UA
Закордонні закупівлі
До уваги підприємств області!

nafoЗа результатами засідання XXXX щорічної сесії Організації з рибальства в північно-західній частині Атлантичного океану (НАФО) Україні на 2019 рік було виділено національну квоту на вилов морського окуня в обсязі 150 тонн.

Звертаємо увагу, що до використання також доступні промислові квоти за статтею «Інші»: морський окунь, жовстохвоста камбала, білий хек, скат, кальмар, вилов яких здійснюється «за олімпійським принципом» без розподілу на національні квоти. З таблицею квот можна ознайомитись за посиланням.

Держрибагентство запрошує усіх зацікавлених суб’єктів господарювання долучитися до здійснення промислу у даному регіоні.

Звертатись з відповідними обґрунтованими пропозиціями та запитами можна за адресою відомства: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а, e-mail: darg@darg.gov.ua.

Вимоги щодо необхідного пакету документів для видачі дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів за межами юрисдикції України можна отримати за посиланням (п.11.1).

У разі виникнення питань - телефон для довідок: (044) 484-63-31.

Джерело


 

Комерційна пропозиція

confectionery-banner_1024x1024Йорданська компанія «7leaps For Trading and Marketing» висловила зацікавленість у налагодженні прямих ділових відносин з українськими кондитерськими компаніями з метою імпорту солодощів і кондитерських виробів до Йорданії.

Контакти компанії: виконавчий директор Хассан Абделкадер (Hassan Abdelqader), тел.: 00962777732000, E-mail:hassan@7leapsjo.com

10.06.2019

Джерело


 

Комерційна пропозиція

rumynskiy-flagРумунський дистриб'ютор шукає оптових постачальників свіжих фруктів, а також виробників, що займаються переробкою фруктів (сухофрукти, фруктові пюре та соки), для довготривалої співпраці на умовах дистриб'юторської угоди.

Обсяги постачання можуть змінюватися залежно від сезонності. Всі продукти повинні відповідати чинним європейським стандартам безпеки харчових продуктів. 
Деталі пропозиції за посиланням: https://bit.ly/2YN5IYG

6.06.2019


 

Комерційна пропозиція

images_6Компанія зі Швеції у пошуках виробників візерункових льняних тканин, а також компаній, що займаються виготовленням домашнього і кухонного текстилю.
У прерогативі - довготермінове партнерство на основі виробничої угоди.

Деталі пропозицій за посиланням: https://bit.ly/2VkdrAx

 

 

 

5.06.2019


 

Комерційна пропозиція

-1000x500Ірландська компанія, що спеціалізується на постачанні в магазини продукції FMCG, шукає виробників посуду, пакування, виробів з кераміки, скла та пластмаси для розширення свого портфоліо.

Компанія зацікавлена в довготривалих партнерських відносинах на умовах агентської угоди про розповсюдження продукції серед ритейлерів.

Деталі пропозиції за посиланням

30.05.2019


 

 

Комерційна пропозиція

chehiaЗа інформацією Посольства України в Чеській Республіці, чеська компанія “Silescom a.s.” зацікавлена у налагодженні співпраці з українськими діловими партнерами для постачання в Чехію та інші країни світу лісоматеріалів з України (букові, дубові та соснові дошки). Обсяги поставок – від 20 контейнерів на місяць.

Контактна особа:

NHUNG Novotna
Silescom a.s.
Dukelských hrdinů 17
170 00 Praha 7
tel.: +420 722 617 687
email: info|@silescom.com

30.05.2019

Джерело


 

 

Комерційна пропозиція

flag_of_south-africa_0Південноафриканська компанія Linkorp Projects” шукає партнерів в Україні щодо постачання соняшникової олії (у ємностях 2 л та 20 л, загальна потреба 80 контейнерів з пробною партією) та пастеризованого молока для потреб споживачів в ПАР та країнах регіону.

Контактна інформація компанії ”Linkorp Projects”:

6th Avenue Rondebosch Cape Town
The Republic of South Africa
Mr. Saliem Kahn

тел. +2782 851 7351
email: linkorp@mweb.co.za

28.05.2019

Джерело


 

Комерційна пропозиція

agricultural-equipment2Румунська компанія шукає виробників якісного сільськогосподарського обладнання, які будуть зацікавлені у розширенні торговельної діяльності на румунському ринку.

Компанія, заснована у 2011 році, спеціалізується на продажу тракторів та різної сільськогосподарської техніки (нової та вживаної).

Детальніше можна дізнатися за посиланням

 

28.05.2019


 

Комерційна пропозиція

18898Румунська компанія (з Трансільванії) шукає виробників різних типів висувних пергол та різних видів огорож для житлових і нежитлових приміщень. Також компанія зацікавлена у виробниках меблів для відкритих терас закладів HoReCa.

Компанія імпортує, проектує і встановлює різні типи висувних пергол, скляних корпусів, термооброблених або WPC дерев'яних настилів, меблів для тераси, систем затінення екранів Zip і т.п. для житлових і нежитлових будинків.

Деталі пропозиції за посиланням

Джерело


 

Комерційна пропозиція

flag_of_algeria.svgЗа інформацією Посольства України в Алжирській Народній Демократичній Республіці, алжирська транспортно-логістична компанія ALTISA” шукає можливості встановлення ділових контактів з українськими експортерами/імпортерами, які працюють або мають намір працювати на алжирському ринку.

“ALTISA” пропонує широкий спектр послуг з вантажних перевезень усіма видами транспорту та складування товарів.

Контактна інформація компанії ALTISA:

тел. +213 21 711 354

факс: +213 21 716 051

www.altisa-dz.com

emailinfo@altisa-dz.com

14.05.2019

Джерело


 

1 2 3 4 5 6 7 ... 50 51 >