Міжнародні виставки в Києві
Дата: 03.11.2020

aqua-ukraine---2020-46dЗ 10 по 12 листопада 2020 року у м.Київ (Міжнародний виставковий центр) відбудуться виставкові заходи за активної участі Мінрегіону, Міндовкілля, Держводагентства, інших галузевих інституцій:

XVIII Міжнародна спеціалізована виставка "Aqua Ukraine-2020" (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, насосне обладнання, труби та трубопровідна арматура, фільтри, прилади контролюта обліку).

XVIII Міжнародна спеціалізована виставка "КомунТех-2020" (комунальна та спецтехніка, управління відходами, благоустрій, освітлення вулиць та доріг), в рамках якої заплановано Спеціалізовану експозицію "Post & Delivery Expo UA" (поштова та кур'єрська доставка, електронна комерція, складське обладнання).

XI Міжнародна спеціалізована виставка "ДорТехЕкспо-2020" (будівництво, ремонт та утримання доріг, мостів, шляхопроводів, дорожньо-будівельна техніка).

X Спеціалізована виставка "ЄвроБудЕкспо-2020" (будівельні матеріали, конструкції, технології для промислового, житлового будівництва та соціальної сфери, інструменти, обладнання), в рамках якої відбудеться Спеціалізована експозиція "Villa & Leisure" (всі аспекти заміського проживання та дозвілля).

III Міжнародна спеціалізована виставка "Electro Install-2020" (низьковольтне обладнання, комплектні пристрої, вимірювальна техніка, кабелі, кабеленесучі системи, електромонтажні матеріали та інструменти, електроустановчі вироби, електронні компоненти, світлодіоди, привідна техніка, системи автоматизації).

XVIII Міжнародна спеціалізована виставка "Енергетика в промисловості-2020" (електротехнічне, енергетичне устаткування та технології для електростанцій, підстанцій, електромереж і систем електропостачання промислових підприємств).

XIII Міжнародна спеціалізована виставка "Ecoenergy  Expo-2020" (обладнання для сонячних та вітрових електростанцій, підстанцій, електромереж і систем електропостачання промислових підприємств).

V Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості "Mining & Minerals Expo-2020" (гірничодобувні технології, обладнання для кар'єрних та шахтних робіт, гірничий інструмент, конвеєрні системи, збагачувальне та переробне устаткування)

V Міжнародна спеціалізована виставка "Нафтогазекспо-2020" (технології, обладнання та сервіси для розвідки, видобутку, транспортування, розподілення, переробки та зберігання нафти і газу).

За довідками звератися за тел.: (044) 201-11-62, 201-11-59, 201-11-57, сайт: www.iec-expo.com.ua