Міжнародний науково-практичний форум «Euro-Asian scientific Forum +2015»
Дата: 14.09.2015

euroasia

    На Форумі проводиться аналіз шляхів розвитку науки, аналіз суперечностей домінуючих сьогодні стереотипів серед молодих і старших вчених, оцінюється науковий потенціал країн-учасників, а так само задіюються альтернативні варіанти розвитку та можливості для реалізації намічених завдань.
   Одне з головних завдань - залучення молодих фахівців до вирішення актуальних завдань сучасної науки і розвиток освітніх, наукових зв'язків між ВНЗ, розвиток наукової активності молоді, збереження і розвиток наукового потенціалу.

   У 2014 році Форум проводився вперше. Місце проведення - Загребський Державний Університет (Хорватія). Університет є центром науки і культури, визнаним світовим науковим співтовариством.

«Euro-Asian scientific Forum +2015» - це міжнародна наукова комплексна майданчик з вироблення стратегічних рішень, спрямованих на розвиток науки і підведення усвідомлених результатів.

 Організатори "Форуму 2015" прагнуть знайти молодих і талановитих фахівців з метою залучення в роботу наукової команди "M-Science".

 Запрошені гості Форуму 2015:

Маріуш Радзишевскі – голава науково-промислового консорціуму ”Prime industry”

Ганс Кромбергер – засновник Асоціації Психологів землі Шлезвіг-Гольштейн (Німеччина)

Маркус Террел - консультант Європейської академії природничих наук у Ганновері (Німеччина)

Элис Бенсон - член правління Науково-дослідного інституту морських систем (Великобританія)

Ян Бертас - Радник міністра закордонних справ Словенії

Запрошуємо Вас стати учасником крупногоежегодного наукового Форуму!

 Детали Форума 2015 

З метою підвищення якості Форуму, організатори завчасно відбирають найактуальніші матеріали. Тому, реєстрація може передчасно бути закритою.

Подати заявку можна через інформ-лист Форуму (у додатку листа) або на сайті організації  http://www.m-science.info