Міжнародний Фестиваль-Форум "Україна єднає світ"
Дата: 25.08.2015

iccukraineУкраїнський національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) запрошує представників чернігівських бізнесових кіл взяти участь у Міжнародному Фестивалі-Форумі "Україна єднає світ", який відбудеться 20-27 вересня 2015 року в Італії.

Мета заходу:  Забезпечити створення умов для консолідації, співпраці та співдружності світової спільноти і України шляхом презентації під час Форуму нової концепції та методологічних й конструктивних принципів побудуви стратегії соціально-економічного розвитку галузей і регіонів України на базі зростання їх інноваційного потенціалу, підвищення інвестиційної привабливості та іміджу України у світі.

На Форумі планується представити промисловість України, її можливості, інвестиційні та інноваційні проекти. Запрошені представники влади обох держав, мери міст (Рим, Неаполь, Мілан та ін.). Очікується приїзд інвесторів з Ізраїлю, Швеції, Туреччини.

Місце проведення: Італія, Неаполь, готель Ariston  

Детальніше про Форум можна дізнатися у голови БФ Валентини Балабанової та президента Культурної асоціації Carrozzone – Джани Девіз:

38-044-288-00-29; 067-507-01-07

01004, Київ, вул. Дарвіна, 5 офіс 26

e-mail: info_icg@ukr.net   

Програма Форуму

Презентація Форуму