15-те засідання Українсько-австрійської змішаної комісії з питань торговельно-економічних зв’язків
Дата: 30.04.2021
  dda1a2a6bb96b070ef0ae68b7ceb7dea_xl.[1] 27 квітня під головуванням Міністра розвитку громад та територій, голови української частини Комісії Олексія Чернишова відбулось 15-те засідання Українсько-австрійської змішаної комісії з питань торговельно-економічних зв’язків.
  Захід пройшов за участі Флоріана Фраушера – голови австрійської частини Комісії, Ґернота Пфандлера – Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Австрія в Україні, представників урядових, дипломатичних та бізнесових інституцій з обох сторін, а також очільників обласних державних адміністрацій України.
  “Ми зацікавлені в тому, щоб наші відносини продовжували розвиватися динамічно і послідовно в різних економічних напрямках. Співпраця в енергетичній, аграрній, соціальній сферах має на меті потужний розвиток економіки регіонів та стрімке розширення торговельно-економічних відносин між Україною та Республікою Австрія”, — зазначив Олексій Чернишов, очільник Мінрегіону.
   Окреслили перспективи регіонального партнерства між Україною та Республікою Австрія. Мінрегіон зацікавлений в обміні досвідом в сфері транскордонного співробітництва, стратегічного планування на регіональному та місцевому рівнях із відповідними представниками органів державної влади та місцевого самоврядування Республіки Австрія.
  “2020 рік був плідним для австрійсько-української співпраці, зокрема, попри пандемію, експорт українських товарів до республіки Австрії зростав. Це хороший знак. Я впевнений, що наші двосторонні відносини розвиватимуться”, — зазначив Флоріан Фраушер, генеральний директор з питань економіки, інновацій та міжнародної політики Федерального міністерства цифровізації та економічного розвитку Австрії, голова австрійської частини Комісії.
   На завершення зустрічі співголовами був підписаний Підсумковий протокол засідання.
 Також у межах засідання Українсько-австрійської змішаної комісії відбувся українсько-австрійський бізнес форум, за участі президента торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова та віце-президента австрійської федеральної економічної палати Річарда Шенца. На бізнес форумі були порушені важливі питання щодо перспективи двосторонньої торгівлі, інвестицій та можливостей українського бізнесу в Австрії.