«Gulfood» - масштабна виставка сільськогосподарських продуктів в ОАЕ
Дата: 25.09.2015

gulfood«Gulfood» - масштабна виставка сільськогосподарських та харчових продуктів, інгредієнтів, напоїв і обладнання, що проходить у  dx 3417 gf2м.Дубай на щорічній основі. За сприяння Посольства України в ОАЕ, в рамках «Gulfood - 2015», Українською спілкою підприємців та промисловців було організовано національний стенд України, загальна площа якого склала 156 м.кв. Варто зазначити, що Україна вже вдруге брала участь у заході в такому форматі та вітчизняний стенд на виставці був єдиний серед країн СНД.

salon culinaire 2nd dayНаразі триває підготовка до «Gulfood - 2016», що відбудеться 21-25 лютого 2016 року. Організацією національного стенду займається Українська спілка підприємців та промисловців.

Через фізичну обмеженість Дубайського центру конференцій і виставок (ОІСЕС) та велику кількість бажаючих, участь у виставці нових експонентів вкрай обмежена.

Разом із тим, на думку Посольства, відвідання заходу представниками вітчизняних ділових кіл також дає змогу проводити зустрічі із потенційними партнерами та отримати уявлення щодо ринку сільськогосподарських товарів ОАЕ та Близького Сходу.