Новини

18 березня об 11:00 відбудеться Онлайн-бізнес-конференція: «Україна-Єгипет: перспективні сфери взаємодії» за участю українських і єгипетських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн,профільних асоціацій і ділових кіл України та Єгипту. 

Європарламент у своїй резолюції щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС привітав прогрес, досягнутий у співпраці між Україною та ЄС у цифровій сфері, та наголосив на важливості кроків, здійснених на шляху цифрової трансформації й електронного урядування, а також прогрес у наближенні законодавства України до законодавства ЄС щодо електронних довірчих послуг та електронних комунікацій.

24 лютого 2021 р. Уряд прийняв постанову  «Про затвердження форм заяви підприємства про надання дозволу на застосування спеціального спрощення та дозволу на застосування спеціального спрощення», розроблену Мінфіном спільно з Держмитслужбою.

Тепер Україна має свій офіційний вебсайт Ukraine.ua. Це онлайн-портал про Україну, яка надихає та вражає. 

Україна та Ефіопія погодили форму сертифіката здоров'я на експорт з столових яєць, призначених для споживання людиною.

Посольство України в Португальській Республіці та Торговельна палата «Португалія-Україна» разом з ТПП України запрошують підприємців взяти участь в вебінарі «Як розпочати експортувати до Португалії?»

Мінекономіки завершило підготовку і оприлюднило для громадського обговорення євроінтеграційний проєкт наказу, яким буде встановлено Порядок і спеціальні вимоги до маркування харчових продуктів, для яких обов’язковим є зазначення країни походження або місця походження. 

У 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 891 млн.дол. США, що на 10% більше, ніж у 2019р.,  імпорт –  343 млн.дол. (на 18% менше). 

Про експорт зерна
Дата: 23.02.2021

Станом на 19 лютого Україна з початку 2020/21 МР експортувала 30,869 млн. тонн зернових і зернобобових культур. 

Проєкт складається із серії відеороликів про співпрацю між нашою країною та НАТО, зокрема про внесок України у зміцнення євроатлантичної безпеки.

1 2 3 4 5 6 7 ... 463 464 >