Новини

Ukrainian Business Leaders: Promoting Innovation and Entrepreneurship (UBL PIE) – це програма професійного обміну для молодих українських підприємців, бізнес-професіоналів та експертів з регіонального економічного розвитку.

Програма ”Діти культури”, розроблена у партнерстві з Garage Gang, спрямована на розвиток дитячого потенціалу в культурному секторі, активне залучення дітей до культурно-мистецького життя та підтримку дитячих проєктів через поєднання інструментів краудфандингу та державного фінансування.

Міністерство розвитку громад та територій України виступає бенефіціаром проєкту міжнародної технічної допомоги «Посилене партнерство для сталого розвитку – пілотний етап», що реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні за підтримки Уряду Королівства Швеція через Шведське агентство з міжнародного розвитку та співробітництва (SIDA).

В рамках реалізації зазначеного проєкту оголошено конкурс партнерських соціально-економічних проєктів для протидії та зменшення впливу пандемії COVID-19 на території України.

Конкурс за бюджетною програмою 1201200 «Надання кредитів фермерським господарствам», яка реалізується через Український державний фонд підтримки фермерських господарств.

Онлайн-видання AgroPortal.ua у партнерстві з Посольством Королівства Нідерландів в Україні розпочало прийом заявок на V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020».

22 червня об 11:00 відбудеться онлайн-презентація програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)для ОТГ, які планують подавати заявки на участь в програмі. Наразі триває набір четвертої когорти партнерів із трьох областей, де починає працювати програма – Чернігівської, Чернівецької та Запорізької.

15 червня 2020 року Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) оголошено умови конкурсного відбору 25 об’єднаних територіальних громад для участі у Програмі USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується Global Communities, розширює свою підтримку для Запорізької, Чернівецької та Чернігівської областей.

Метою субгранту є допомога малим та середнім підприємцям/ підприємствам (МСП) у створенні та розвитку переробки молока через надання типових рішень створення потужностей з сироваріння у відповідності до вимог вітчизняного законодавства і з обов’язковим застосуванням стандартів простежуваності безпеки виробництва (принципи HACCP), а також розрахунків вартості означеної бізнес-діяльності.

У відповідь на епідемію COVID-19 та викликані нею соціальні наслідки, благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне» в рамках проєкту «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери в Україні», за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс міні-грантів.

1 2 3 >