Міжнародний виставковий форум
Дата: 22.09.2015

Міжнародний виставковий форум ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ-2015 Київ

з 22 по 25 вересня у Міжнародному виставковому центрі відбудеться Міжнародний виставковий форум "Технології захисту/ПожТех-2015".

За 13 років існування форум набув статус головного галузевого виставкового проекту у сфері пожежної безпеки, промислової безпеки та охорони праці, засобів захисту та рятувальної справи.

Даний Форум — це не лише демонстрація сучасних технічних систем безпеки та засобів захисту, але й впровадження перспективних розробок та інноваційних технологій в Україні.

Переваги участі у Форумі
Експозиція Форуму — це унікальна бізнес-платформа для презентації нових продуктів та реклами товарів, які вже користуються попитом серед цільової аудиторії по всій Україні: від технічного персоналу до топ-менеджерів виробничої та торгової сфер, державних установ.
Тут є можливість дізнатись про змінні потреби ринку з "перших рук", продемонструвати переваги обладнання не лише в статиці, а й у дії під час демонстраційних показів на відкритому майданчику.Міжнародний виставковий форум «Технології захисту - 2014» Київ

Гарантована увага
Одне з основних завдань — гарантування високого відвідування, вирішується завдяки напрацьованому роками авторитету заходу та великій базі даних контактів, насиченій рекламній кампанії, а також програмі семінарів з особливо актуальних питань у сфері промислової безпеки та цивільного захисту.

Форум «Технологии защиты 2014» Киев МВЦ фотоПрограма заходів націлена на створення та підтримку інтересу цільової аудиторії відвідувачів та ЗМІ. Ми пропонуємо різноманітність подій: від видовищних (демонстраційні покази гасіння осередків загорянь, порятунок з висоти і т.д.) до інформаційно-навчальних (семінари, конференції).
Експозиція форуму "Технології захисту/ПожТех" надає повний огляд ринку та можливість спілкування, обміну ідеями та думками в неформальній обстановці з експертами з усіх областей України. Саме тому для Вас, як для учасника, Форум є ідеальним майданчиком для демонстрації переваг та можливостей продукції.

Форум «Технологии защиты 2014» Киев МВЦ фото

Відвідувачі
Щорічно, в дні роботи, Форум збирає від 3000 до 5000 спеціалістів та зацікавлених осіб для обговорення великої кількості актуальних на сьогоднішній день питань, що стосуються промислової та пожежної безпеки. Більше 90% відвідувачів приходять на виставку дізнатись про останні розробки та побачити новітні продукти в області пожежної та техногенної безпеки, засобів захисту та рятування. Основною метою відвідування більш, ніж 70% з них є розвиток торговельних відносин.

Запрошуємо Ваше підприємство взяти участь в XIV Міжнародному виставковому форумі "Технології захисту/ПожТех-2015". Впевнені, що участь у виставці стане доброю можливістю для закріплення позиції Вашого підприємства на ринку та буде сприяти підписанню взаємовигідних контрактів.

Контакти:
т/ф (+38044) 201-11-57, 201-11-67, 201-11-78, 206-87-96
e-mail: lyudmila@iec-expo.com.uaenergoprom@iec-expo.com.ua

Детальна інформація