Виставки, ярмарки
До уваги підприємств харчової промисловості!

israfoodВ рамках програми GOISRAEL українські виробники їжі та напоїв запрошуються до участі у колективному стенді України на виставці Israfood2019 (https://www.stier.co.il/israfood/en/), що відбудеться в Тель-Авіві 26-28 листопада 2019 року.

Проект фінансується ЄС у рамках ініціативи EU4Business та реалізується ЄБРР, за підтримки Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту.

ISRAFOOD - найбільша та найважливіша торгова подія для харчової промисловості в Ізраїлі для пошуку партнерів, професійних і ділових зустрічей між виробниками та імпортерами, яка щороку збирає 36 000 відвідувачів із понад 150 країн світу.

Фокус виставки: свіжа і консервована їжа, сири, молочні продукти, соуси й олії, спеції та овочі/фрукти, органічні продукти, дієтичні продукти та продукти для здоров’я, випічка, кондитерські вироби, солодощі, напої, соки та багато іншого.

Шість українських компаній, обраних для участі на стенді шляхом конкурсного відбору, отримають:

 • Робочу зону та зону b2b на стенді.
 • Індивідуально організовані b2b зустрічі з ізраїльськими партнерами протягом трьох днів виставки. Організація зустрічей відбудеться у тісній співпраці з консалтинговою фірмою Atid Edi, яка вже неодноразово довела свою ефективність у роботі на ізраїльському ринку з українськими компаніями.

Вищезазначені послуги, включаючи витрати на оренду та загальну забудову стенду, фінансуються ЄС у рамках ініціативи EU4Business та реалізуються ЄБРР.

Учасники самостійно покривають організаційний внесок (242 €), логістичні витрати, витрати на доставку зразків, додаткові дизайнерські рішення щодо забудови стенду та додаткове обладнання (інфостійки/столи, постери тощо).

Пріоритет участі надаватиметься виробникам харчових продуктів, які мають сертифікацію Кашрут.

Докладніше з програмою виставки та умовами участі ви можете ознайомитись за посиланням: http://bit.ly/Israfood2019
Реєстрація відкрита до 1 вересня 2019 року.

Джерело


 

Міжнародні виставки

2019011209531684294_469877У вересні-грудні 2019 р. в Республіці Казахстан відбудеться низка міжнародних виставкових заходів (графік додається).

У разі зацікавленості українських ділових кіл, а також зацікавлених державних органів України з метою залучення до співробітництва, у графіку вказані контактні телефони по кожному заходу.

 

 

Джерело


 

Міжнародний салон цивільного будівництва SITP 2019

banniere_fpa_1

 

 

 

 

 

 

З 19 по 23 листопада 2019 р. в Алжирі (АНДР) проходитиме 17-й Міжнародний салон цивільного будівництва SITP 2019”.

Цей міжнародний захід є одним з найбільших виставкових заходів, що проводиться на території АНДР. 

Контактна інформація:

contact@safex.dz, 023.79.50.80/023.79.50.83

Більш детальну інформацію про “SITR” та умови участі можна отримати за посиланням.

Джерело


 

BelTexIndustry-2019

beltexindustry2 - 4 жовтня 2019 року в м.Мінськ відбудеться 44-а міжнародна виставка-ярмарок з оптового продажу товарів легкої промисловості «BelTexIndustry-2019».

«BelTexIndustry-2019» - найбільша галузева виставка Республіки Білорусь.

Тематика виставки: одяг, дитячий одяг, тканини і неткані матеріали, трикотаж (білизняний, верхній, полотна, панчішно-шкарпеткові вироби), білизна, корсетні вироби, купальники, хутро, шкіра, вироби з хутра та шкіри, аксесуари, домашній і декоративний текстиль , головні убори, хустки, шарфи, взуття і комплектуючі для її виробництва, текстильна та шкіряна галантерея, пряжа, нитки, фурнітура, оздоблювальні матеріали, вишивка, мереживо, сировина для текстильної та легкої промисловості, обладнання для підприємств текстильної та легкої промисловості, упак вка і етикетка, вироби народних промислів, торгове обладнання.

Організатори виставки - Національний виставковий центр «БелЕКСПО» Управління справами Президента Республіки Білорусь за підтримки Державного концерну «Беллегпром».

В рамках ділової програми виставки проходять спеціалізовані семінари, бізнес-зустрічі за участю керівників провідних підприємств, представників торгівлі та ЗМІ, презентації фірм-учасників, покази колекцій одягу і взуття.

Керівники проекту Ільейть Лариса Василівна: +375 17 334 26 78, моб. +375 29 886 15 13, e-mail: edu@belexpo.by, Менеджер проекту -Савіч Олена Олегівна: +375 17 334-53-13, моб. +375 29 887-07-83, e-mail: sav@belexpo.by.

Джерело


 

Міжнародні виставки

croatia_flagІнформація щодо міжнародних виставок в Республіці Хорватія, що проводяться в 2019 році. Виставки охоплюють різні сфери. У переліку ви знайдете інформацію про місце проведення виставки, час, контактні дані організаторів.

Завантажити

 

 

Джерело


 

Українсько-В'єтнамський форум

vietnam-tmb-270x18016 серпня 2019 року в м.Київ відбудеться Туристичний Форум Україна - В'єтнам.

Програма заходу:
10.00 - 10.30 реєстрація відвідувачів, вітальна кава-брейк
- Дізнайтеся, як заварювати в'єтнамський кава і чай.
- Вчимося малювати в'єтнамські іграшки.
10.30 - 10.40 Мова представника в'єтнамського посольства в Україні про туристичні можливості у В'єтнамі і компанії Ленка Тур
10.40 - 11.30 ЛЕНКА ТУР: знайомство з новинками сезону весна-літо 2019- 2020 на ринку В'єтнаму
11.30 - 12.45 VINPEARL презентація
12.30 - 13.00 розіграш сувенірів та призів.

Участь в заході безкоштовна. Кількість місць обмежена. Реєстрація обов’язкова (на вказану в анкеті електронну пошту буде надходити додаткова інформація щодо заходу).

За додатковою інформацією звертайтесь до дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 461 98 08, конт. особа Анна Гусак (+38 (095) 546 65 09) або ел. поштою: ast-ier@ucci.org.ua.

Джерело


 

Міжнародна виставка AGROEXPO - 2019

30set25-28 вересня 2019 року в м. Кропивницький відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій «AGROEXPO - 2019».

Організатори: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Торгово-Промислова Палата України, Кіровоградська обласна державна адміністрація, Федерація роботодавців України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК «Украгромаш», «Українська асоціація аграрних інженерів».

Місце проведення: Виставковий комплекс «AGROEXPO».

У програмі виставки:

 1. Експозиції вітчизняних та зарубіжних брендів у павільйоні і на відкритих майданчиках на площі 125 000 м2.
 2. Демонстраційні покази техніки в роботі.
 3. Широка ділова програма.
 4. Експозиція племінних тварин та птиці.
 5. Виставка автомобілів AutoLand.
 6. Народний «Покровський ярмарок».

 У 2018 році учасниками виставки «AGROEXPO-2018» стали понад 600 компаній українських виробників та іноземних брендів.

Детальну інформацію про захід можна знайти на сайті: https://www.ukragroexpo.com/exhibition/about

Контактна особа:

 • Бєлова Тетяна Олександрівна (оргкомітет виставки), тел. моб: +38-050-344-27-44,       e-mail:info@ukragroexpo.com;  
 • Рубаха Ніна Афанасіївна (Директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Кіровоградської обласної адміністрації), тел.: +38-0522-24-18__54;
 • Генеральний директор «УКРАГРОЕКСПО» - тел. моб.: +38-095-204-28-42.

Джерело


 

Українсько-Індонезійський бізнес-форум

5d4a93b4152eb63234895230 вересня 2019 року в м.Київ відбудеться Українсько-Індонезійський бізнес-форум та презентація туристичного потенціалу Індонезії.

Програма заходу передбачає пленарну частину в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрямки українсько-індонезійського економічного співробітництва, двосторонні B2B зустрічі між компаніями, а також українські учасники протягом всього дня зможуть ознайомитися з послугами індонезійських компаній на стендах, які також будуть знаходитись в ТПП України.

Індонезійська делегація представлена такими сферами діяльності:

 • Туризм (тур оператори, готельні комплекси та послуги з організації турів)
 • Виробництво кави та какао

Учасникам форуму надаватимуться корисні інформаційні матеріали про особливості торговельного та інвестиційного співробітництва з Індонезією, а також передбачено частування індонезійською кавою.

Участь в заході безкоштовна. Реєстрація обов’язкова (на вказану в анкеті електронну пошту буде надходити додаткова інформація щодо заходу).

Список учасників

Попередня програма

 За додатковою інформацією звертайтесь до дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 461 98 08, конт. особа Анна Гусак (+38 (095) 546 65 09) або ел. поштою:  ast-ier@ucci.org.ua.

Джерело


 

XVIII Міжнародний промисловий форум

imagessgsgМіжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки. Виставка відбудеться 19-22 листопада 2019 року в м.Київ.

Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.

У рамках форуму:
Міжнародні спеціалізовані виставки:
Металообробка (металообробні технології, обладнання)
УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання)
УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)
УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали)
Гідравліка. Пневматика
Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників)
УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості)
Підйомно‑транспортне, складське обладнання
Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація)
Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони)

Організатор:
ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, 
Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Контакти:
тел.: (044) 201-11-65, 201-11-58
e-mail: lilia@iec-expo.com.uaalexk@iec-expo.com.ua

Джерело


 

Міжнародні виставки

tovarimage822Інформація щодо міжнародних виставок в Великобританії, що проводяться в 2019 році. Виставки охоплюють різні сфери. У переліку ви знайдете інформацію про місце проведення виставки, час, контактні дані організаторів.

Завантажити

 

 

Джерело


 

1 2 3 4 5 6 7 ... 64 65 >