UA
Виставки, ярмарки
Запрошуємо до участі в Міжнародній агропромисловій виставці з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції «ProStorExpo»

З 17 по 19 квітня 2019 року на території Торгово-промислової палати України відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції «ProStorExpo».

Детальна інформація про захід

Організатор: Торгово-промислова палата України, НААНУ, Агроінком

«ProStorExpo» - найбільша агропромислова виставка з переробки і зберігання сільськогосподарської продукції, яка займає провідне місце в агропромисловому секторі України і об'єднує комплекс інноваційних рішень на стадіях виробництва, зберігання, переробки і транспортування продукції сільського господарства.

Агропромисловий комплекс є ключовим сектором економіки України, а експорт продукції сільського господарства стрімко збільшується. В умовах конкурентного ринку особливо важливо збільшити частку в експорті продуктів переробки сільгосппродуктів і готових до вживання продуктів харчування.

Виставка об'єднує ключових гравців агропромислового комплексу в форматі спеціалізованого заходу. Створені оптимальні умови для ефективного діалогу між виробниками обладнання та техніки, посівних матеріалів і засобів захисту рослин; фахівцями галузі, представниками влади, з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та підписання контрактів.

В рамках виставки заплановані наступні заходи:

Практична конференція «Сучасні технології вирощування, збору, зберігання сільськогосподарської продукції» за участю іноземних компаній"

Дегустаційні заходи

Виставка-ярмарок органічної продукції рослинництва і консервації
Тематичні розділи виставки:

- сучасні технології вирощування, збору та зберігання с/г продукції

- обладнання для переробки с/г продукції

- обладнання для зберігання с/г продукції

- безпілотні летальні апарати

- лабораторне обладнання та методика аналізу сільськогосподарської продукції та сільськогосподарських угідь

- органічна продукція рослинництва

- обладнання для переробки овочів та фруктів

- посівний матеріал

- переробка молока та виробництво молочної продукції

- обладнання для збору, зберігання та переробки винограду та виробництва вин

- індустрія пивоваріння - обладнання для переробки хмелю

- обладнання для переробки меду  засоби захисту рослин (органічні засоби захисту рослин)

- обладнання для обробки, переробки та зберігання рибної продукції  ангари, сховища, укриття, споруди, що швидко монтуються (каркасні, без каркасні, вмонтовані)

- засоби тимчасового зберігання с/г продукції

- сушарки с/г продукції

- агроекономіка

- виробництво м’яса птиці

- птахо комплекси

- охолодження, зберігання та консервування

- сушіння овочів та фруктів

- переробка та зберігання овочів та фруктів

- переробка та зберігання фруктів, ягід

- саджанці

- сортування, упаковка, технології та обладнання для обробки с/г продукції після збирання

- обладнання для виробництва макаронних виробів

- обладнання для виробництва чіпсів

- деревообробка (обробка лісоматеріалів)

- тара (упаковка с/г продукції)

- лабораторне обладнання для перевірки с/г сировини та продукції;

- техніка для транспортування с/г продукції

- вантажно-підйомна техніка

- інформаційні технології

- біоенергетика

- вітроенергетика

- сонячна енергетика

- альтернативні види палива

- інвестиції в енергоефективність

Джерело 

 

Запрошуємо до участі в China International Import Expo 2019

chinaintexpo5-10 листопада 2019 року в Шанхаї відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo – найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду Китаю, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій.

У 2018 році понад 3 600 експонентів із 151 країни представили продукцію та послуги на Експо, більше 400 тисяч осібвідвідали захід, загальна вартість домовленостей щодо експорту в Китай сягнула майже 58 млрд. доларів

Минулого року Торгово-промислова палата України сформувала національні стенди в аграрному та промисловому павільйонах, де свою продукцію представили майже 90 вітчизняних підприємств галузі АПК та машинобудування.У 2019 році ТПП України формує національні стенди в павільйонах АПК, машинобудування, послуги, життєдіяльність, медицина, Вартість участі складає:

  • 3 000 доларів США за 9 кв.м стандартно обладнаний стенд;
  • 300 доларів США за 1 кв.м необладнаної площі (мінімум 36 кв.м)

Учасники національних стендів візьмуть участь в українсько-китайському бізнес-форумі 4 листопада 2019 та В2В сесії з китайськими компаніями. Захід організовано ТПП України та Китайським комітетом з розвитку міжнародної торгівлі, який представлений по всьому Китаю та до складу якого входить понад 200 тис компаній.

Участь Вашої компанії в China International Import Expo:

  • Сприятиме в питаннях отримання дозволу на експорт до Китаю. Уряд Китаю розглядає учасників виставки як потенційних постачальників продукції на ринок країни.
  • Забезпечить присутність вашої компанії в інформаційному полі китайського ринку. Завдяки активній рекламній кампанії та адміністративному впливу, інформація про учасників Експо розповсюджується по всій країні.
  • Надасть можливість оцінити потенціал ринку та Ваші можливості на одному з найбільших ринків світу.
  • Стане місцем зустрічі з партнерами в Китаї та початком експорту.

З організаційних питань щодо участі в заході та його формату просимо звертатись (+380 67 662-96-56a.v.goliato@gmail.com).

Запрошуємо Вас долучитись до національних стендів України на China International Import Expo!

Звіт про виставку в 2018 році
Інформаційна брошура China International Import Expo 2019

До речі, свою продукції на відповідному заході у минулому році представили два підприємства Чернігівської області.

Довідково: Зовнішня торгівля підприємств області з партнерами з Китаю

china

Інноваційний місяць в ОАЕ

expo-logodasdОрганізаційний комітет ЕКСПО 2020 запросив Україну до участі в Інноваційному місяці, який проходить в Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) з 1 по 28 лютого 2019 року. Всього участь у заходах Інноваційного місяця візьмуть 9 країни (включаючи Україну), які були обрані з більш ніж 200 учасників ЕКСПО 2020 (країни та організації), які подали свої тематичні заявки.

Запрошення України до участі в Інноваційному місяці в ОАЕ стало результатом успішного затвердження і схвальних відгуків щодо тематичної концепції українського павільйону на ЕКСПО 2020. Концепція України об’єднана під загальною темою “Smart Ukraine. Connecting Dots” та передбачає презентацію України як інноваційної країни, що динамічно розвивається та робить значні зусилля для впровадження розумних технологій.

Мінекономрозвитку розшукує винахідників, стартапи, компанії, установи та фізичних осіб, які мають цікаві, варті уваги та поширення інноваційні продукти і ноу-хау, та запрошує їх взяти участь в Інноваційному місяці в ОАЕ, тим самим заявити про себе на весь світ. Участь у заході інтерактивна і безкоштовна.

Для участі необхідно до 23:59 10 лютого 2019 року на електронну адресу oshtonda@me.gov.ua надіслати англійською мовою наступне:

  1. Коротку тезу щодо вашого інноваційного продукту (2-3 речення),

  2. Фото/рендери/коротке відео про продукт,

  3. Коротку інформацію - опис інноваційного продукту (2-3 абзаци),

  4. Контактні дані особи (номер телефону/електронна пошта) для подальшого зв’язку, отримання пояснень, можливості комунікації щодо продукту з потенційними інвесторами та покупцями та іншими зацікавленими організаціями та особами

"Ми обмежені в часі, тому що отримали запрошення від організаторів доволі пізно. Але "Інноваційний місяць" - це чудова можливість для промоції українських технологічних продуктів. Водночас для нас важлива прозорість процесу відбору. Тому ми оголошуємо відкритий прийом заявок на короткий строк", - пояснила радник Міністра економічного розвитку і торгівлі Роксолана Підласа.

Довідково

Інноваційний місяць в ОАЕ є одним з найбільших інноваційних фестивалів у світі, який за допомогою консолідованих зусиль уряду ОАЕ, приватного сектору громадськості працює над формуванням та розвитком культури інноваційного підприємництва в ОАЕ.

Більш детальну інформацію про захід та програму Ви зможете знайти на веб-сайті: www.uaeinnovates.gov.ae

 ЕКСПО 2020 - виставка світового масштабу тривалістю шість місяців.  https://www.expo2020dubai.com/

Україна братиме участь у Всесвітній виставці ЕКСПО 2020 у Дубаї (ОАЕ) із власним павільйоном площею біля 3000 кв метрів. Очікується, що український павільйон відвідає понад 10-15 тис осіб щодня.

Джерело


 

Виставка продовольчих товарів

foodexpoЗ 16 по 18 березня 2019 року в м. Афіни (Греція) відбудеться щорічна Міжнародна виставка продовольчих товарів “FOODEXPO Greece”.

Виставка “FOODEXPO Greece” (напої, продукти харчування, харчові технології) проводиться 6-й рік поспіль і є найбільшим виставковим заходом подібного спрямування у Південно-Східній Європі. У 2018 році у виставці брали участь 1152 грецьких експонента та 150 представників з 22 країн світу. Минулорічний захід відвідали 2930 осіб, участь у ньому взяли 800 міжнародних трейдерів продовольчого ринку, відбулося 15000 зустрічей у форматі В2В.

Інформація про виставку “FOODEXPO Greece” знаходиться на сайті: https://foodexpo.gr/en/

Детальну інформацію щодо умов участі, порядку оформлення необхідних документів можна отримати у організатора заходу:

Компанія FORUM SA:

328 Vouliagmenis Ave, Agios Dimitrios, Athens, 173 42, Greece

Mr. Nikos Mastichiadis, International Sales Manager

тел.:+30 210 5242100, факс: +30 210 5246581

e-mail: info@forumsa.gr

Джерело


 

Виставки за кордоном та в Україні

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України інформує, що на їх офіційному сайті  у рубриці “Розвиток експорту” опубліковано


 

Китайська міжнародна імпортна виставка 2019

000250_6331995-10 листопада 2019 року в м.Шанхай (КНР) відбудеться Друга Китайська міжнародна імпортна виставка (CIIE-2019). Організатором заходу виступає Міністерство комерції КНР.

Отримати детальну інформацію про захід та умови участі можна на сайті www.ciie.orghttp://www.chinaexhibition.com/ або у пані Цюн Сюаньє (e-mail ua@mofcom.gov.cn)

Інформація про виставку та реєстраційна форма

 


 

Organo Food 2019

cropped-logo-1-1З 20 по 24 лютого відбудеться 2-га частина виставки органічної продукції «Organo Food 2019» у Міжнародному виставковому центрі Мешхеду (Ісламська Республіка Іран).

Під час заходу буде презентовано здорову їжу, зокрема, органічні та трав’яні продукти харчування і напої, сушені горіхи та сухофрукти. Також на виставці проходитиме фестиваль вуличної їжі «Мешхед», під час якого можна буде спробувати їжу швидкого приготування, традиційні страви та кондитерські вироби.

Виставка організована компанією Barsaz Rooydad Company (BRP Co.), яка надасть учасникам павільйони для їх продукції. Участь у заході є нагодою для встановлення ділових контактів та розвитку торгового співробітництва харчовою продукцією з Іраном.

Детальна інформація на сайтах організатора: http://ifoodfestival.com таhttp://eventsportal.ir, або за тел. +98 51 31519, моб. +98 901 829 6236 та e-mail: organofood-intl@eventsportal.ir».

Джерело


 

Міжнародна сільськогосподарська виставка у Франції

2018-09-19_11h04_55У період з 30 серпня по 09 вересня 2019 року в м. Шалон (Франція) відбудеться 73-я щорічна міжнародна сільськогосподарська виставка «La 73 Foire Internationale de Chalons».

Організатори очікують, що виставку відвідають 250 000 відвідувачів, 800 учасників вже підтвердили свою участь у заході, в рамках якого буде проведено більше 200 конференцій.

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті заходу: https://foiredechalons.com та за тел. +33 (0) 26 68 20 44.

 

Джерело


 

Марокканська міжнародна сільськогосподарська виставка

logo-siam-1З 16 по 21 квітня 2019 року в м. Мекнес (Марокко), під патронатом короля Марокко, відбудеться Марокканська міжнародна сільськогосподарська виставка, ММСС «Le Salon international de l’agriculture au Maroc» (SIAM).

На виставці, яка проходитиме вже 14-й раз, свою продукцію представлять понад 1800 учасників, з них 400 міжнародних учасників з 72 країн світу. Організатори заходу очікують, що виставку оглянуть понад 1 000 000 відвідувачів.

Головна тема виставки – «Сільське господарство: важіль зайнятості і майбутнє сільського середовища». Виставка буде структурована у рамках 9-ти тематичних напрямків, а саме: спонсори та засновники, постачання сільгосппродукції, тваринництво, міжнародне співробітництво, механізація, регіони, продукція, природа та довкілля, інноваційні методи.

У рамках виставки планується також проведення численних наукових конференцій, семінарів, презентацій, різноманітних культурно-музичних заходів.

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті заходу: www.salon-agriculture.ma, e-mail: contact@salon-agriculture.ma.

Джерело


 

Import Goods Fair 2019

img_fair01З 27 по 29 червня 2019 року в місті Сеул (Республіка Корея) пройде міжнародний Ярмарок імпортних товарів 2019. Даний захід організовується Корейською асоціацією імпортерів за підтримки Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Республіки Корея.

На ярмарку буде презентуватися широкий спектр споживчих товарів, у тому числі продукти харчування, побутова техніка, електротовари, косметика, товари для дітей тощо. Організатори забезпечують учасникам ярмарку B2B зустрічі з південнокорейськими представниками бізнесу.  

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися до відповідальної за організацію.
Ji-suk Kang 
Телефон: +822-6677-1311
E-mail: igf@koima.or.kr
www.koima.or.kr


 

1 2 3 4 5 6 7 ... 56 57 >