UA
Огляд, статті
Країни ГУАМ та Канада планують поглибити співробітництво

interncoopКраїни ГУАМ (Грузія, Україна, Азербайджан та Молдова) і Канада обговорили можливість створення зони вільної торгівлі.

Про це йдеться у повідомленні МЗС Канади за результатами зустрічі міністрів закордонних справ країн ГУАМ і Канади у Мілані.

"Канада привітала поточні програмні заходи в галузі економіки, інфраструктури та безпеки, що здійснюються в рамках ГУАМ. Сторони говорили про можливість започаткування програми співпраці ГУАМ-Канада, сприяючи перетворенню регіону на зону миру, стабільності та сталого розвитку. У цьому контексті сторони поділилися думками щодо можливостей співпраці у сферах, що представляють взаємний інтерес, включаючи транспортний коридор ГУАМ, торгівлю та інвестиції та створення зони вільної торгівлі" - йдеться у повідомленні.

Крім того, міністри обмінялися думками щодо різних міжнародних проблем.

Як відомо, в України вже є зона вільної торгівлі з Канадою.

Джерело


 

Семінари Go to global market

ahr0chm6ly9nywxszxj5lm1hawxjagltcc5jb20vn2m3ztrkztllyja0mmyxmwvhotllythlns9pbwfnzxmvzjdinjdjmgmtmzyzny00nzllltk1ogitntjjogiyy2vlnjfjlmpwzwДержавна Установа "Офіс з просування експорту України" запрошує на серію освітніх заходів-презентацій “Go to global market: від становлення на внутрішньому ринку до глобалізації бізнесу” для підприємців, експортерів-початківців і тих, хто вже системно експортує свої товари та послуги.

Під час заходу ви дізнаєтесь:

лайфхаки становлення на внутрішньому ринку від провідних організацій
про основні кроки й рекомендації щодо виходу на глобальні ринки
можливості фінансової підтримки бізнесу
практичні інструменти допомоги бізнесу від експертів ДУ “Офіс з просування експорту України”
історії успіху українських підприємців

КОЛИ та ДЕ:
- 17 грудня, Київ (15:00 – 18:00)
- 18 грудня, Дніпро (15:00 – 18:30)
- 20 грудня, Львів (12:00 – 15:00)
Мова заходів: українська

РЕЄСТРАЦІЯ: https://bit.ly/2L07BM2
Участь у заходах - БЕЗКОШТОВНА! 
Кількість місць обмежена.

Джерело


 

Опитування для підприємців

crowd_survey_zzenkhEuropean Business Association проводить опитування малого та середнього бізнесу щодо бізнес-клімату в Україні.

Опитування має на меті з’ясувати основні тренди розвитку підприємництва в Україні. На основі аналізу отриманих даних буде складено репрезентативний матеріал, що служить індикатором основних бізнес-тенденцій України.

Опитування триватиме до 15 грудня 2018 року.

Опитування доступне тут

Джерело


 

До уваги експортерів!

ahr0chm6ly9nywxszxj5lm1hawxjagltcc5jb20vn2m3ztrkztllyja0mmyxmwvhotllythlns9pbwfnzxmvzjdinjdjmgmtmzyzny00nzllltk1ogitntjjogiyy2vlnjfjlmpwzwДержавна Установа "Офіс з просування експорту України" запрошує підприємців та експортерів пройти опитування для врахування потреб бізнесу в плануванні роботи Установи на 2019 рік - в частині проведення торгових місій, експортної освіти та аналітики.

Усім учасникам опитування будуть надіслані бонусні інформаційні матеріали щодо ринків у фокусі та експортної освіти до кінця грудня 2018 року. 

Опитування доступно за посиланням

Просимо залишити свій голос до 14 грудня 2018 року.

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь до Андрія Литвина | Відділ Бізнес можливостей | alytvyn@epo.org.ua, +380 (67) 828 20 35


 

Опитування від Мінекономрозвитку

171459Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запрошує експортерів взяти участь в опитуванні, метою якого є вивчення думок експортерів щодо лібералізації валютного законодавства країни.

Головним завданням опитування є визначення найбільших перешкод валютного регулювання для бізнесу, що здійснює зовнішньоекономічну діяльність.

Опитування має рекомендаційний характер. Його результати будуть розглянуті фахівцями Мінекономрозвитку та використані при розробці відповідних рекомендацій щодо лібералізації валютного законодавства для подальшого надання усім відповідальним органам влади.

Опитування експортерів є частиною виконання Експортної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017 – 2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року.

Для участі в опитуванні перейдіть за посиланням

Джерело


 

1 2 3 4 5 6 7 ... 162 163 >