Форуми, семінари, вебінари
Форум - Перехід на органічне виробництво: переваги для українських підприємств харчової та аграрної продукції

forumagrarn30 вересня відбудеться форум "Перехід на органічне виробництво: переваги для українських підприємств харчової та аграрної продукції" для виробників харчових та аграрних продуктів.

Мета форуму: просування та популяризація органічного виробництва серед вже діючих виробників харчових та аграрних продуктів, які не мають маркування "органічні" та планують переходити на органічне виробництво або випускати органічну продукцію. Також форум буде цікавий для всіх виробників харчової та аграрної продукції з метою отримання детальної інформації про стан ринку органічної продукції в Україні та країнах, у які здійснюється експорт органічної продукції. 

У програмі Форуму: 

 • ТОП-5 причин вирощувати та виробляти органічну продукцію;
 • Перехід на органічне виробництво: інструменти для досягнення цілей;
 • Сучасні глобальні органічні тенденції та перспективи;
 • Особливості органічної сертифікації в Україні;
 • Про органічне виробництво від існуючих гравців ринку;
 • Експорт органічної продукції: сучасний стан та перспективи.

Мова заходу: українська

Час проведеня: 30.09.2021, з 10:30 до 13:30

Форум проходитиме онлайн, на платформі Zoom.

Для участі у форумі необхідно зареєструватися за посиланням

Реєстрація триває до 28 вересня (23:59).

Увага! Підтвердження реєстрації та посилання  для підключення Ви отримаєте на вказану електронну адресу 29 вересня.


 

Українсько-естонський бізнес-форум

estukr13 жовтня 2021 року в м.Київ (ТПП України) відбудеться  бізнес-форум «Україна – Естонія: нові можливості співпраці між українським та естонським бізнесом під час глобальних змін» за участю українських та естонських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Естонії.
 
Захід спільно організують ТПП України, ТПП Естонії, Посольство України в Естонії, Посольство Естонії в Україні, Міністерство економіки України, Міністерство економіки Естонії та інші партнерські організації.
 
У програмі зустрічі  будуть висвітлені стан, найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-естонського економічного співробітництва, інвестиційний та експортний потенціал і бізнес-клімат України та Естонії, учасники зможуть задати свої питання спікерам та експертам.
 
В рамках бізнес-форуму також відбудуться В2В переговори між українськими та естонськими компаніями відповідно до профілів та ділових інтересів учасників  естонської бізнес-делегації.
 
Згідно з попередньою інформацією, естонські компанії зацікавлені у встановленні контактів з потенційними українськими партнерами у наступних галузях: машинобудування та металообробка; виробництво будівельних матеріалів, зокрема теплоізоляційних; переробка відходів, очисні споруди, екологічні технології; кадрові агентства (зокрема для пошуку майстрів з металообробки); транспорт та логістика; дорожнє будівництво, кондитерська та мармеладна промисловість; постачання деревини та виробів з неї та ін.
 
Робоча мова форуму – англійська, під час В2В переговорів у разі потреби буде забезпечено переклад.
 
Попередня реєстрація обов’язкова
 
Контакти для довідок (умови участі, програма, вартість участі):
 
Ольга Бондаренко, т. (044) 461 98 07 08, м. 067 216 17 82, boi-ier@ucci.org.ua
 
Валерія Забашта, т. +38 (044) 584 28 15, м. 050 366 49 97, zva-zed@ucci.org.ua
 
Єгорова Юлія т. (044) 461 98 07  м. 050 942 69 66, yys-ier@ucci.org.ua 

Джерело


 

Вихід на ринок та ведення бізнесу в Туркменістані

turk19 жовтня відбудеться онлайн-брифінг посла України в Туркменістані  Віктора Майка «Вихід на ринок та ведення бізнесу в Туркменістані».  

Під час сесії учасники зможуть проконсультуватися з дипломатами щодо особливостей виходу на ринок Туркменістану, почути корисні поради та рекомендації, обговорити перспективи співпраці та розширення можливостей присутності на ринку цієї країни. Програмою заходу також передбачено проведення сесії питань та відповідей.

Мова брифінгу – українська. Платформа Webex.

Зареєструватись на подію можна до 15 жовтня 2021 р., заповнивши форму: https://forms.gle/iqpni4RzgvJf8jJWA

Деталі Webex організатори повідомили зареєстрованим учасникам окремо після опрацювання всіх заявок.

Увага! При реєстрації обов'язково вкажіть Ваш логін у форматі "Company_Name_Your_Name", за яким Вас ідентифікуватиме модератор онлайн-конференції в Webex.

Джерело


 

Діловий візит до Єгипту

19dc7fec156У жовтні 2021 року ТПП України планує здійснити бізнес візит до Арабської Республіки Єгипет. Протягом перебування в Єгипті члени бізнесової делегації матимуть ряд ділових зустрічей, братимуть участь в українсько-єгипетському бізнес-форумі. Бізнес-місія відбудеться в рамках Міжурядової українсько-єгипетської Комісії.

Ділова програма передбачає заходи в  м. Каїр та м. Олександрії. Крім того, учасникам буде запропонована культурна програма. Співорганізаторами заходу виступають ТПП України, Федерація палат Єгипту, Посольство України в Єгипті та Посольство Єгипту в Україні за підтримки Єгипетської бізнес асоціації, а також Українсько-єгипетської ділової ради. 

Програмою візиту буде передбачено проведення спільного засідання Ділової ради та проведення українсько-єгипетського бізнес форуму, зустрічей у форматі В2В і обговорення практичних питань двостороннього співробітництва в торговельно-економічній сфері. Місце проведення основних заходів в рамках візиту буде повідомлено згодом. Також для української делегації буде організовано бізнес-програму в місті Олександрія.

Реєстрація

Вартість участі буде повідомлено згодом. 

За детальною інформацією щодо умов та вартості участі звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України:
●    Анна Любима (ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com, тел.: +38 095 546 65 09)
●    Валерія Забашта, (т. +38 050 366 4997, zva-zed@ucci.org.ua)

Джерело


 

Міжнародний онлайновий В2В-захід WEgate Summit 2021

wegatesummie7 жовтня 2021 року за підтримки Офісу з розвитку підприємництва та експорту та Enterprise Europe Network відбудеться міжнародний онлайновий В2В-захід «WEgate Summit 2021», присвячений перевагам зелених рішень та диджіталізації у бізнесі.

У жінок підприємниць з усього світу буде унікальна нагода у рамках заходу послухати історії успіху жінок з усього світу, представити свої бізнес-моделі майбутнього та на В2В-зустрічах обговорити найактуальніші питання щодо стратегій роботи та сталого розвитку.

Для безоплатної участі українським компаніям необхідно зробити наступні кроки:

 • Зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/3yydtDj
 • Обрати зручні дні та час для зустрічі.
 • Заповнити інформацію про себе та організацію.
 • У розділі «Marketplace» обов’язково зазначити, що пропонує компанія та у якому типі партнерства зацікавлена.
 • У графі «Support Office» вказати State Institution «Entrepreneurship and Export Promotion Office».

У разі виникнення питань, звертатися до експерта Офісу – Валентини Ляшенко, vliashenko@epo.org.ua.

Джерело


 

Робоча зустріч з Державним міністром регіонального співробітництва Шрі Ланки

360_240_1561907294-9249 вересня 2021 року о 16:00 в ТПП України (к. 401, 4-ий поверх) відбудеться робоча зустріч з Державним Міністром регіонального співробітництва Шрі Ланки.
 
В рамках проведення зустрічі будуть обговорені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-шріланкійського економічного співробітництва.

Реєстрація

Мова зустрічі - англійська

За додатковою інформацією звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України, контактна особа Анна Любима (тел.: +380955466509, +38 (044) 461-98-08, e-mail: ast-ier@ucci.org.ua).

Джерело


 

Діловий візит до Албанії

5a5e1dc06_У вересні 2021 р. (20-22 вересня) Торгово-промислова Палата України планує діловий візит до Албанії.

Протягом перебування в Албанії члени бізнесової делегації матимуть низку ділових зустрічей, братимуть участь в українсько-албанському бізнес-форумі. Ділова програма передбачає заходи в м. Тірана та м. Дуррес (в якому знаходиться найбільший порт). 

Також заплановано зустрічі з найбільшими дистрибюторами та представниками ритейлу.

Крім того, учасникам буде запропонована культурна програма. Співорганізаторами заходу виступають ТПП України, ТПП Албанії, Консульство України в Албанії.

Представники наступних галузей запрошуються до участі: виробники пластику, кормів для тварин, харчові екологічні продукти (сухе молоко, яєчний порошок), металеві конструкції, запчастини до обладнання, добрива, кондиціонери харчові добавки,мінеральні олії.

Програмою візиту буде передбачено проведення українсько-албанського бізнес форуму, зустрічей у форматі В2В і обговорення практичних питань двостороннього співробітництва в торговельно-економічній сфері. Місце проведення основних заходів в рамках візиту буде повідомлено згодом. Також для української делегації буде організовано бізнес-програму в місті Тірана.

РЕЄСТРАЦІЯ

За детальною інформацією щодо умов та вартості участі звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України:
●    Валерія Забашта, (т. +38 050 366 4997, zva-zed@ucci.org.ua)
●    Анна Любима (ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com, тел.: +38 095 546 65 09)

Джерело


 

Аграрне портфоліо – 2021

5992620278543_n9 вересня 2021 року о 15:00 у Міністерстві аграрної політики та продовольства України, Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) проводить захід, присвячений випуску п’ятої ювілейної презентації «Аграрне портфоліо – 2021».

Метою зустрічі є презентація досягнень, особливостей та можливостей для розвитку українського АПК на міжнародному рівні та актуалізації даних за основними експортними позиціями аграрного виробництва.

Даний проєкт реалізується з ініціативи Міністерства економіки України разом з Міністерством аграрної політики та продовольства України та за підтримки Української асоціації бізнесу і торгівлі (UBTA).

На зустріч запрошено впливових промоутерів українського продукту на міжнародній арені, які розкажуть про особливості зовнішньої торговельної спроможності України та розкриють потенціал вітчизняного експорту:

 • Тарас Висоцький, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України;
 • Тарас Качка, заступник міністра економіки України, Торговий представник України;
 • Владислава Магалецька, голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів;
 • Дмитро Сенік, директор департаменту секретаріату міністра закордонних справ України;
 • Назар Бобицький, керівник Брюссельського офісу UBTA;
 • Олександра Авраменко, голова експертної групи аналітиків.

До участі запрошено:

 • Експортні аграрні компанії
 • Українські компанії, які розглядають експортні можливості
 • Профільні спілки та асоціації
 • Міжнародні організації та компанії, що спеціалізуються на експорті української продукції
 • Представники ЗМІ

Захід відбуватиметься у закритому форматі, реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена.

Зареєструватись на участь у презентації «Аграрне портфоліо – 2021» можна за посиланням.

Джерело


 

Consultancy talks: експертна панельна дискусія

consultancy_talks_20216 вересня в онлайн форматі відбудеться Consultancy talks: експертна панельна дискусія та презентація програми Train the Trainers 2.0.

Consultancy talks - це онлайн-подія, що забезпечить швидке занурення у коло експортного консалтингу України та світу. Можливість приєднатись до процесу формування ринку консалтингу в Україні, дізнатись про сучасні тренди, виклики та перспективи. На сам кінець, зрозуміти, як правильно подати заявку, щоб стати одним із шістдесяти учасників програми Train the Trainers 2.0. 

Організатор: Офіс з розвитку підприємництва та експорту

Учасники обговорять:

 • Досягнення програми та історії успіху випускників Програми Train the Trainers 2020/2021;
 • Про програму: цільова аудиторія, тренери, розклад навчання, інтенсивність навчання; правила подачі заявок та відбору учасників;
 • Чого ви зможете досягти в ролі учасника програми та чому програму прирівнюють до рівня Masters degree у кращих університетах Європи;
 • Становлення ринку консалтингових послуг в Україні;
 • Розвиток експортного консалтингу на глобальному рівні;
 • Дізнаємось, як стати успішним консультантом;
 • Секретний бонус наприкінці заходу, який надасть Вам значно більше шансів потрапити до числа відібраним учасників.

Зареєструватися можна за посиланням

Реєстрація на подію триває до 5 вересня (13:00)

Посилання для підключення Ви отримаєте на вказану в реєстраційній формі електронну адресу 5 вересня після 13:00

Джерело


 

Export Talks: Торговельні можливості на ринках харчової продукції Європейського Союзу та Швейцарії

export_talks_organic2 вересня о 14:30 відбудеться онлайн-захід Export Talks: Торговельні можливості на ринках харчової продукції Європейського Союзу та Швейцарії, під час якого учасники отримають низку практичних порад від міжнародних консультантів, які працюють на ринках органічної продукції ЄС та Швейцарії.

Учасники дізнаються про:

 • найближчі перспективи українських органічних харчових продуктів у Європі;
 • практичні поради щодо виходу на експорт органічної харчової продукції на ринки Скандинавії, Швейцарії, Німеччини та Австрії;
 • канали збуту: перелік основних роздрібних мереж на обраному ринку, які спеціалізуються на вибраних органічних продуктах;
 • умови співпраці з роздрібними мережами;
 • пакування та маркування продукції: сучасні тенденції та перспективи;
 • обсяг та динаміка органічних роздрібних ринків за цільовими країнами;
 • стан органічного сектору в Україні: внутрішній ринок, обсяг експорту тощо;
 • сучасні можливості та загрози входу на цільові ринки органічної харчової продукції.

Робочі мови заходу: українська та англійська. Переклад не передбачено. Детальна програма заходу: https://bit.ly/3z1sej6

Реєстрація триває до 16:00, 31 серпня 2021 за цим посиланням.

Увага! Підтвердження реєстрації та посилання для підключення Ви отримаєте на вказану електронну адресу 1 вересня.

Участь безкоштовна для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів.

Джерело


 

1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 >