Новини

3 грудня Верховна Рада України ухвалила у першому читанні євроінтеграційний законопроєкт №2477 про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України «Про стандартизацію».

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба взяв участь у засіданні Північноатлантичної ради НАТО за участі України та Грузії, присвяченому проблемам безпеки в регіоні Чорного моря.

1 грудня 2020 року, в режимі відеоконференції, відбувся щорічний Семінар з розвитку оборонно-промислового комплексу України за участю експертів НАТО, який Мінекономіки організувало спільно із ДК “Укроборонпром”.

11 грудня  2020 року о 10:00 відбудеться Онлайн-бізнес-форум "Україна-Шрі-Ланка" за участю українських і шріланкійських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Шрі-Ланки.

2 грудня 2020 року тривають українсько-німецькі міжурядові перемовини з питань співробітництва для розвитку, які проходять в онлайн форматі. 

Держпродспоживслужба працює над відкриттям нових ринків збуту української аграрної продукції у 33 країнах. 

27 листопада 2020 року проведено Друге засідання Робочої групи щодо співпраці у сфері видобувної промисловості у рамках Діалогу високого рівня Україна – ЄС щодо горизонтальних питань та окремих секторів промисловості (Промдіалог).

Напередодні неформальної зустрічі членів Ради асоціації Україна-ЄС 8 грудня, Європейський Союз презентував щорічний Звіт щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Новий  формат  та  нова  порція  корисної  інформації  для  підприємців,  експортерів  та експортних консультантів.

30 листопада у м. Дніпро Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина разом з Головою Представництва ЄС в Україні Матті Маасікасом відкрили другий в Україні регіональний Офіс євроінтеграції.

1 2 3 4 5 6 7 ... 446 447 >