Економічний Портал Чернігівської області

Огляд, статті Закордонні закупівлі Пропозиції Чернігівських підприємств Виставки, ярмарки Нормативно-правова база ЗЕД
До уваги експортерів зернових!

egyptЗ 1 липня 2017 року в Єгипті набула чинності постанова №2992 «Щодо імпорту деяких стратегічних сільськогосподарських продуктів», яка визначає перелік стратегічних сільськогосподарських продуктів.

Про це повідомляє Держспоживслужба.

Також в документі зазначається, що стратегічні сільськогосподарські продукти можуть бути імпортовані тільки з дозволу генеральної адміністрації контролю над експортом і імпортом Єгипту, але така вимога не поширюється на компетентні органи, уповноважені здійснювати імпорт зазначеної продукції.

Крім цього, генеральна адміністрація контролю над експортом і імпортом є єдиним органом, уповноваженим здійснювати перевірку стратегічних сільськогосподарських продуктів, що імпортуються відповідно до стандартів Єгипту.

Нагадаємо, що Україна за січень-червень експортувала в Єгипет 1,48 млн т пшениці, 2,18 млн т кукурудзи і 243,96 тис. т сої.

Джерело


 

Методичні рекомендації щодо експорту продуктів до КНР

Держпродспоживслужба розробила методичні рекомендації для державних інспекторів Служби та операторів ринку, які мають намір здійснювати експорт харчових продуктів тваринного походження до Китайської Народної Республіки.

Зазначені методичні рекомендації містять інформацію та описують процедури експорту продуктів тваринного походження до КНР, зокрема молочних продуктів та замороженої яловичини.

Нагадаємо, у травні Україна підписала Протокол інспекційних, карантинних та ветеринарно-санітарних вимог щодо експорту замороженої яловичини з України до Китайської Народної Республіки, відповідно до якого Україна була схвалена як країна-експортер замороженої яловичини.

На сьогодні право експорту молочних продуктів до КНР мають 27 українських підприємств. Держпродспоживслужба продовжує роботу над розширенням списку підприємств-експортерів молочних продуктів до КНР.

Джерело


 

 

Торгова місія до Індії

19149160_1468860066504970_6920442344335155626_nМіністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту у вересні заплановано проведення торгової місії до Республіки Індія (м.Нью-Делі, м.Мумбай). Передбачається, що офіційну делегацію очолить заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговий представник України Микольська Н.Я.

До складу бізнес-делегації запрошуються представники українських підприємств-екпортерів аграрного сектору, харчової промисловості та машинобудування.

В рамках програми торгової місії плануються наступні заходи:

- Урядові зустрічі за участю українського бізнесу;
- В2В зустрічі з потенційними партнерами з Індії в м.Нью-делі та м.Мумбай;
- Відвідання виставки "Annapoorna World of Food India", яка буде проходити 14-16 вересня 2017 р., в м.Мумбай (ТВС);
- Відвідання індійських підприємств для обміну досвідом.

Контактна особа в Офісі з просування експорту: Марія Шевчук, тел.: 0678282035, mshevchuk@epo.org.ua


 

 

Українсько-нідерландська ділова рада

niderlandy_3Торгово-промислова палата України інформує, що 20 липня 2017 року в приміщенні ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, каб. 401) відбудеться установче засідання української частини українсько-нідерландської ділової ради (далі УНДР).

Найбільш перспективними напрямами співробітництва між Україною та Нідерландами є: агропромислове виробництво, відновлювальна енергетика, ІТ-технології, логістика, суднобудування, хімічна промисловість, металургія та ін.

Пропонуємо всім бажаючим долучитися до формування складу української частини УНДР. У разі зацікавленості надіслати до Дирекції міжнародного співробітництва заявку на вступ до складу УНДР.

Нагадуємо, що Угоду про створення української частини УНДР було підписано президентом ТПП України та президентом Конфедерації промисловості та роботодавців Нідерландів 27 листопада 2015 року у м. Гаага (Нідерланди).

Анкета учасника

Контакти для довідок: (044) 461-98-07;  isa-iprg@ucci.org.ua

Джерело


 

 

Відновлено експорт української продукції птахівництва до КСА

flag_of_saudi_arabia.svgДержавна служба України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів отримало повідомлення від Посольства Королівства Саудівська Аравія в Україні щодо скасування тимчасової заборони при імпорті окремої продукції в КСА.

Саудівська організація продовольства і медикаментів ухвалила рішення про скасування заборони на імпорт м’яса птиці, яйця, продуктів птахівництва та похідних продуктів із України.

Підставою для ухвалення зазначеного рішення став звіт, надісланий до Міжнародного епізоотичного бюро (ОІЕ) від 14 травня 2017 року щодо відсутності на території України високопатогенного грипу птиці. 

Джерело


 

 

1 2 3 4 5 ... 107