Економічний Портал Чернігівської області

Огляд, статті Закордонні закупівлі Пропозиції Чернігівських підприємств Виставки, ярмарки Нормативно-правова база ЗЕД
Французько-український бізнес форум

flag-pins-france-ukraineТПП України разом з французькими партнерами готує бізнес-місію до Франції (з 24 – 26 червня п.р.- м.Париж, з 27- 29 червня п.р.- м. Ніцца).

25 червня п.р.в м. Париж відбудеться французько-український бізнес-форум, а також B2B перемовини між українськими та французькими компаніями. Спів організатором з французької сторони виступає організація МЕДЕФ (Рух підприємств Франції), основним завданням якої є налагодження міжнародної співпраці.

27 червня п.р. в м. Ніцца відбудеться діловий захід - міжнародний салон « Innovative City»,https://www.innovative-city.com за участю мерії м. Ніцца (Франція), Торгово-промислової палати регіону РАСА (Ніцца, Лазурне узбережжя) та представників французького бізнесу та інвестиційних компаній.

28 червня п.р. відбудеться візит до інноваційного технопарку Sophia Antipolis (Французька силіконова долина) на території якого пройде міні - форум «Переваги приватно-державного партнерства на прикладі Франції», та відбудуться В2В зустрічі із французькими компаніями

Основна мета заходів – сприяння двосторонньому інвестиційному та інноваційному співробітництву між країнами.

За додатковою інформацією прохання звертатися до Дирекції міжнародного співробітництва , конт. особа Ольга Сухенко за тел.: +38 044 461-98-07, e-mail: oas-ier@ucci.org.ua.

Джерело


 

Рада з питань торгівлі та сталого розвитку

17145913 червня за пропозицією Мінекономрозвитку Кабінет Міністрів України створив Раду з питань торгівлі та сталого розвитку.

Завданням Ради є організація роботи Дорадчої групи з питань торгівлі і сталого розвитку відповідно до положень Угоди про Асоціацію Україна-ЄС щодо підтримки громадянського суспільства, торгівлі та сталого розвитку. Головним завданням Дорадчої групи стане моніторинг впровадження і дотримання чіткої імплементації заходів, охоплених главою 13 “Торгівля і сталий розвиток”.

Рада з питань торгівлі та сталого розвитку має також забезпечити відбір кандидатів до Групи Експертів, які працюватимуть над підвищенням ефективності розробки рішень щодо усунення можливих законодавчих труднощів у ході імплементації відповідних положень Угоди про Асоціацію Україна-ЄС щодо підтримки торгівлі та сталого розвитку.

До складу Ради з питань торгівлі та сталого розвитку увійдуть представники органів державної влади та громадянського суспільства.

Раду очолить заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська.

Джерело


 

 

Щодо експорту в Туреччину

turkey_flagУряд Туреччини знизив мита на імпорт насіння соняшнику і соняшникової олії на термін до 1 серпня.

Про це йдеться в повідомленні міністерства сільського господарства Туреччини.

Мито на імпорт насіння соняшнику знижена з 27% до 13%. При цьому мінімальний поріг митної вартості (референтна ціна) складає 450 $ /т.

Мито на імпорт сирої соняшникової олії знижено з 36% до 23%. При цьому мінімальний поріг митної вартості становить 1000 $ / т.

Джерело


 

Новини підприємств області

Чернігівський механічний завод провів випробування листоправильної машини МЛЧ 1725, призначеної для редагування (рихтування) товстолистового металопрокату


2018_05_16_dobrodiya_vidkrittya_1У селищі Михайло-Коцюбинське Чернігівського району відбулося  відкриття заводу з виготовлення пластівців із зернових культур і продуктів на їх основі. Потужність виробництва – 1 мільйон кілограмів готової продукції на місяць. На новому заводі торгової марки «Добродія» агропромислової компанії «Agricom Group» проходять усі етапи виробництва пластівців із зернових і зернобобових культур: очищення, лущення, шліфування, гідротермічна обробка, нарізка, плющення та фасування в різні види упаковки.

Детальніше тут


chezara_logoПАТ «Чернігівський завод радіоприладів» з польською компанією WB Electronics SA розробили розвідувально-ударний комплекс «Сокіл». «Сокіл» призначений для здійснення спостереження, виявлення, супроводження та знищення військового озброєння, техніки та живої сили противника в радіусі 10 кілометрів різними типами боєприпасів.

Детальніше тут

 


85f54e277ab118ec892cfdc4951d73ab18 провідних підприємств Чернігівщини, що впроваджують інноваційні технології, розширюють асортимент продукції та виробляють експортноорієнтовану продукцію, представляють свої можливості на ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро- 2018». Це, зокрема, ПАТ «Куликівське молоко», Чернігівське відділення «САН ІН БЕВ Україна», ДП «Левона-С» ПП «Левона», ПАТ «Чернігівська кондитерська фабрика «Стріла», ТОВ «Торговий дім «Рига хліб», ТОВ «Чернігівській хлібзавод-2», ТОВ «Сідко Україна», ПБП «Вимал» та інші.

Протягом роботи виставки її відвідувачі матимуть можливість ознайомитись із експозицією брендової продукції з фірмовими назвами, які пов'язані із географією області: пиво «Чернігівське», «Сокиринські меди», ТМ «Ніжин» та багатьох інших.

На відкритому демонстраційному майданчику суб'єкти племінної справи у тваринництві, племінний завод по розведенню м'ясної худоби – ТОВ «Агрікор-Холдинг» та племінний завод по розведенню червоно-рябої молочної породи – ПСП «Пісківське» братимуть участь в показі сільськогосподарських тварин.

Детальніше тут


 

Круглий стіл для експортерів

ier_logo_bb-e1433889262622-720x2408 червня 2018 року Інститут економічних досліджень та політичних консультацій в рамках проекту Діалог зі сприяння торгівлі, що фінансується Європейським союзом, проведе круглий стіл «Легкість переміщення товарів через кордон: національний та регіональний виміри». 

У ході круглого столу буде представлено свіжі результати ІІІ щорічного опитування українських підприємств, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю (опитано понад 1000 експортерів та імпортерів). 

Звіт опитування, примірник якого можна буде отримати на заході, дає відповіді на такі питання: 
➡ Які перешкоди своїй діяльності називають українські експортери та імпортери?
➡ Наскільки змінилася тривалість проходження процедур на митниці, порівняно з попередніми роками?
➡ Як бізнес оцінює нововведення: «Єдине вікно», уповноважені економічні оператори, міжвідомчі мобільні групи? 
➡ Рейтинг роботи регіональних митниць (за оцінкою підприємств): В яких областях митниці працюють найкраще? 

На круглий стіл запрошені експерти, представники Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Комітету ВР з питань податкової та митної політики, Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції та українських бізнес-асоціацій.

Початок о 10:00 (Реєстрація відкривається о 9:30)
Місце: Конференц-зала ДЕПО "фіолет" (Київ, вул. Антоновича 50)

Якщо ви бажаєте взяти участь у заході, заповніть коротеньку форму:https://goo.gl/forms/4MLtUM9eHVxbi9q93

Джерело


 

 

1 2 3 4 5 ... 144