Міжнародний економічний та інвестиційний форум на тему «Україна - Близький Схід та Африка: ключові напрямки економічного співробітництва»
Дата: 07.09.2015


africa

 8 жовтня 2015 року в Києві під патронатом ІСС Ukraine та за підтримки Мінагрополітики, Мінекономрозвитку та МЗС України відбудеться Міжнародний економічний та інвестиційний форум на тему «Україна - Близький Схід та Африка: ключові напрямки економічного співробітництва».

   Учасники Форуму приділять значну увагу питанням державної підтримки вітчизняних експортерів та ефективного застосування практичних інструментів в зовнішньоекономічній діяльності в країнах Близького Сходу та Африки. Однією з ключових тем Міжнародного економічного та інвестиційного форуму «Україна - Близький Схід та Африка: ключові напрямки економічного співробітництва» стане обговорення проблемних питань та перспектив розвитку співробітництва в галузі сільського господарства з країнами регіону. До участі в роботі Форуму запрошені представники Мінагрополітики, Мінекономрозвитку та МЗС України та посольств і бізнесу з 10 країн Близького Сходу та Африки.

В рамках Форуму буде проведено В2В сесію. Мета сесії – сприяти налагодженню ділових зв’язків між українськими та іноземними компаніями.

Участь підприємств у відповідному заході забезпечить необхідною інформацією для ефективної роботи на зовнішніх ринках та сприятиме ефективному налагодженню ділових зв’язків з іноземними партнерами.

 

Місце проведення Міжнародного форуму – приміщення Великої конференц-зали Національної академії наук України за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 55, 2-й поверх.

 

Контактні особи від ICC Ukraine:

 

- Віце-президент Гресь І. Б., контактний телефон: +38 (044) 272-64-06, e-mail:grib@iccua.org;

 

- заступник директора департаменту ЗЕД Кочубей О. О., контактний телефон: +38 (044) 279-70-08, e-mail: deputy@iccua.org

 

- заступник директора департаменту ЗЕД Острожков О. С., контактний телефон: +38 (044) 279-70-08, e-mail: market@iccua.org

 

Інформація для учасників (завантажити)

 

Лист запрошення

 

ПРОГРАМА ФОРУМУ

 

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

 

Пропозиції щодо партнерства (завантажити)

 

Пропозиція генеральному партнеру

 

Пропозиція партнеру

 

Пропозиція партнеру-2

Джерело