Новини

Офіс з просування експорту анонсує запуск інформаційної платформи для підприємців та експортетів "COVID-19: Інформаційна підтримка бізнесу". 

Про підтримку для бізнесу, яка передбачена у напрацьованому Верховною Радою законопроєкті для пом’якшення наслідків карантину

Актуальна інформація щодо міграційно-візових формальностей перебування громадян України на територіях іноземних держав у зв’язку з проведенням протиепідемічних / тимчасових обмежувальних заходів, спрямованих на протидію поширенню гострої респіраторної хвороби (COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, розміщена на офіційному сайті МЗС України

Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства разом з учасниками зернового ринку підписали документ про встановлення граничного обсягу пшениці, який може бути експортованим у 2019/2020 маркетинговому році, тобто до 30 червня 2020 року - на рівні 20,2 млн тон.

Народні депутати України прийняли законопроект #3275. Це вже другий пакет законодавчих змін, спрямований підтримати українців та їхній бізнес під час протидії розповсюдженню коронавірусної хвороби COVID-19.

За інформацією Посольства України в Республіці Індія, Департаментом хімічної та нафтохімічної промисловості спільно з Федерацією торгово-промислових палат Індії у період з 08 по 10 жовтня 2020 року у м. Мумбай (Республіка Індія) проводитиметься 11-а Міжнародна виставка та конференція у галузі хімічної та нафтохімічної промисловості

Комерційна пропозиція від компанії з Іраку

Глава МЗС України провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

ЄС виробив рекомендації для сприяння безперешкодному руху вантажів, доступності товарів та основних послуг у рамках Транс’європейської опорної транспортної мережі (TEN-T), до якої включена Україна.

Торгово-промислова палата (ТПП) оприлюднила перелік документів, які необхідно подати для одержання сертифікату про форс-мажорні обставини.

1 2 3 4 5 6 7 ... 394 395 >