Колективний стенд GULFFOOD MANUFACTURING 2015
Дата: 21.07.2015

gulffood2015З метою розширення ринків збуту української продукції, створення умов для розвитку економічних зв’язків із зарубіжними партнерами, Київська ТПП організовує на пільгових фінансових умовах два українських колективних стенда на виставці GULFFOOD MANUFACTURING 2015, яка проводиться в ОАЕ, м. Дубаї у Центрі міжнародної торгівлі «Dubai World Trade center» 27-29 жовтня 2015 р. і є найвідомішим виставковим заходом на Близькому Сході та африканському регіоні.

Виставка включає наступні спеціалізовані експозиції:

ProPach Middle East: устаткування, компоненти, матеріали для виробництва та пакування продуктів харчування і напоїв, технології виробництва і пакування м'яса, риби, молочних продуктів, кондитерських виробів, кондвиробів і легких закусок.

Та фокусується на таких секторах: кодування та маркування ,контейнери, конвеєри, сушарки, випарники, вентилятори, шліфувальні машини, теплообмінники, гомогенізатори, гідравлічне обладнання, млини, устаткування для змішування, упаковка, пакувальні матеріали, насоси, рефрижератори, охолодження, зважування, упаковка та все інше пов’язане з виробництвом харчових продуктів.

Ingredients Middle East: виробництво інгредієнтів, харчових добавок і компонентів для продуктів харчування й напоїв.

А саме: амінокислоти та антиоксиданти , хлібобулочні інгредієнти, біологічно активні компоненти, наповнювачі, молочні інгредієнти, дієтичні добавки, яєчні інгредієнти, емульгатори, жири та олії й віск, ароматизатори, фруктові продукти і екстракти, трави, спеції та приправи, продукти з горіхів, стабілізатори, загусники й сполучні, крохмаль, цукор, вітаміни та мінерали та інші інгредієнти для виробництва продуктів харчування.

Food Logistics Middle East: зберігання, транспортування, логістика продуктів харчування й напоїв.

Участь у виставці надає реальні можливості українським виробникам розширити ринки збуту своєї продукції та налагодити нові ділові контакти. Також в разі участі у колективному стенді КТПП ви маєте можливість заощадити до 45% у порівнянні з самостійною участю.

Вартість участі 1-ї компанії на стенді складає 4331 дол. США за обладнане робоче місце, а саме: стійку з логотипом компанії, вітрину, графіку – рекламу компанії на панелях стенду, загальну переговорну зону. Також до вартості включено обов’язковий реєстраційний внесок учасника виставки, розміщення інформації про компанію в каталозі виставки та в каталозі стенду України.

Вартість організаційного внеску для компаній членів ТПП складає 1250 грн., з ПДВ, для компаній що не є членами ТПП 2150грн., з ПДВ.

У разі зацікавленості просимо заповнити Анкету за посиланням https://kyivcci.typeform.com/to/Zb3Hng

Організатори: міжнародний відділ Київської ТПП, тел. 044 482-0434/35, sa@kiev-chamber.org.ua, poludov@kiev-chamber.org.ua.