
- Інфраструктура / Транспорт / Логістика
- Оборона / Стратегічна промисловість
- Виробництво / Переробка / Сільське господарство
- Критичні матеріали / Гірничодобувна промисловість
- Інновації / Високі технології / Цифрові технології
- Компанії, які мають конкретні результати (наприклад, підписання меморандуму про співпрацю, B2B угоди з іноземними компаніями, інші міжнародні партнерства) для представлення своїх здобутків і обміну досвідом на URC.
URC2025 об'єднає представників дружніх до України урядів, міжнародних організацій, фінансових установ, бізнесу, регіонів, муніципалітетів та громадянського суспільства. Мета конференції — об'єднати спільні зусилля зміцнити стійкість України та пришвидшити її відновлення. Відповідно до принципів URC, затверджених у Лугано та Берліні, URC2025 також застосовує підхід «всього суспільства», забезпечуючи широку участь зацікавлених сторін.
Щоб подати заявку та детальніше ознайомитися з умовами участі, переходьте за посиланням: https://tinyurl.com/2dxr5gke
Стартував набір компаній у межах молодіжного акселератора Step In Export, що створений для молодих фахівців і готує спеціалістів та лідерів, здатних розвивати український експорт.
Представники українського бізнесу можуть обрати одну або декілька опцій для участі:
-
Надати практику командам студентам, які розроблять для вас експортний план для обраної країни
-
Провести тренінг до 1 години на тему міжнародної торгівлі та організації експорту
Мета акселератора — допомогти студентам 4–6 курсів та випускникам останніх двох років за спеціальностями економіка, міжнародна торгівля, маркетинг, підприємництво, фінанси та інші суміжні здобути знання та досвіду у сфері експорту.
Під час навчання студенти та випускники опанують 20 ключових навичок та обов’язків експортного менеджера, набудуть практичного досвіду, швидко адаптуються до практичних викликів та навчаться створювати експортний план.
До проєкту можуть доєднатися бізнеси, які:
-
шукають відповідних спеціалістів з міжнародної торгівлі на посаду експорт-менеджера
-
готові провести практичну лекцію
-
готові стати практичним кейсом для опрацювання студентами під час навчання
Наприкінці навчання в Києві в гібридному форматі (онлайн та офлайн) відбудеться ярмарок вакансій, у якому візьмуть участь 40 найкращих студентів та українські компанії. У результаті студенти отримають омріяну роботу, а компанії — свого ідеального кандидата, що заощадить час та гроші на його підготовку
Як взяти участь?
Подати заявку на участь у проєкті можна заповнивши реєстраційну форму за посиланням. Дедлайн — 21 квітня 2025 року (10:00).
Ознайомитися з деталями проєкту та програмою навчання можна за посиланням.






























Garage48, Естонська асоціація ділових і професійних жінок (EENA) та громадська організація «Інша жінка» за підтримки Естонського центру міжнародного розвитку (ESTDEV) запускають другу хвилю трансформаційної онлайн-програми для українських малих та середніх підприємств, очолюваних жінками, Empowering Women: Digitalisation and Export Acceleration (Розширення можливостей жінок: сприяння диджиталізації та розширенню експорту). Ініціатива спрямована на підтримку підприємиць, які починають свій шлях до цифровізації та експорту.
Для кого?
Участь у програмі можуть взяти жінки-підприємиці з усієї України, які мають власну справу та прагнуть діджиталізувати свою діяльність і масштабувати свій бізнес на міжнародному рівні.
Учасниці повинні мати діючий бізнес або бути зареєстрованими як ФОП на підконтрольній Україні території.
Про програму
У межах програми, яка триватиме з 2 травня 2025 року до 21 листопада 2025 року, учасники матимуть можливість ознайомитися з передовими практиками та досвідом наставників із сектору стартапів та інноваційних технологій, а також методологією групового коучингу для індивідуального розвитку особистості. За підсумками програми 15 підприємств, очолюваних жінками, зможуть скористатися рішеннями для диджиталізації власного бізнесу вартістю до 2 000 євро.
Серед менторів/ок — українські та міжнародні підприємці/иці та експерти/ки, які мають досвід ведення справ на європейському ринку.
Ключові етапи:
-
Хакатон Empowering Women
-
Акселераційна програма Empowering Women та кола розвитку
-
Демо-день і конференція «Розширення можливостей жінок»
Основна мова програми — англійська.
Як взяти участь?
Для участі в програмі потрібно зареєструватись за посиланням. Дедлайн — 14 квітня 2025 року.
Ознайомитися з деталями програми можна за посиланням.
З додаткових питань можна звертатися за електронною адресою kseniia@garage48.org















Стартує нова хвиля набору на безоплатну менторську підтримку з формування індивідуального експортного плану. Експерти Офісу з розвитку підприємництва та експорту допоможуть підготуватися до виходу на міжнародні ринки завдяки розробці індивідуальної стратегії експорту.
Під час менторської підтримки компанії меблевого, харчового, косметичного секторів та легкої промисловості, що мають готовий продукт з експортним потенціалом, зможуть:
-
оцінити ресурси компанії та визначити готовність до експорту
-
окреслити зони для розвитку
-
визначити та дослідити потенційні експортні ринки
-
вибрати цільовий ринок
-
визначити ефективну модель виходу на нові ринки
-
опрацювати питання ціноутворення та позиціонування продукту й компанії на ринку
-
знайти та залучити цільових клієнтів
-
розробити власний план дій для успішного виходу на обраний ринок
Окрім того, компанії додатково отримають індивідуальні рекомендації від експертів Офісу з розвитку підприємництва та експорту щодо підготовки до переговорів з іноземними партнерами й оптимізації комерційних і маркетингових матеріалів.
Дедлайн подання заявки на участь — 20 лютого 2025 року.