UA
Новини
Вебінар-марафон
Дата: 17.10.2018

20 жовтня, Програма She Exports Офісу з просування експорту запрошує прослухати серію оригінальних вебінарів спікерів-практиків на тему: «Жінки в бізнесі: Інноваційне підприємництво та сталий розвиток».

Напередодні візиту Президента України Петра Порошенка в Білорусь на засіданні Міжурядової українсько-білоруської комісії з питань торгово-економічного співробітництва проговорили виконання попередніх домовленостей та стратегічний план співпраці між двома країнами на 2019-2021 роки.

Унікальна можливість для бізнесу від Офісу з просування експорту – увійти до Електронного каталогу компаній, готових для експорту продукції у КНР.

11 жовтня 2018 року у м. Гомель відбулося 26-те засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва

Комерційна пропозиція від компанії з Катару

Тендерні пропозиції в країнах ЄС у сфері машинобудування

30 жовтня в м.Київ відбудеться практикум "Торгові можливості на ринку Франції для виробників одягу та аксесуарів".

З 6 по 9 листопада ц.р. в рамках проведення Четвертого засідання Спільної Міжурядової українсько-кувейтської комісії (м. Ель-Кувейт, Держава Кувейт), ТПП України організовує діловий візит українських підприємців до держави Кувейт. 

Food Africa 2018
Дата: 11.10.2018

8-10 серпня 2018 року в м.Каїр (Єгипет) відбудеться Міжнародна торгова виставка продуктів харчування та напоїв Food Africa 2018.

У Києві відбулося четверте засідання Комітету асоціації між Україною та ЄС, на якому обговорили прогрес виконання Угоди про асоціацію, питання економічної та секторальної інтеграції України з ЄС, стратегічні комунікації, подальшу співпрацю та інші комплексні питання.

1 2 3 4 5 6 7 ... 283 284 >