Шоста міжнародна виставка залізничного транспорту «ЕURASIARAIL».
Дата: 11.09.2015

eurasiarailЗ 03 по 05 березня 2016 року у м. Стамбул (Турецька Республіка) Шостої міжнародної виставки залізничного транспорту «ЕURASIARAIL».

Щорічна міжнародна виставка «ЕURASIARAIL» є одним з найбільших у світі виставкових заходів у сфері залізничного транспорту, який проводиться за сприяння європейських організаторів та вже перетворився на широкий майданчик переговорів, демонстрації новітніх технологій, а також укладення контрактів для виробників залізничного рухомого складу та іншої продукції для потреб залізниці.

Участь українських компаній у зазначеному заході є унікальною нагодою для здійснення цільових заходів з диверсифікації експортних ринків продукції залізничного машинобудування України, опрацювання можливостей її подальшого постачання до Туреччини, а також проведення бізнес-консультацій щодо започаткування та налагодження співпраці в цій сфері.

За інформацією організаторів зазначеного заходу, для керівників державних структур, які беруть участь у виставці «ЕURASIARAIL», фінансування ряду витрат (трансфер та проживання у готелі) здійснюється за рахунок приймаючої сторони.

Виставка традиційно відбуватиметься на території Стамбульського Виставкового Центру, який розташований на відстані до 2 км від основного міжнародного аеропорту Стамбулу ім..Ататюрку, що позбавляє іноземних експонентів та відвідувачів зайвих витрат на перевезення виставкових зразків та додаткове переміщення на далекі відстані.

Більш детальна інформація за тел.: + 90 212 662 2541, http://eurasiarail.eu/indexen.aspx.