Україна та США поглиблюють співпрацю у торговельно-економічній сфері
Дата: 21.04.2021
   kachka20 квітня відбулась онлайн-зустріч заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торгового представника України Тараса Качки із заступником Помічника Міністра торгівлі США з питань Європи та Євразії Девідом Де Фалько.
        У ході зустрічі сторони обговорили широкий спектр питань українсько-американських відносин у торговельно-економічній сфері, серед яких:
???? можливості лібералізації ставок ввізного мита на сталь та алюміній для українських виробників на американському ринку;
???? посилення захисту прав інтелектуальної власності в Україні у сфері використання ліцензійного програмного забезпечення;
???? законодавчі ініціативи стосовно впровадження вимог відносно локалізації у сфері державних закупівель;
????підготовка проекту двосторонньої Угоди про торговельні преференції тощо.
     У цьому контексті Тарас Качка підкреслив відкритість української сторони до діалогу з усіх аспектів проблематики двосторонніх торговельних відносин. Також були розглянуті перспективи співпраці у сфері відновлюваної енергетики та сільського господарства.
Наприкінці зустрічі, сторони наголосили на важливості проведення чергового Десятого засідання Українсько-Американської ради з торгівлі і інвестицій вже найближчим часом.