Започатковано роботу Посольства Ірландії в Києві
Дата: 08.06.2021

irla7 червня заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від першої в історії двосторонніх відносин пані посла Ірландії з резиденцією в Україні Тереси Ґілі. 

У ході бесіди співрозмовники обговорили актуальні питання співробітництва України та Ірландії, визначили пріоритетні завдання на 2021 рік.

Василь Боднар відзначив, що започаткування роботи Посольства Ірландії в Києві сприятиме активізації українсько-ірландського діалогу. 

“Призначення пані посла Ірландії в Україні з резиденцією в Києві сприятиме пожвавленню політичних контактів, нарощуванню обсягів торгівлі, зміцненню взаємодії між нашими громадянами. Сподіваємося на позитивні зрушення ближчим часом у спрощенні процедури отримання ірландських віз для громадян України”, - зазначив Василь Боднар. 

Заступник міністра висловив вдячність за непохитну підтримку Ірландією територіальної цілісності та суверенітету України, підтвердив готовність нашої держави до взаємодії з Ірландією у контексті її непостійного членства в Раді Безпеки ООН. 

Окремою темою зустрічі стала підготовка інавгураційного саміту Кримської платформи. 

Співрозмовники також обговорили підготовку візиту міністра закордонних справ та оборони Ірландії Саймона Ковене до України цьогоріч. 

Джерело