Новини

13 червня відбулася зустріч заступника голови облдержадміністрації Наталії Романової з віцепрезидентом компанії «Elekta Europe» (Швеція) Вальдемаром Колоджеєм, координатором Посольства Королівства Швеції в Україні з питань бізнесу й торгівлі Олександром Машинцем, генеральним директором ТОВ «Біосенс» Аллою Шпицькою.

 

Голова облдержадміністрації Олександр Мисник зустрівся сьогодні з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Кіпр в Україні Луїсом Телемаху. 

 

Сьогодні в м.Гомель (Руспубліка Білорусь) проходить XVI Гомельський економічний форум. Традиційно участь в ньому бере й делегація від Чернігівської області під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Наталія Романова. 

3 березня в м.Чернігів відкрилася виставка «Моя Італія», на якій представлено 40 робіт італійських дітей. На її відкриття завітали Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні Давіде Ла Чечіліа та президент благодійної італійської асоціації «Кассаго кличе Чорнобиль» Армандо Кріппа.

3 квітня 2019 року Чернігів з робочим візитом відвідали Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Австрія в Україні Герміне Поппелер та Ульф Хаусбрандт, директор Австрійського культурного форуму. 

6 березня 2018 року голова облдержадміністрації Олександр Мисник зустрівся з делегацією Посольства Латвійської Республіки в Україні, яку очолював Другий секретар Посольства Андрейс Карповічс.