Новини

16 червня 2020 року відбудеться Перша віртуальна виставка білоруських виробників Made in Belarus #AgroFood.

2 червня відбулася онлайн конференція, на якій було обговорено стан імплементації українського законодавства у сфері санітарних та фітосанітарних заходів до європейських норм відповідно до Угоди про асоціацію між Україною, ЄС та Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами.

Класифікацію, опис, додаткові одиниці виміру та обліку окремих товарів змінено. 

3 червня рішенням Уряду прийнято постанову, яка дає можливість зменшити фінансове навантаження на експортерів зернових культур, посилити конкурентоспроможність української продукції на світовому ринку та вдосконалити захист території України від ввезення деяких небезпечних організмів.

2 червня у форматі онлайн зустрічі відбулося п’яте засідання Кластера 5 Підкомітету з питань економіки та іншого галузевого співробітництва Комітету асоціації між Україною та ЄС. 

Кабінет Міністрів України прийняв рішення збільшити обсяг фінансування в сфері державного експортного контролю для завершення створення та впровадження системи електронного ліцензування.

За період січень-травень 2020 року експорт товарів АПК та харчової промисловості склав $9 072,3 млн,  що на 2% або $180,3 млн більше, ніж за відповідний період 2019 року.

11 червня 2020 року о 12:30 відбудеться онлайн-конференція за участі українських та азербайджанських дипломатичних установ, профільних Міністерств, Торгових Домів, Державних митних служб та інші учасників.

17-18 червня відбудеться онлайн-тренінг "Логістика в експорті" для експортерів та представників малого та середнього бізнесу.

Проєкт «Розуміємо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією» оголосив п'ятий раунд конкурсу есе для молоді з України, Грузії та Молдови. 

1 2 3 4 5 6 7 ... 410 411 >