Віртуальний брокерський захід SMM 2020
Дата: 03.11.2020

smm2020Enterprise Europe Network запрошує українські компанії взяти участь в b2b зустрічах в області смарт виробництва і промисловості 4.0, які відбудуться з 18 по 20 листопада 2020 року онлайн під час міжнародного брокерського заходу Smart Manufacturing Matchmaking 2020.

Участь у заході безкоштовна!

Щоб взяти участь у заході потрібно зареєструватись на спеціалізованій платформі, заповнити інформацію про свою компанію та назначити зустрічі з представниками тих компаній, які Вам цікаві. Вам не потрібно ніякого додаткового програмного забезпечення, лише останню дату веб-браузер, мікрофон і веб-камера.

Брокерський захід надає унікальну можливість зустрітися з науковцями, дослідниками та менеджерами компанії, які працюють в сфері інтелектуального виробництва та промисловості 4.0. Це також гарна можливість залишатися в курсі останніх передових технологій, інновацій, нових заявок від малого і середнього бізнесу, а також технічних проблем, з якими стикаються великими компаніями.

Основні теми заходу:

Digital Twin
Industrial Internet of Things
Applications of Virtual/Augmented/Mixed Reality in Industry
Big data Analytics
Cyber Physical Systems
Simulation
Autonomous Robot
AI & Machine Learning for Industrial applications
Additive Manufacturing
Cyber security and Cloud
Human Machine interfaces
Human to Machine cooperation
Predictive Maintenance
System integration
Autonomous production

Якщо у Вас виникли додаткові питання дзвоніть EEn Ukraine за тел. (044) 525 98 41 або пишіть на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Джерело