Новини

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки від українських малих та середніх підприємств (МСП), якими керують і володіють жінки, що бажають розширити свій діючий бізнес.

Члени робочої групи щодо координації діяльності зі створення індустріального парку «Менський» підвели підсумки роботи за рік!

ГО "Екоклуб" за підтримки Посольства Норвегії в Україні шукає активні громади для участі у проекті “Просування сталих енергетичних рішень в громадах”. 

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує конкурс «Невеликий грант-2020» на отримання гранту від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини.

Інноваційний Кластер «Регіональний інноваційний ХАБ» оголошує Конкурс на участь в 6-денній навчально-ознайомчій поїздці на тему «Інноваційне підприємництво» до Польщі в рамках Warsaw Industry Week.

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за сприяння Mondelēz International Foundation проводять новий етап Програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Зареєстровані заклади загальної середньої освіти протягом жовтня-травня 2019-2020 н.р. зможуть позмагатися у реалізації власних міні-проектів на тему здоров’я, щоб спільно популяризувати здоровий спосіб життя. 

Будівництво сонячної електростанції у місті Мена здійснюється компанією «Санвін 28» в рамках проекту «+KNESS». Більше 30 тисяч сонячних панелей мають встановити на 18 гектарах землі.

SMART ENERGY 2.0 —  безкоштовне впровадження системи енергоменеджменту та інтелектуальної системи енергомоніторингу з внесенням даних до Всеукраїнської системи

Благодійний фонд “Я майбутнє України” розпочинає конкурс проектів для розвитку талантів сільських дітей. На розгляд приймаються проекти позашкільного розвитку сільських дітей у трьох напрямках: мистецтво, спорт, наука.

10 вересня 2019 року відбулося чергове засідання робочої групи щодо координації діяльності зі створення індустріального парку «Менський» у місті Мена Чернігівської області.

1 2