Новини

Україна у І кварталі 2021 року відправила на експорт 3,5 тис. тонн незгущених молока і вершків, що на 39% менше, ніж за аналогічний період минулого року. 

Мінекономіки встановило правила поводження з продуктами, що ввозяться в Україну як торговельні (виставкові) зразки, або як об’єкти наукових досліджень.

З 13 квітня 2021 року діють нові правила експорту та імпорту між Україною та країнами СНД.

27 квітня 2021 року, за співголовуванням Олексія Чернишова, Міністра розвитку громад та територій, відбудеться онлайн Бізнес-форум  у рамках 15-го засідання Українсько-австрійської змішаної комісії з питань  торговельно-економічних зв’язків.

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина анонсувала запуск національної системи переходу на стандарти НАТО на онлайн-презентації дослідження аналітичного Центру «Нова Європа» про стан впровадження стандартів НАТО в Україні.

27 квітня відбудеться онлайн-брифінг посла України в Японії Сергія Корсунського на тему: «Перспективні напрямки українсько-японського торговельно-економічного співробітництва».

Global Innovation Summit 2021
Дата: 12.04.2021

Офіс з просування експорту запрошує інноваційні ІТ компанії, представників хай-тек секторів, АПК, медичної галузі, харчової промисловості, експертів у сфері енергетики, клімату та захисту довкілля та представників креативних індустрій зареєструватись на захід #GIS2021 – Global Innovation Summit 2021 (Австрія), який відбудеться 18 – 20 травня 2021 року та отримати підтримку у підготовці та опрацюванні результатів B2B зустрічей від експортних консультантів, учасників програми TraintheTrainers

20 квітня відбудеться онлайн-брифінг Тимчасово повіреного у справах України в Ефіопії Олександра Босака «Вихід на ринок та ведення бізнесу в Ефіопії».  

З 03 квітня 2021 року набирав чинності новий Порядок заповнення та видачі митницею сертифіката з перевезення (походження) товару EUR.1 або EUR-MED, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 02 березня 2021 року № 139 (зареєстрований в Міністерстві юстиції 22 березня 2021 року за № 355/35977).

9 квітня відбулося Перше засідання українсько-азербайджанської Робочої групи з питань сільського господарства за співголовування заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торгового представника України Тараса Качки та заступника Міністра сільського господарства Азербайджанської Республіки Ельчіна Зейналова.

1 2 3 4 5 6 7 ... 472 473 >