Економічний Портал Чернігівської області

Огляд, статті Закордонні закупівлі Пропозиції Чернігівських підприємств Виставки, ярмарки Нормативно-правова база ЗЕД
Торгова місія до Канади

cabВ рамках офіційного візиту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до Канади відбудеться торгова місія.

Від імені Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Офісу з просування експорту та Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій запрошуємо українських виробників до участі в зазначеній місії, що відбудеться наприкінці жовтня 2017 року - 28-31 жовтня 2017 року.

Торгова місія дасть можливість українським експортерам зорієнтуватись в особливостях канадського ринку, налагодити зв’язки з потенційними партнерами, стане практичним кроком в реалізації можливостей та перспектив для розширення доступу українських товарів до ринку Канади.

 В програмі:

  • Проведення Канадсько-українського круглого столу під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана;
  • B2B зустрічі з потенційними канадськими партнерами, організатором яких виступить CUCC – Канадсько-українська торгова палата;

Попередня реєстрація відкрита до 30 вересня 2017 року.

У разі будь-яких питань, просимо звертатись до Марії Шевчук, Офіс з просування експорту

+380(67)-234-89-14, mshevchuk@epo.org.ua

Зареєструватися


 

Бізнес місія до Нігерії та Гани

bmissionОфіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України за підтримки Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія готує торгову місію українських виробників до Нігерії та Гани, попередньо заплановану на лютий 2018 року. Місію очолить Торговий представник України - Заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі Наталія Микольська.

В програмі:

  •  B2B зустрічі з потенційними партнерами
  •  Зустрічі на державному рівні
  •  Консультації щодо особливостей ведення бізнесу з африканськими партнерами
  •  Нетворкінг

Попередня реєстрація відкрита до 31 вересня 2017 року.

У разі будь-яких питань, просимо звертайтесь до відділу Бізнес-можливості  +380(67)-828-20-35, opportunities@epo.org.ua

Зареєструватися


 

Торгівля виробами деревообробної галузі: міжнародна електронна платформа

Платформа fordaq.com для торгівлі виробами деревообробної промисловості доступна 14-ма мовами включно з українською.

 
 
Fordaq - це freemium платформа, тобто базові функції сайту доступні безкоштовно - по факту реєстрації. У такому режимі ви можете надсилати листи компаніям, що зареєстрували на платформі свої бізнес-запити. Можна також робити пошук і фільтрацію за країнами, за типами товару та іншими критеріями. 
У розділі "Ринкова інфо" є інформація про ціни на деревину, галузеві події, галузева статистика та багато іншого.
База регулярно оновлюється.
 
Якщо ви працюєте у деревообробці, реєструйтеся, тестуйте, продавайте свою продукцію!

 
 
 
 
 
 

Співробітництво з китайським містом

flag_china11 вересня 2017 р. у Торгово-промисловій палаті України (вул. В. Житомирська, 33, Chamber Media (ауд.101), ауд. 405) відбудеться ділова зустріч із представниками міста Ліньї (Китай) для обговорення можливостей співпраці з містом Ліньї (Китай) в економіці, торгівлі й освіті.

Участь безкоштовна.

Програма:

13:50-14:00 Реєстрація учасників. Вітальна кава

14:00-14:05 Вітальне слово й знайомство учасників двох країн

14:05-14:20 Показ відеоролика про місто Ліньї

14:20-14:30 Виступ пана Цзян - завідувача оргвідділу постійного комітету міста Ліньї:

  • основна інформація про місто Ліньї, включаючи структуру економіки, огляд промисловості тощо;
  • переваги та досвід міста Ліньї зі співробітництва із зарубіжними організаціями, а також пільгової політики щодо співпраці в таких сферах, як економіка, торгівля, наука, освіта й ін.;
  • для налагодження співробітництва й обміну досвідом між Китаєм та Україною запрошуємо українських підприємців, освітні установи, бізнес-організації, асоціації в Ліньї для участі в різних економічних і торгових заходах і культурних обмінах;
  • прискорення співпраці Китаю й України в таких сферах, як економіка, наука, техніка, культура, освіта, спорт, охорона здоров'я, юридичні консультації та інші аспекти

14:40-14:50 Питання та відповіді

14:50-15:00 Підписання угоди про співпрацю Центру наукових і технічних фахівців України з урядовим органом Ліньї

15:05-15:10 Вручення сертифікатів

15:10-16:00 Фуршет

Детальна інформація та реєстрація на сайті satu.com.ua

Джерело


 

Співробітництво з Ізраїлем

israelЗ 9 по 16 вересня відбудеться торговельна місія до Республіки Індія, а саме до м. Нью-Делі та Мумбаї. Про це розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

«Ця країна була обрана нами не випадково. Індія є аграрно-індустріальною країною, що досить швидко розвивається. Наприклад, ріст ВВП в 2015 році склав 7,3%, але сільське господарство є не достатньо механізованим. Найцікавіше те, що Індія є одночасно великим аграрним виробником і аграрним імпортером. 30% від загального експорту української сирої соняшникової олії припадає саме на індійський ринок», - розповіла заступник Міністра з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

За її словами, ця країна вже займає перше місце серед країн-імпортерів української аграрної продукції.

«Наприклад, за результатами 2016 року, товарообіг сільськогосподарською продукцією між нашими країнами становив $1,683 млрд, з яких український експорт – $ 1,580 млрд. А вже за перше півріччя 2017 року Індія імпортувала наших товарів на $1,035 млрд», - зазначила Ольга Трофімцева.

Вона також додала, що ключовими товарами українського аграрного експорту до Індії за цей період стали: олія – $807,690 млн, зернові культури – $187,5 млн, залишки та відходи харчової промисловості – $21,408 млн, овочі – $13,552 млн та тваринне масло – $1,276 млн.

«Показники щодо торгівлі непогані, але в нас ще залишається цілий ряд аграрних товарів, де ми вбачаємо конкретні можливості для збільшення вітчизняного експорту до Індії. Згідно аналітичних досліджень, попитом на цьому ринку будуть, наприклад, користуватись молочна сироватка, овочі бобові сушені та волоські горіхи, олія соняшникова, свиріпова та ріпакова. Окрім цього, конкурентними там можуть бути українські соки, дріжджі, виноградні вина, спирт, висівки та кормове борошно, зернові культури та насіння олійних культур», - відмітила заступник Міністра з питань євроінтеграції.

Ольга Трофімцева зауважила, що, незважаючи на те, що ринок Індії є непростим, активна робота в цьому напрямку на рівні уряду та бізнесу відкриватиме значні можливості для наших експортерів.

«Якщо говорити саме про аграрний та харчовий сектори, Україну, нажаль, поки що недостатньо знають в Індії потенційні покупці нашої продукції. Тому основним завданням для нас з колегами під час торговельної місії буде саме інформування індійських партнерів про можливості торгівлі з Україною, про наші сильні сторони та конкурентні переваги у виробництві та експорті певних видів продукції», - розповіла Ольга Трофімцева.

Заступник Міністра додала, що ця місія буде включати в себе безліч В2В зустрічей для представників бізнесу обох сторін і важливі перемовини на урядовому рівні.

Джерело


 

1 2 3 4 5 ... 114