ТОВ «ПЛАСТ-БОКС УКРАЇНА»
Адреса: м. Чернігів, вул. Ушинського, 14
Вебсайт: http://plast-box.com.ua/
Емейл: sales@plast-box.com.ua,secretar@plast-box.com.ua
Телефони: 38 (0462) 652-022, 38 (0462) 652-077
Категорія: Біооболонка, пластик, фарби

ТОВ «Пласт-Бокс Україна» - це сучасне підприємство, що динамічно розвивається і є передовим виробником упаковки з пластмаси. Головним акціонером є фірма Plast-BoxS.A., яка входить до списку провідних польських підприємств – виробників пластикової упаковки. У 2004 р. було  засновано і відкрито перший завод в м. Чернігові. 1 вересня 2011 р. компанія розширила своє виробництво, ввівши в експлуатацію другий сучасний завод.

На сьогодні підприємство має різноманітний асортимент виробництва відер круглої, овальної та прямокутної форми від 0,5 л до 33 л, які використовуються у харчовій та хімічній промисловості. Широка гамма кольорів забезпечує можливість вибору відра, кришки або пластикової ручки будь-якого кольору в залежності від потреб клієнта. Використовуються також новітні методи декорування упаковки, а саме технологія IML, що здійснюється шляхом впаювання у вироби заздалегідь надрукованих етикеток в момент їх формування.  

Ще одним напрямком в діяльності компанії ТОВ «Пласт-Бокс Україна» є виробництво пластикових ящиків, що широко використовуються для транспортування і зберігання овочів та фруктів, м᾽ясної та молочної продукції, риби, хлібобулочних виробів та інше. Вони відрізняються високою функціональністю, міцністю і стійкістю до зовнішніх впливів та використовуються для глибокого заморожування продуктів. Також, підприємство виробляє товари для дому.

Таким чином, ТОВ «Пласт-Бокс Україна» спрямовує свої інвестиції на розвиток української економіки. Завдяки правильній організації виробництва та професійному менеджменту досягнуто високий рівень якості продукції, і це стало головним пріорітетом підприємства.

Підприємство експортує продукцію до Німеччини, Польщі, Росії, Грузії, Білорусі, Молдови, Казахстану

Нагороди: Диплом за впровадження та реалізацію енергетично ефективних, екологічно безпечних та ресурсозберігальних програм і технологій на виробництві ( 2013 р.); Диплом за III місце в номінації «За високий прогрес в експорті продукції» (2014 р.)та інші.

 

 

 

ТОВ «ПЛАСТ-БОКС УКРАЇНА»
ТОВ «ПЛАСТ-БОКС УКРАЇНА»
ТОВ «ПЛАСТ-БОКС УКРАЇНА»
ТОВ «ПЛАСТ-БОКС УКРАЇНА»