Економічний Портал Чернігівської області

Огляд, статті Закордонні закупівлі Пропозиції Чернігівських підприємств Виставки, ярмарки Нормативно-правова база ЗЕД
Україна і Ангола затвердили форму сертифікатів по тваринницькій продукції

250px-flag_of_angola.svgУкраїна і Ангола узгодили форму сертифікатів для поставки української тваринницької продукції.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав віце-президент Торгово-промислової палати України Сергій Свистіль.

"Затверджено форму сертифікатів відповідності тваринницької продукції, підготовлено та погоджено до підписання Меморандум про взаєморозуміння між профільними відомствами двох країн, і тому подібне. Вже зараз можна почати роботу з постачання в Анголу певної категорії товарів, що вимагають контролю з боку служби ветеринарного контролю", - повідомив він.

Крім того, за словами віце-президента ТППУ, на зустрічі з представниками Мінагро Анголи було обговорено широке коло питань співробітництва, в тому числі постачання агропродукції і кормів.

Джерело


 

Портал для малого і середнього бізнесу

171459Мінекономрозвитку створило офіційний портал Програми ЄС з підтримки малого і середнього бізнесу в Україні - cosme.me.gov.ua. Портал містить інформацію для малого та середнього бізнесу щодо можливостей виходу на нові ринки та обміну досвідом з ЄС для вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів.

Бюджет програми COSME до 2020 року - 2,3 млрд євро. Українські підприємці можуть брати участь у проектах програми на загальну суму 900 млн євро.

COSME надає можливості:

  • вийти на ринок ЄС та ринки партнерів програми (через Європейську мережу підприємств - Europe Entreprise Network);

  • отримати легкий доступ до інформації щодо ведення підприємницької діяльності (через онлайн-портали Your Europe business portal, Trade helpdesk, European cluster collaboration platform);

  • пройти бізнес-стажування за кордоном на реальному підприємстві (обмін досвідом за допомогою програми Еразмус для молодих підприємців);

  • взяти участь у спеціальних конкурсах для органів державної влади, які формують та реалізують політику, з метою забезпечення кращого бізнес-клімату в країні.

Окремо потрібно відзначити Europe Entreprise Network. Це хороший інструмент для пошуку клієнтів за кордоном, пошуку інвесторів, партнерів та інноваційних технологій для розширення власного виробництва.

Більш детально із програмою та умовами участі можна дізнатись за посиланням на портал cosme.me.gov.ua та в брошурі http://bit.ly/2jI13Z7.

Джерело


 

Щодо експорту до Сінгапуру

singapurДержпродспоживслужбою у співпраці з компетентним органом Сінгапуру було підготовлено Методичні рекомендації щодо експорту харчових продуктів до Сінгапуру.

Вищезгадані рекомендації викладені на сайті Держпродспоживслужби у розділі Міжнародне співробітництво.

Наразі Сінгапур здійснює оцінку системи державного контролю та опрацювання заявок підприємств щодо експорту м’яса птиці, столових яєць та яєчних продуктів.

 

Джерело


 

До уваги сільгоспвиробників!

1418850150Генеральна адміністрація нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки (AQSIQ) схвалила та опублікувала на своєму сайті перелік виробників шроту соняшникового та жому бурякового, які мають право експорту до КНР.

Переліки схвалених українських потужностей викладено на сайті AQSIQ:

http://dzwjyjgs.aqsiq.gov.cn/zwgk/slaq/jjsljtjj/zcqymd/index.htm

Перелік схвалених AQSIQ виробників шроту соняшникового:

http://dzwjyjgs.aqsiq.gov.cn/zwgk/slaq/jjsljtjj/zcqymd/201711/t20171116_502514.htm

Перелік схвалених AQSIQ виробників жому бурякового:

http://dzwjyjgs.aqsiq.gov.cn/zwgk/slaq/jjsljtjj/zcqymd/201705/t20170505_487610.htm

Джерело


 

До уваги виробників м’ясних продуктів!

flag_of_saudi_arabia.svgВ найближчий час представники компетентного органу з контролю харчових продуктів та лікарських препаратів Королівства Саудівська Аравія (КСА) відвідають Україну з метою відкриття ринку КСА для української яловичини.

У ході візиту комісія проведе оцінку системи державного контролю виробництва яловичини та проінспектує підприємства, які мають намір експортувати яловичину до КСА.

Підприємства, які зацікавлені в поставках м’яса яловичини та інших м’ясних продуктів з неї до КСА та бажають пройти відповідне інспектування, повинні до 1 грудня 2017 року подати інформацію про заявлені потужності згідно з Додатками (додаються) на адресу Держпродспоживслужби, а також електронні копії на адреси:olga.shevchenko@vet.gov.uaolena.kuriata@vet.gov.uaandrii.movchan@vet.gov.ua.

Наразі Держпродспоживслужба та компетентний орган КСА розпочали процес погодження форми ветеринарного сертифікату на експорт м’яса яловичини та інших м’ясних продуктів з неї з України до Королівства Саудівська Аравія.

Джерело


 

1 2 3 4 5 ... 121