Новини

4 березня в м.Чернігів відбудеться семінар для експортерів в рамках програми Export Evolution Ukraine START та Creative Export Ukraine START.

Представництво Європейського Союзу в Україні презентувало оновлений посібник для журналістів.

Комерційна пропозиція від компанії з Великобританії

25 лютого на прикордонному пункті пропуску «Нові Яриловичі» під головуванням Віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

Днями заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства - Торговельний представник України Тарас Качка зустрівся з українськими експортерами та представниками громадськості в рамках публічного обговорення концепції державної політики у сфері розвитку експорту. 

Міжнародний тендер, що проводиться в Індії

20-23 квітня 2020 року відбудеться Business Study Tour до Литви та Польщі для виробників продуктів харчування та напоїв.

Комерційна пропозиція від компанії з Монако

Україна невдовзі офіційно направить ЄС пропозиції щодо своєї участі в реалізації Європейської зеленої угоди, магістрального напряму розвитку ЄС, який передбачає перехід європейського континенту до кліматично-нейтральної економіки до 2050 року.

Комерційна пропозиція від компанії з Чехії

1 2 3 4 5 6 7 ... 388 389 >