UA
Новини

Пропонуємо до вашої уваги актуальні тендерні можливості в країнах ЄС для виробників меблів в рамках Угоди про публічні закупівлі СОТ

 

5-10 листопада 2019 року в Шанхаї відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo – найбільший захід Китаю.

До вашої уваги інфографіка з восьми кроками на шляху до експорту круп та борошна в ЄС, розроблена Офісом віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та проектом Association4U.

Пропонуємо до Вашої уваги актуальні тендерні можливості в країнах ЄС у сфері легкої промисловості, які підготовлені експертами Офісу з просування експортута та реалізовуються в рамках Угоди про державні закупівлі Світової організації торгівлі (GPA). 

З 17 по 19 квітня 2019 року на території Торгово-промислової палати України відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції «ProStorExpo» - найбільша агропромислова виставка з переробки і зберігання сільськогосподарської продукції, яка займає провідне місце в агропромисловому секторі України і об'єднує комплекс інноваційних рішень на стадіях виробництва, зберігання, переробки і транспортування продукції сільського господарства.

 

Відповідно до статті 1.2 Закону Азербайджанської Республіки № 1431-VQD від 28.12.2018 “Про внесення змін до Митного кодексу Азербайджанської Республіки”, з 1 лютого 2019 р. в АР вводиться в дію система обов'язкового електронного декларування.

Конференція Україна-Туреччина відбудеться 22 лютого 2019 року в м.Київ

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела щоквартальну нараду із заступниками міністрів із європейської інтеграції щодо прогресу виконання Угоди про асоціацію та планів на 2019 рік.

З 16 по 18 березня 2019 року в м. Афіни (Греція) відбудеться щорічна Міжнародна виставка продовольчих товарів “FOODEXPO Greece”.

Мінекономрозвитку розшукує винахідників, стартапи, компанії, установи та фізичних осіб, які мають цікаві, варті уваги та поширення інноваційні продукти і ноу-хау, та запрошує їх взяти участь в Інноваційному місяці в ОАЕ, тим самим заявити про себе на весь світ.

Участь у заході інтерактивна і безкоштовна.

1 2 3 4 5 6 7 ... 309 310 >