До уваги підприємств області!
Дата: 01.08.2016

foodvalleyМіжнародний сільськогосподарський кластер Нідерландів «Продуктова долина» («Food Valley NL» - http://www.foodvalley.nl) повідомив про намір організувати 12 жовтня ц.р. одноденні тематичні поїздки «Holland Innovation Tours» до Нідерландів для іноземних компаній з метою їх ознайомлення із найбільш значимими інноваціями цієї країни у сфері ведення аграрного та тепличного бізнесу.

В рамках «Holland Innovation Tours» передбачено сім тематичних пакетів («агротехнології», «економіка біомаси», «свіжі продукти харчування», «безпека продуктів харчування та здоров’я», «персоналізоване харчування», «технології молока та води» та «технології переробки»), кожний з яких можливо комбінувати із відвіданням наступного дня (13 жовтня ц.р.) міжнародної виставки сільського господарства та продуктів харчування в м. Арнхем «Food Valley Expo 2016» (http://www.foodvalleyexpo.com/).

З умовами участі та порядком реєстрації в «Holland Innovation Tours» можна ознайомитись за цим посиланням:http://www.foodvalleyexpo.com/wp-content/uploads/2016/06/HollandInnovationTours_12October2016.pdf.

У разі зацікавленості, просимо звертатися безпосреденьо до контактної особи нідерландського кластеру «Продуктова долина» - Lianne Kusters,  Lianne.Kusters@foodvalley.nl (в копії – до МЗС та Посольства України в Королівстві Нідерланди).