Виставки, ярмарки
Віртуальна виставка Made in Belarus

madebel16 червня 2020 року відбудеться Перша віртуальна виставка білоруських виробників Made in Belarus #AgroFood. Виставка буде являти собою інтерактивну експозицію, що складається з віртуальних стендів білоруських підприємств. На кожному стенді будуть розташовані віртуальні зразки продукції, відеоролики, ділові пропозиції. Відвідувачі стендів зможуть ознайомитися з персональним відео-привітанням і поспілкуватися з представником підприємства за допомогою текстового чату. Вся інформація буде представлена ​​російською та англійською мовами.

У павільйоні Agro будуть представлені сільськогосподарська техніка та обладнання, технології та розробки в сфері сільського господарства, добрива та засоби захисту рослин; павільйон Food продемонструє продукти харчування і напої.

В рамках виставки пройде Міжнародний аграрний онлайн-форум, де відбудеться обговорення поточної ситуації в сільськогосподарській і зовнішньоторговельній сфері за участю представників державних органів і підприємств з різних країн.

Перша віртуальна виставка Made in Belarus #AgroFood проводиться за підтримки галузевих міністерств і відомств, а також дипломатичних представництв Республіки Білорусь.

Організатор виставки Made in Belarus Online - підприємство "Белінтерекспо" Білоруської торгово-промислової палати.

Детальна інформація: Катерина Супрун, керівниця відділу виставок в Республіці Білорусь та країнах СНД, тел.+375173348202, +375445091208, katerina@belinterexpo.by, www.belinterexpo.by


 

До уваги підприємств!

ecommerЄБРР, у рамках ініціативи ЄС EU4Business, за інформаційної підтримки Офісу з просування експорту України,  запрошує українські малі та середні підприємства вийти на ринок Китаю через розміщення та просування їхньої продукції під колективним брендом #TradeWithUkraine на одній з провідних онлайн-B2B платформ Китаю «1688.сom».

Скористатися можливістю розмістити свої товари на «1688.сom» під колективним брендом #TradeWithUkraine зможуть виробники усіх галузей.

Пріоритет надаватиметься виробникам наступної продукціі:

 • агропродукція та їжа довготривалого зберігання
 • напої (насамперед кава, безалкогольні напої, вино)
 • текстиль та одяг
 • побутова хімія
 • косметика
 • меблі (невеликі декоративні)

20 відібраних шляхом конкурсного відбору компаній-учасниць отримають:

 • консультаційну підтримку у виборі продуктів, які найбільше підходять для просування через онлайн-платформу «1688.сom» (до 4 товарів від кожного МСП);
 • допомогу з візуальною та текстовою адаптацією вибраних продуктів до китайського ринку та смаків покупців;
 • переклад необхідної інформації та матеріалів на китайську та англійську мови для розміщення на сайті;
 • допомогу з позиціонуванням товарів та розміщення інформації на платформі «1688.com»;
 • сприяння переговорам українських МСП з клієнтами для збільшення продажів та напрацювання оптового збуту української продукції на ринку КНР;
 • активне маркетингове просування продукції товари на сайті «1688.сom» під колективним брендом #TradeWithUkraine.

У конкурсному відборі можуть взяти участь лише компанії, які відповідають наступним обов'язковим критеріям:

 • Компанія є малим або середнім бізнесом - максимум 250 офіційно зареєстрованих співробітників;
 • Компанія є зареєстрованим суб'єктом (приватний підприємець або юридична особа) згідно чинного законодавства України;
 • Мінімум 51% акцій компанії належать громадянам України (згідно Статуту);
 • Наявність веб-сайту англійською мовою.
 • Компанія має хорошу бізнес репутацію.
 • Компанія раніше не приймала участь в торгових місіях чи виставках проекту, або приймала лише один раз.

Процес подачі заявки:

Крок 1: Заповнити форму учасника проекту

Крок 2: Надіслати, у випадку прийняття позитивного рішення про участь компанії Організатором, скан копії документів та фото які підтверджують відповідність критеріям проекту на електронну пошту sme@fsr.org.ua, а саме:  

 • Статут та/або реєстраційний сертифікат, який демонструє кінцевого бенефіціара/бенефіціарів компанії.  Для ФОП – копію реєстрації.
 • Фінансову звітність за останній рік/квартал, видану ДФС України де зазначеносередню кількість працівників, або затвердженій звіт з праці що вказуєкількість працівників компанії. Для ФОП – останню декларацію.

Реєстрація доступна до 3 червня.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися за sme@fsr.org.ua 


 

Виставкові заходи в Азербайджані

flag_of_azerbaijanОновлено графік міжнародних виставкових і конференційних заходів на період вересень 2020 – листопад 2021 рр. в Республіці Азербайджан. 

З урахуванням пандемії були змінені не лише терміни проведення виставкових заходів, а й видозмінено виставкові розділи та тематику експонентів. Зокрема, більш масштабного наповнення набули розділи, які включають представлення управлінських систем бізнесу та виробництва продукції із застосуванням IT-індустрії, а також галузей, які спрямовані на забезпечення високого рівня медичного обслуговування, продовольчої та екологічної безпеки.

З переліком виставкових заходів можна ознайомитися за посиланням

Джерело


 

Всесвітню виставку “Експо – 2020” перенесено

expo21Всесвітню виставку “Експо – 2020” (м. Дубай, ОАЕ) офіційно перенесено на рік. Нові терміни проведення: з 1 жовтня 2021 р. по 31 березня 2022 р.

Пропозиція про зміну дати була підтримана більшістю голосів країн-членів Міжнародного бюро виставок (BIE) через стрімке поширення пандемії коронавірусу COVID-2019 у світі. 

Детальніше на офіційному сайті BIE та Оргкомітету Всесвітньої виставки “Експо – 2020” Оргкомітету Всесвітньої виставки “Експо – 2020” 

 

 

 

Джерело


 

Applied Artificial Intelligence Online Conference & B2B 2020

aaic2020Enterprise Europe Network запрошує українські компанії взяти участь в Міжнародній онлайн-конференції зі штучного інтелекту - Applied Artificial Intelligence Conference 2020, яка відбудеться 11 травня 2020 року.

Цього року захід пройде під гаслом – Давайте змусимо штучний інтелект працювати на Ваш бізнес!

Спікери заходу https://aaic2020.b2match.io/speakers

Для кого? Для постачальників рішень + користувачів + потенційних користувачів

Що пропонує захід?

Як передові світові компанії використовують штучний інтелект;
Як використати штучний інтелект для підприємств;
Участь у заздалегідь підготовлених b2b зустрічах 1: 1 - подивіться, хто там, і створіть свій власний графік https://aaic2020.b2match.io/;
Основні відомості відомих міжнародних експертів;
Поглиблені дискусії щодо конкретних галузей;
Більше 500 учасників з усього світу;
Семінари для початківців / середніх / експертів
EEN-Ukraine є співорганізатором b2b заходу в рамках конференції, які відбудуться через відео дзвінки. Щоб прийняти участь заході потрібно зареєструватись на спеціалізованій платформі https://aaic2020.b2match.io/ , заповнити інформацію про свою компанію та назначити зустрічі з представниками тих компаній, які Вам цікаві.

Реєстрація відкрита до 10 травня 2020 року.

Детальна інструкція, як зареєструватись на платформі та взяти участь у онлайн зустрічах за посиланням тут

Участь безкоштовна!

Якщо у Вас виникли додаткові питання, звертайтеся до Enterprise Europe Network Ukraine за тел. (044) 525 98 41 або пишіть на ел.пошту een.network.ukraine@gmail.com

Джерело


 

53-а Міжнародна промислова Алжирська виставка

__1З 16 по 21 червня 2020 року в Алжирі (АНДР) проходитиме 53-я Міжнародна промислова Алжирська виставка “Foire Internationale d'Alger 2020”.

Зазначений виставковий захід є щорічною платформою, на якій національні та міжнародні економічні оператори презентують свою основну продукцію та обговорюють комерційні проєкти, спрямовані на нові ринки збуту.

Більш детальну інформацію можна отримати у організаторів заходу на сайті: www.safex.dz та за електронною адресою: fia2020@safex.dz.

 

Джерело


 

TAVRIAN ONLINE HORIZONS

5ea2bbb6830da223810338З метою мобілізації знань та досвіду експертів різних держав, підтримки прямих контактів з міжнародними партнерами та бізнес-спільнотою Херсонська обласна державна адміністрація ініціює проведення інвестиційного онлайн-форуму «TAVRIAN ONLINE HORIZONS».

Уперше щорічний міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти», який проводиться на Херсонщині вже понад десять років поспіль, відбудеться з використанням можливостей глобальної мережі Інтернет.

​Планується обговорення з міжнародними партнерами перспективи розвитку різних секторів економіки в умовах карантину і після його звершення, обмін досвідом та отримання цінних порад економістів, презентація інвестиційного потенціалу Херсонщини як території нових можливостей і нових відкриттів, разом сформуємо програму антикризових дій для регіону

Долучитись до інвестиційного онлайн-форуму «TAVRIAN ONLINE HORIZONS» можна 28 квітня 2020 року о 10.00 за посиланням https://youtu.be/39sr2QJxpPo або на офіційному веб-сайті форуму www.tavrianhorizons.in.ua, а також на сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/TavrianHorizons/.

Джерело


 

11-а Міжнародна виставка та конференція у галузі хімічної та нафтохімічної промисловості

india-chem-2020За інформацією Посольства України в Республіці Індія, Департаментом хімічної та нафтохімічної промисловості спільно з Федерацією торгово-промислових палат Індії у період з 08 по 10 жовтня 2020 року у м. Мумбай (Республіка Індія) проводитиметься 11-а Міжнародна виставка та конференція у галузі хімічної та нафтохімічної промисловості “India Chem 2020” (додається).

Відповідно до інформації організаторів, у цьогорічному заході планують взяти участь представники з Китаю, Японії, Ірану, Німеччини, Туреччини, В’єтнаму, Південної Кореї, а також делегації імпортерів з країн Південної Америки, Східної Європи, СНД, Близького Сходу, Південно-східної Азії та США.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням.

Джерело


 

Продовольчі технології Азії 2020

reasons-why-companies-fail-at-exibitions-181392356За інформацією Посольства Ісламської Республіки Пакистан в Україні, “Ecommerce Gateway Pakistan (Pvt.) Limited” організує 15-у Міжнародну виставку та конференцію “Продовольчі технології Азії 2020” в Експоцентрі Карачі у період з 12 по 14 вересня 2020 року (м. Карачі, Ісламська Республіка Пакистан).

На виставці будуть представлені: пластик, упаковка та друк, обробка харчових продуктів, харчові ароматизатори та інгредієнти, м’ясні технології, рисові технології, техніка безпеки харчових продуктів, кухонне обладнання, хлібопекарська техніка, сільське господарства та тваринництво, еластична упаковка та закуски. За інформацією організаторів заходу при бронюванні одного виставкового місця (мін. 9 м2) ціна становитиме 3559,50 дол. США (3,150 дол. США + 13% ПДВ).

Для іноземних учасників підготовлена наступна спеціальна безкоштовна пропозиція яка діятиме до 31 березня 2020 року:

 • один зворотній авіаквиток (вартістю до 1000 дол. США);
 • один двокімнатний номер на 4 ночі/5 днів у офіційному готелі (передбачено на одне виставкове місце на заході);
 • трансфер (на три дні з урахуванням з/до аеропорту);
 • трьох разове харчування (на три дні на час проведення виставки);
 • офіційний лист запрошення для візи;
 • тур по місту (на півдня);
 • публікація в офіційному каталозі виставки (200 слів щодо профілю компанії-учасника виставки);
 • організація В2В зустрічей для десяти підтверджених компаній.

Більш детальну інформацію можна отримати у організаторів заходу Ecommerce Gateway Pakistan (Pvt.) Limited”:

 • президента компанії д-р Хушід Нізам, тел.: +92 321 824 4446;
 • віце-президента та директора проекту пана Фархан Аніс, тел./WhatsApp: +92 300 824 4446;
 • виконавчого директора з комунікацій проекту пані Фузія Хан, тел./WhatsApp: +92 300 056 8721, e-mail: Fauzia.khan@ecgateway.net.

Джерело


 

Форум можливостей Україна-Білорусь ПЕРЕНЕСЕНО

До уваги підприємств області!

За повідомлення Посольства України в Республіці Білорусь, українсько-білоруський Форум ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020», що мав відбутися 1 - 2  квітня 2020р. у м. Мінськ (Білорусь), переноситься на пізніший термін.

У контексті положень Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 та рекомендацій Ради Міністрів Республіки Білорусь від 12 березня 2020 року щодо обмежень на проведення масових заходів в Білорусі, та в умовах загрози поширення коронавірусної інфекції COVID-19, організаторами прийнято зазначене вище рішення. 

Нову дату проведенння Форуму буде повідомлено згодом.


 

1 2 3 4 5 6 7 ... 74 75 >