Закордонні закупівлі
Міжнародний тендер

flag_of_indiaЗа інформацією Посольства України в Республіці Індія, компанією “Security Paper Mill, Hoshangabad” (відділення Корпорації з захищеного друку та карбування Індії) оголошено проведення міжнародного тендеру на закупівлю глянцемірів.

Граничні терміни подання тендерних пропозицій – 6 вересня 2019 року.

Інформація щодо тендеру міститься у додатку, а також за посиланням та на www.eprocure.gov.in.

 

Джерело


 

Міжнародні тендери

2136-samolepka-mapa-ceske-republiky.pngЗа інформацією Посольства України в Чеській Республіці, оголошено проведення тендерів на закупівлю товарів, робіт і послуг у Чеській Республіці.

Інформація щодо тендерів міститься у додатку.

 

 

Джерело


 

Комерційна пропозиція

fanera-1Компанія з Польщі займається імпортом та обслуговуванням на замовлення різних типів дерев'яних деталей (частин). Компанія шукає виробників фанери з берези. 

Деталі запиту можна переглянути тут

 

 

12.08.2019


 

Комерційна пропозиція

graphic-design-tools-feature_1290x688_msНімецька компанія шукає партнерів, які використовують програмне забезпечення IMOS і зацікавлені у наданні послуг дизайну на умовах аутсорсингу або угоди про послуги. Партнери повинні мати можливість гнучко реалізовувати побажання клієнта.

Деталі пропозиції за посиланням:
https://bit.ly/2ObcUO8

6.08.2019

 

Джерело


 

Комерційна пропозиція

swedish-flag-mediumШведська компанія шукає виробників екологічної сувенірної продукції, щоб розширити асортимент «зелених» товарів. Компанія пропонує наступні послуги: дистрибуція та складування, просування продукції, маркетинг, логістика.

Деталі пропозиції за посиланням:
https://bit.ly/2Z8iv90

 

 

Джерело


 

Комерційна пропозиція

4_2Грецька компанія, що спеціалізується на промисловому будівництві та виробництві сталі, шукає виробників конструкційної м'якої сталі з метою розширення мережі постачальників.

Компанія зацікавлена у співпраці на умовах постачання.

Деталі пропозиції за посиланням:
https://bit.ly/30v74Zk

22.07.2019

Джерело


 

Комерційна пропозиція

litovskiy-flagЛитовська оптова компанія, що спеціалізується на продажі косметичних засобів, засобів по догляду за шкірою та волоссям, парфумерії та FMCG продукції шукає нових постачальників. Потенційні партнери можуть бути виробниками, дистриб'юторами, продавцями чи агентами, які залучені у той самий вид бізнесу.

Компанія пропонує працювати на умовах договору з дистрибуції.

Деталі пропозиції за посиланням

15.07.2019

Джерело


 

Міжнародний тендер

flag_of_indiaЗа інформацією Посольства України в Республіці Індія, державною компанією “Bharat Heavy Electricals Limited” оголошено проведення міжнародного тендеру щодо закупівлі автоматичного вимикачу для генератора для потреб Ядадарської ТЕС.

Граничні терміни подання тендерних пропозицій – 12 липня 2019 року.

Інформація щодо тендеру міститься у додатку, а також на сайті: www.eprocure.gov.inwww.bhel.comwww.bhelpem.com.

Джерело


 

Комерційна пропозиція

0806796minulogo-roku-fitosanitarniy-kontrol-proyshli-ponad-46-mln-t-zernovih-ta-oliynih-kultur-11367_1За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, міжнародна компанія MGT Maroc (Millcorp Grain Traiding), яка спеціалізується на закупівлі та експорті зернових культур, зацікавлена у налагодженні співпраці з українськими діловими партнерами. Компанія має свої представництва в Марокко, Україні, Туреччині, Швейцарії та інших країнах світу.

За інформацією генерального директора А. Лаграна (Annas Lagrane), компанія найближчим часом планує збільшити обсяги закупівлі зернових  в Україні, а також сої, соняшникового шроту тощо. Він також підкреслив інтерес компанії до збільшення числа своїх філіалів в Україні та інвестування в розбудову інфраструктури невеликих портів на Азовському та Чорному морі з метою покращення транспортування зерна.

Контактна інформація компанії Millcorp Grain Traiding”:

e-mail: alagrane@millcorp-trading.com

www.millcorp-trading.com

11.07.2019

Джерело


 

Комерційна пропозиція

Данська компанія, що спеціалізується на виробництві дитячих меблів скандинавського дизайну, шукає українських виробників, які зацікавлені у виконанні замовлень для європейського ринку (виготовлення меблів або окремих меблевих компонентів білого кольору) з дотриманням високих стандартів якості ЄС.

Головними експортними ринками продукції компанії є регіон Скандинавії, Німеччина та Австрія.

За деталями пропозиції просимо звертатись за електронною адресою: vliashenko@epo.org.ua

9.07.2019

Джерело


 

1 2 3 4 5 6 7 ... 51 52 >