Новини

Мінекономіки вже традиційно розміщено на сайті Міністерства довідкову інформацію щодо ставок увізного мита України, які будуть застосовуватись у 2022 році до імпорту товарів походженням з ЄС в рамках зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Комерційна пропозиція з Данії

30 вересня відбудеться форум "Перехід на органічне виробництво: переваги для українських підприємств харчової та аграрної продукції" для виробників харчових та аграрних продуктів.

Вебпортал вже працює у тестовому режимі за посиланням - https://imp.export.gov.ua

13 жовтня 2021 року в м.Київ (ТПП України) відбудеться  бізнес-форум «Україна – Естонія: нові можливості співпраці між українським та естонським бізнесом під час глобальних змін» за участю українських та естонських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Естонії.

Комерційна пропозиція від компанії з Японії

Україна відкриє свій павільйон на Всесвітній виставці «Експо - 2020» у місті Дубай 1 жовтня.

19 жовтня відбудеться онлайн-брифінг посла України в Туркменістані  Віктора Майка «Вихід на ринок та ведення бізнесу в Туркменістані».  

Приватним акціонерним товариством “Експортно-кредитне агентство” для розширення сфери підтримки українських експортерів та напрацювання дієвих та ефективних механізмів впровадження сучасних фінансових інструментів у зовнішній торгівлі проводиться опитування бізнесу щодо послуг в яких найбільше зацікавлені українські експортери.

За аналізом зовнішньої торгівлі агропродовольчою продукцією (за період січень – липень 2021 року порівняно з періодом січня – липня 2020 року) в Україні збільшився експорт та імпорт товарів усіх видів. 

1 2 3 4 5 6 7 ... 496 497 >