XIII Міжнародна виставка Енергетика в промисловості-2015
Дата: 14.09.2015


XIII Міжнародна спеціалізована виставка ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ 2015 Київ

22-24 вересня 2015 року на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м.Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться XIII Міжнародна виставка "Енергетика в промисловості-2015".

Організатори: Фото виставки «Енергетика в промисловості 2014» Київ МВЦ.
- Міністерство енергетики та вугільної промисловості України 
- Міжнародний виставковий центр

Сьогодні, енергетичний фактор є визначальним у розвитку економічної ситуації в Україні. Дефіцит паливно-енергетичних ресурсів в країні стимулює керівників, відповідальних за прийняття рішень на національному, регіональному та місцевому рівнях, до негайного проведення ефективних галузевих реформ, впровадження енергоефективних технологій та широкомасштабних програм з енергозбереження на підприємствах усіх секторів економіки.

У нових економічних умовах, XІII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2015» покликана стати центральним об'єднуючим галузевим заходом для демонстрації досягнень у сфері виробництва енергозберігаючого обладнання та інноваційних технологій, а також головною консолідуючою подією для конструктивного діалогу бізнесу і влади, виробничої кооперації промисловців і підприємців.Фото виставки «Енергетика в промисловості 2014» Київ МВЦ.

Виставка «Енергетика в промисловості», що проводиться в рамках Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» за дорученням Кабінету Міністрів України та під егідою Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, зберігає свої лідерські позиції і визнання професійної спільноти, по праву вважається візитною карткою енергетичної галузі України.

Учасники і відвідувачі виставки мають унікальну нагоду взяти участь в обговоренні сьогодення і майбутнього вітчизняної енергетики, зустрітися з представниками галузевої інтелектуальної та інженерної еліти - керівниками органів влади, електрогенеруючих, електромережевих, енергопостачальних компаній, лідерами електротехнічної промисловості, приладобудування, енергетичного машинобудування, провідними вченими, експертами, головними спеціалістами підприємств різних галузей промисловості та інфраструктурних об'єктів, фінансистами та інвесторами.Фото виставки «Енергетика в промисловості 2014» Київ МВЦ.

Перехід всіх сфер виробництва і споживання до стратегії енергозбереження потребує активних дій підприємств щодо якнайшвидшого технологічного переозброєння та модернізації енергетичних господарств. Можливість «тримати руку на пульсі» нових технологій і техніки, приймати правильні організаційні, технологічні та технічні рішення нададуть фахівцям робота ХІІІ виставки «Енергетика в промисловості - 2015» та проведення II Всеукраїнського семінару інженерів енергетиків.

Готовність задіяти свій інноваційний потенціал у виробничому процесі продемонструють вітчизняні та зарубіжні учасники виставки: розробники, виробники, постачальники нових технологій та ефективного електротехнічного і енергетичного обладнання, світлотехніки, силової електроніки, кабельно-провідникової продукції, інформаційних технологій, засобів автоматизації.

Реалізувати практичні завдання оновлення енергетичних потужностей, підвищити професійну кваліфікацію дозволить проведенняІІ Всеукраїнського семінару інженерів енергетиків. Фахівці зможуть ознайомитися з прогресивним досвідом ефективного управління енергетичним господарством та застосування енергозберігаючих технологій, запровадження методів і засобів зниження енергетичних витрат на виробництві, підвищення ресурсу та ефективності роботи енергетичного та електротехнічного обладнання, та іншими інноваційними рішеннями.

Тематика виставки

Програма заходу

Запрошуємо до участі в XІII Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергетика в промисловості - 2015», ІІ Всеукраїнському семінарі інженерів енергетиків, XIII Міжнародному форумі «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Відвідування заходу - безкоштовне

Контакти:
т/ф (+38044) 201-11-57, 201-11-67, 201-11-78, 206-87-96
e-mail: lyudmila@iec-expo.com.uaenergoprom@iec-expo.com.ua

Детальна інформація