Виставки, ярмарки
International Kingdom Expo 2021 – Virtual

kingdom_expoЗ 28 липня по 02 серпня 2021 року громадська організація “Sindyan For Development and Enterpreneurship” у партнерстві з Йорданською інвестиційною комісією, Йорданською торговельною палатою  та Йорданською промисловою палатою проводить першу віртуальну міжнародну йорданську виставку та конференцію “International Kingdom Expo 2021 – Virtual”.

Метою заходу є налагодження ділових зв’язків між йорданськими експортерами (компаніями, фабриками, постачальниками послуг, стартапами) та іноземними компаніями з використанням віртуальної онлайн платформи та віртуальних виставкових стендів. Віртуальна платформа виставки надає можливість проведення онлайн-зустрічей з використанням текстових та відео-чатів. Платформа заходу стане постійним майданчиком для представлення продукції йорданських виробників та послуг підприємств Королівства.

Міжнародна конференція, яка проходить одночасно з виставкою, буде присвячена найважливішим тенденціям в економіці, питанням відновлення міжнародної торгівлі, а також адаптації промислового  та торговельного секторів до реалій постковідного світу. Очікується, що крім приватного сектору, у заході братимуть участь представники міністерств, торгівельних та промислових палат, університетів та дослідницьких інститутів, урядові посадовці Йорданії.

Відвідання віртуальної виставки-конференції є безкоштовним.  Доступ до віртуального заходу можливий за посиланням. Додаткова інформація про виставку-конференцію доступна на веб-сторінці,  за телефоном: +96 279 681 20 48, або за адресою електронної пошти: info@kingdomexpo.org. У разі зацікавленості щодо участі у заході просимо повідомити Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві.


 

 

Виставка HORECA JORDAN

horecjАсоціацією готелів та Асоціацією шеф-кухарів Йорданії у співпраці з Міністерством туризму та старожитностей Йорданії в Експоцентрі “Zara” у період з 07 по 09 грудня 2021 року проводитиметься виставка “HORECA JORDAN” (інформація додається).

Виставка спеціалізується на готельному та ресторанному забезпеченні, харчовій промисловості, обладнанні та готельному обслуговуванні.

“HORECA JORDAN” проводиться на щорічній основі з 2014 року та є частиною серії виставок HORECA на Близькому Сході (Ліван, Саудівська Аравія, Кувейт, Йорданія, Оман).

Для участі у виставці необхідно заповнити реєстраційну форму та надіслати її на електронну адресу: thuraya@lawrenceconference.com (в копії: наemb_jo@mfa.gov.ua).

Більш детальну інформацію про захід можна отримати за посиланням.

Джерело


 

Qatar International Agricultural Exhibition

enviroteq-agriteqЗ 22 по 26 березня 2022 року в м. Доха пройде 9-а Міжнародна сільськогосподарська виставка “Qatar International Agricultural Exhibition” (AgriteQ-2022).

Одночасно з “AgriteQ-2022” організаторами заплановано провести 3-у Міжнародну виставку з навколишнього середовища “Qatar International Environmental Exhibition” (EnviroteQ-2022) (інформація про заходи додається).

До участі у зазначених заходах запрошуються провідні спеціалізовані міжнародні та місцеві компанії, що працюють у сферах сільського господарства, зрошування, тваринництва, рибальства, захисту навколишнього середовища та займаються постачанням різного виду новітніх технологій у цих галузях.

Додаткову інформацію стосовно умов участі, порядку оформлення необхідних документів та координації дій можна отримати від організаторів:

Контактна особа: Пані Гіфа Аль Отейбі

тел.: +97 433 787 813

e-mail: halotaibi@mme.gov.qa

Джерело


 

Підприємства області запрошуються взяти участь в EXPO 2020

sk35432421У місті Дубай (ОАЕ) відбудеться Всесвітня виставка «Експо–2020», яка стане найбільшою виставковою подією у світі. Планується, що захід відвідає близько 25 млн осіб зі 180 країн світу. Українські інноваційні бізнеси зможуть представити свої продукти та послуги на Українському стенді виставки.

Міністерство цифрової трансформації України та Національний проєкт з розвитку підприємництва «Дія.Бізнес» долучилися до організації Всесвітньої виставки «EXPO 2020» як організаційні та інформаційні партнери Мінекономіки.

Участь України на EXPO 2020 здійснюється за рішенням Уряду України від 14.02.2018 № 94 «Про участь України у Всесвітній виставці «Експо-2020».

Представлення України на EXPO-2020 відбувається за ініціативи та підтримки Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства економіки України, Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України та інших органів державної влади.

Період проведення виставки: з 1 жовтня 2021 року до 31 березня 2022 року (6 місяців). Протягом 6 місяців будуть відбуватись тематичні заходи, програма подій наразі формується.

Місце проведення: м. Дубай, ОАЕ. Територія Експо-2020 займає площу 438 га, станцію наземного метро, торгові центри, логістичні об'єкти, Дубайський виставковий центр.

Хто може взяти участь?

Усі бізнеси з інноваційними рішеннями, а також ті, що представляють напрями: IT, інновації, інвестиції, агро, медицина, виробництво, харчування та інші. А саме:

 • інноваційні українські бізнеси та підприємства
 • бізнеси, що представляють інноваційні продукти, бізнес-підходи та послуги
 • стартап-бізнеси та технологічні бізнеси
 • та інші.

Умови участі:

 • Безкоштовне розміщення інноваційного продукту компанії протягом усього часу проведення виставки (6 місяців) в павільйоні України (площа обмежена).
 • Усі витрати на створення експонату, його монтаж/демонтаж, у тому числі стенду під демонстрацію, логістичні витрати та витрати на переліт та проживання персоналу підприємства (можливо тільки на монтаж/та/або весь період виставки) — учасники покривають самостійно.
 • Стенд має бути розміщений на території Експо-2020 протягом усього часу проведення виставки (6 місяців).
 • Стенд має бути доставлений до місця проведення виставки Експо-2020 (ОАЕ, Дубай) та змонтований до 1 вересня 2021 року.

Учасникам виставки надається:

 • Місце для розміщення стенду (стендів) з чіткою площею (вибір місця попередньо узгоджується з оргкомітетом павільйону України та закріплюється за учасником після обробки оргкомітетом відповідної форми-заявки).
 • Електричне підключення 240 V (важливо звернути увагу на цей показник та підготувати своє обладнання відповідно до вищезазначених вимог).
 • Загальне виставкове освітлення присутнє.
 • Вибір формату презентаційного стенду та концептуальної конфігурації стендів із представлених варіантів у цьому брендбуці.

Учасники виставки зобов'язуються:

Як бізнесу взяти участь?

 • Ознайомитись із деталями щодо логістики, детальними вимогами до брендингу та розмірів стендів, а також до відеоконтенту для медіазони для представлення бізнесів — за посиланням. Стенди можуть бути розміром від 5 до 15 кв. м.
 • Ознайомитись з візовими вимогами для в’їзду та перебування в ОАЕ — за посиланням.
 • Подати заявку англійською мовою з необхідними даними про компанію, інноваційний продукт, контакти від компанії тощо за посиланням: https://bit.ly/3yYXMFZ

Дедлайн подання заявок від компаній — потенційних учасників: 1 серпня 2021 року.

Джерело


 

Dubai Airshow 2021

dubai-airshow-202З 14 по 18 листопада 2021 року в м. Дубай (ОАЕ) пройде 17-а Міжнародна аерокосмічна виставка Dubai Airshow 2021.

Dubai Airshow – провідна міжнародна виставка аерокосмічної індустрії, одне з найбільших аерошоу в світі, у рамках якого понад 1000 світових виробників і брендів демонструють свої новітні технології та досягнення в галузі (інформаційна брошура про виставку додається).

Dubai Airshow проводиться кожні два роки на спеціально побудованому майданчику поруч із міжнародним аеропортом Аль-Мактум (Dubai World Central Aerotroplis, виставкова площа – 645 тис. кв. м).

Більш детальну інформацію про захід, умови участі та реєстрації можна отримати на офіційному сайті організаторів за посиланням.

Джерело


 

Онлайн-виставка для підприємств харчової промисловості

foodprodЗ 6 до 9 липня 2021 року року відбудеться онлайн-виставка «FOOD PROCESSING UKRAINE», на яку будуть залучені 17 італійських підприємств харчової промисловості.

FOOD PROCESSING UKRAINE - справжня онлай-подія, під час якої італійські та українські компанії галузі зможуть взяти участь у конференціях, B2B-зустрічах та семінарах.

Організатором та координатором заходу є Торгово-промислова палата Італії в Україні спільно з FederCamere.

На виставці будуть присутні підприємства сектору обробки їжі, які зацікавлені встановити партнерські зв’язки з дистриб’юторами, гуртовиками, продавцями та українськими фірмами.

Всі охочі можуть взяти участь у події безкоштовно за допомогою платформи - https://www.b2bitalia.org/uk.

Відвідувачі матимуть можливість переглядати стенди різноманітних фірм-учасниць та організувати з ними зустрічі. Для участі у B2B-зустрічах необхідно мати обліковий запис у Zoom.

Зареєструватися на участь у заході - https://www.b2bitalia.org

Зі списком італійських компаній можна ознайомитися за посиланням

Джерело


 

Міжнародні виставки в Україні

12312424XIX Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE – 2021

19 - 21 жовтня 2021

(водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, утилізація осаду, насосне обладнання, труби і трубопровідна арматура, автоматизовані системи управління водним господарством, розвідка та видобування підземних вод, технології та системи контролю якості води, охорона водних ресурсів, бутильовані води)

Контакти:

тел.: (044) 201-11-54, 206-87-86, 206-87-97

e‑mail: aqua@iec-expo.com.ua

www.iec-expo.com.ua/aqua-2021.html

 

78567563XIX Міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ - 2021

19 - 21 жовтня 2021

(енерго- та ресурсозберігаючі технології, обладнання, матеріали для комунальної теплоенергетики, утримання та експлуатація житлового фонду, комунальна техніка, спецтехніка, міський транспорт, технічні засоби організації дорожнього руху, відходи виробництва та споживання, рециклінг, управління полігонами, екологія, благоустрій і комунальне обслуговування міст)

Контакти:

тел.: (044) 201-11-59, 201-11-66

e-mail: forum@iec-expo.com.ua

www.iec-expo.com.ua/kt-2021.html

36463У рамках виставки: Спеціалізована експозиція POST & DELIVERY EXPO UA

Контакти:

тел.: (044) 201-11-59, 201-11-66

e-mail: post@iec-expo.com.ua

www.iec-expo.com.ua/kt-2021/tmkt-2021/tmdelivery-2021.html

 

735234326XII Спеціалізована виставка ДОРТЕХЕКСПО - 2021

19 - 21 жовтня 2021

(будівництво, реконструкція, ремонт та утримання доріг, мостів, шляхопроводів; дорожньо‑будівельна техніка, спецтехніка, машини та механізми для будівництва та утримання автодоріг; матеріали та технології; автозапчастини та комплектуючі; засоби безпеки дорожнього руху; дорожнє освітлення; кар'єри та заводи; придорожній сервіс; лізингові послуги, оренда дорожньо‑будівельної техніки)

Контакти:

тел.: (044) 201-11-59, 201-11-66

e-mail: dorexpo@iec-expo.com.ua

www.iec-expo.com.ua/dorteh-2021.html

 

577788XI Спеціалізована виставка ЄВРОБУДЕКСПО - 2021

19 - 21 жовтня 2021

(промислове та житлове будівництво, архітектура та ремонт, будівельні технології, матеріали та конструкції, ліфтове обладнання, техніка, обладнання, інструмент для будівельних та ремонтних робіт, кліматичне обладнання, джерела опалення та гарячого водопостачання, сантехніка, інтелектуальні технології автоматизації житла, елементи та предмети інтер’єру та декору)

Контакти:

тел.: (044) 201-11-68, 201-11-59

e-mail: stroyexpo@iec-expo.com.ua, forum@iec-expo.com.ua

www.iec-expo.com.ua/eurostroy-2021.html

773422342У рамках виставки: Спеціалізована експозиція VILLA & LEISURE EXPO

(всі аспекти заміського проживання і дозвілля)

Контакти:

тел.: (044) 201-11-66, 201-11-59

e-mail: vl@iec-expo.com.ua

www.iec-expo.com.ua/eurostroy-2021/temateurostroy-2021/tematvilla-2021.html


 

AgroWorld Uzbekistan

uzebistanag15-17 червня в Ташкенті (Узбекистан) відбудеться міжнародна виставка AgroWorld Uzbekistan. Цільова аудиторія - підприємства та організації, що спеціалізуються на виробництві та продажу сучасної сільськогосподарської техніки та запасних частин,, обладнання, технології та матеріали для рослинництва, тваринництва, птахівництва, ветеринарії, переробки, транспортування та зберігання сільськогосподарської продукції.

Відвідувачі виставки -  агрохолдинги, фермерські господарства, переробні виробництва, тваринницькі ферми, зернові компанії та ін. 84% відвідувачів виставки - особи, що впливають на прийняття рішень про закупки.

Експозиція виставки сегментується за товарними категоріями, на учасників та гостей AgroWorld Uzbekistan очікують сотні презентацій, новинок та спеціальних пропозицій від виробників та постачальників.

Узбецька сторона розраховує на активну участь українських компаній. Є домовленість між посольством України та організаторами заходу щодо створення окремого павільйону «Україна», а для вітчизняних компаній передбачені значні знижки – 50% на реєстраційний внесок та 30% на виставкові стенди.

Організаційні питання участі українських компаній: 0962489215 Наталя Рудич (Український союз промисловіців і підприємців). https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfDXEpLq79Pnw.../viewform

Джерело


 

Комерційна пропозиція

spain-flag-fluttering-blue-skyІспанська компанія “ENNENDA GLOBAL S.L.” здійснює пошук надійних українських постачальників карбаміду №46 – з покриттям/без покриття.

Контактна особа компанії:

Мануель Васкес (Manuel Vazquez)

Адреса: Jose Abascal, 44, floor 4ª

28003, Madrid, Spain

tel.: +34 639 870 873

tel.: +34 981 980 981

e-mail: oscar@ennenda.com   

web: www.ennenda.com

Джерело


 

 

Виставкові заходи в Австрії у 2021 році

До вашої уваги перелік виставкових заходів, які проводитимуться в Австрії у 2021 році 

Виставкові заходи в Республіці Австрія у 2021 році

Місто проведення виставкового заходу

Назва виставкового заходу

(мовою оригіналу та в перекладі українською)

Термін проведення виставкового заходу

Формат проведення

(онлайн/офлайн)

Організатор виставкового заходу

(поштова адреса мовою оригіналу)

Спеціалізація виставкового заходу

м. Відень

Ferien Messe Wien

 

Міжнародна виставка туризму

14-17 січня

 

Виставковий центр Відня

Reed Messe Wien GmbH

Messeplatz 1, 1020 Wien

 Mag. (FH) Stefan WisiakSenior Project Manager

T: +43 1 72720 - 2133 F: +43 1 72720 - 3357 ferien@reedexpo.at

 

Туризм

м. Зальцбург

Bauen & Wohnen Salzburg

 

Міжнародна виставка будівництва, житла та енергозбереження

4-7 лютого

Виставковий центр Зальцбурга

Reed Messe Salzburg GmbH

Am Messezentrum 6, 5021 Salzburg

salzburg.b-w@reedexpo.at

+43 662 4477-0

+43 662 4477 4809

Будівництво, оснащення житла та енергозберігаючі технології

м. Відень

Wohnen & Interieur

 

Міжнародна виставка з дизайну житла, меблів та подвір’я

3-7 березня

Виставковий центр Відня

Reed Messe Wien GmbH

Messeplatz 1, 1020 Wien

wohnen@reedexpo.at

+43 1 727 20-0

+43 1 727 20-2184

 

Дизайн житла, меблі, подвір’я та сад

м. Відень

Wiener Immobilien Messe

 

Міжнародна виставка нерухомості

6-7 березня

Виставковий центр Відня

Reed Messe Wien GmbH

Messeplatz 1, 1020 Wien

immobilien@reedexpo.at

+43 1 727 20-0

+43 1 727 20-4709

 

Нерухомість

м. Зальцбург

Power Days

 

Спеціалізована виставка електрообладнання

10-12 березня

Виставковий центр Зальцбурга

Reed Messe Salzburg GmbH

Am Messezentrum 6, 5021 Salzburg

power-days@reedexpo.at

+43 662 4477-0

+43 662 4477 4809

Електрообладнання, світло та енергозбереження

м. Відень

Astropharm

 

Міжнародна виставка фармацевтики

22-24 квітня

Виставковий центр Відня

Reed Messe Wien GmbH

Messeplatz 1, 1020 Wien

austropharm@reedexpo.at

+43 1 727 20-0

+43 662 4477 - 2283

 

Фармацевтика

м. Лінц

Smart Automation Austria

 

Спеціалізована виставка технологій автоматизації

18-20 травня

Виставковий центр Лінца

Reed Messe Salzburg GmbH

Design Center Linz, 4020 Linz

smart@messe.at

Christoph Schrammel

Senior Project Manager

+43 1 72720 - 2104 +43 1 72720 - 2185

 

Автоматика

м. Відень

Bauen & Wohnen Wien

 

Міжнародна виставка будівництва, житла та енергозбереження

11-14 листопада

Виставковий центр Відня

Reed Messe Wien GmbH

Messeplatz 1, 1020 Wien

Eleonora Colotta

Senior Project Manager

T: +43 1 72720 - 2103 F: +43 1 72720 - 3359 wien.b-w@reedexpo.at

 

Будівництво, оснащення житла та енергозберігаючі технології

м. Відень

Buch Wien

10-14 листопада

Виставковий центр Відня

Valentina Steigerwald

Ausstellerbetreuung

steigerwald@buchwien.at

+43 1 512 15 35 – 23

 

Міжнародний книжковий ярмарок

Джерело

1 2 3 4 5 6 7 ... 82 83 >