Новини

Запрошуємо експортерів Чернігівщини взяти участь в освітньому семінарі, який планує провести Державна установа "Офіс з просування експорту України" з метою підвищення рівня обізнаності щодо особливостей виходу на зовнішні ринки та можливостей для просування експорту.

 

Право експорту своєї продукції на територію Євросоюзу мають 308 українських підприємств.

Освітній семінар
Дата: 16.09.2019

23 вересня в м.Київ відбудеться освітній семінар "Export Talks: Як експортувати до Об'єднаних Арабських Еміратів". 

Міністерство сільського та лісового господарств Республіки Туреччина оприлюднило вимоги до експорту продукції рослинного або тваринного походження, що містяться у желатинових капсулах, які експортуються з України до Турецької Республіки.

Протягом січня-липня 2019-го року Україна експортувала продукції АПК майже на 12 млрд. доларів США, що у порівняні з аналогічним періодом 2018-го року більше на 20,8%.

12 вересня у Мінську відбулося чергове засідання Українсько-білоруської робочої групи високого рівня з питань взаємної торгівлі під співголовуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України - торгового представника України Тараса Качки та першого заступника Міністра закордонних справ Республіки Білорусь Андрія Євдоченко.

5-7 листопада 2019 року в м.Київ відбудеться Міжнародна агропромислова виставка «АГРОФОРУМ».

Віце-прем’єр-міністр України Дмитро Кулеба завершив офіційний візит до Брюсселя (Бельгія), де провів зустрічі у Європейському Парламенті та Європейській Комісії.

13-15 листопада 2019 року в Варшаві відбудеться 4-та Міжнародна виставка інноваційних промислових рішень Warsaw Industry Week.

Сербська мережа магазинів шукає українських виробників шоколадної та кондитерської продукції (печиво, бісквіти, халва, шоколадні вироби) для довгострокової співпраці.

1 2 3 4 5 6 7 ... 356 357 >