UA
Закордонні закупівлі
Тендерні можливості в країнах ЄС для виробників меблів

Пропонуємо до вашої уваги тендерні можливості в країнах ЄС для виробників меблів в рамках Угоди про публічні закупівлі СОТ

На сьогодні є 336 актуальних тендерних можливостей у країнах ЄС, пов’язаних з меблевою галуззю, участь у яких покривається Угодою про публічні закупівлі Світової організації торгівлі. Подаємо найцікавіші оголошення:
- Постачання, встановлення і введення в експлуатацію меблів для кухні та сервантів у 133 домівках Парижа. Дедлайн – 1 березня 2019 року.

- Поставка стільців та систем сидінь до Швеції. Строк контракту – 24 місяці. Заявки потрібно надсилати до 1 березня 2019 року.

- Десятимісячний контракт на закупівлю меблів для лабораторії у Технічному університеті Ейндховена. Кінцевий термін подачі заявок – 1 березня 2019 року.

- Піврічний контракт на закупівлю меблів для мультимедійної бібліотеки Гранд-Боа у місті Сен-П’єрр (Франція). Дедлайн – 1 березня 2019 року.

- Контракт на придбання меблів для медичної лабораторії (лоти №17, 18 та 19) факультету біомедичної інженерії Чеського технічного університету в Празі. Крайній термін – 4 березня 2019 року.

- Поставка меблів до міста Тулуза (Франція) на загальну суму 17 218600 євро. Заявки на участь у тендері приймаються до 4 березня 2019 року.

- Контракт на виготовлення та постачання стільців, столів, шаф, поличок та інших меблів відповідно до індивідуального замовлення для гімназії міста Котла-Ярве (Естонія). Дедлайн – 4 березня 2019 року.

- Закупка і встановлення меблів для офісних приміщень мальтійського містечка Мсіда. Контракт розраховано на 40 днів. Крайній термін подачі заявок – 5 березня 2019 року.

- Контракт на 4 роки, умовою якого є поставка шаф, офісних меблів та стільців до Бельгії. Дедлайн – 5 березня 2019 року

- Закупівля офісних меблів (Дедлайн – 12 березня 2019 року), а також стільців і крісел (Дедлайн – 5 березня 2019 року) для Управляння з інфраструктури, захисту навколишнього середовища та послуг Збройних сил ФРН.

- Виготовлення та поставка вуличних меблів для встановлення їх на Площі нації в Парижі. Дедлайн – 5 березня 2019 року.

- Контракт на поставку офісних крісел на суму 480 тис. євро та стільців для відвідувачів загальною попередньою вартістю 80 тис. євро до міста Хемніц (Німеччна). Кінцевий термін – 5 березня 2019 року.

- Закупка офісних крісел у межах рамкової угоди. Замовник – адміністрація міста Ляйпціг (Німеччина). Дедлайн – 6 березня 2019 року.

- Поставка стільців до міста Фрайбург (Німеччина). Об’єм замовлення – від 14424 одиниць. Дедлайн – 6 березня 2019 року.

- Придбання меблів для потреб адміністрації департаменту Майотта (Франція).Крайній термін подачі заявок – 7 березня 2019 року.

- Поставка меблів для машинного цеху в місті Ольштин (Польща). Дедлайн – 7 березня 2019 року.

- Поставка меблів на суму понад 770 тис. євро для шведської компанії Bostadsaktiebolaget Mimer. Крайній термін – 7 березня 2019 року.

- Шестимісячний контракт на поставку та встановлення меблів для професійного училища в місті Раквере (Естонія). Заявку на участь у тендері потрібно надіслати до 11 березня 2019 року.

- Контракт на поставку меблів для облаштування поліцейського готелю у Франції. Контракт діє протягом 4 місяців. Заявки на участь у тендері приймаються до 18 березня 2019 року.

- Замовлення на 121 ліжко для школи-інтернату в місті Нойбранденбург (Німеччина). Замовник буде укладати контракт на 13 місяців. Дедлайн – 20 березня 2019 року.

- Закупівля шаф для муніципалітету міста Мерано (Італія) на суму 838 979,04 євро. Котракт розраховано на 4 місяці. Дедлайн – 2 квітня 2019 року

- Постачання меблів для офісів, їдалень, зон очікування, конференц-залів та індивідуальних меблів для пацієнтів лікарень для Столичного регіону Данії. Крайній термін подачі заявок – 1 серпня 2024 року.


З 2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам скористатися можливостями на ринку тендерів 46 держав світу обсягом понад 17 трильйонів доларів
США.
У разі додаткових питань просимо звертатися на скриньку  info@epo.org.ua , або за номером телефону +38 (044) 253 61 31.


 

Комерційна пропозиція

flag_of_denmark.svgДанська компанія “Leander A/S” зацікавлена у пошуку в західних регіонах України постачальників меблів для спільних проектів.

Компанія “Leander A/S” заснована у 2003 p., займається розробкою і дизайном дитячих меблів та експортує продукцію до 30 країн світу. Компанія шукає шляхи розширення свого бізнесу на нових ринках, у тому числі, в Україні. У виробництві своєї лінії меблів “Leander A/S” використовує тверду та гнуту деревину, а також наголошує, що український партнер повинен мати вільну виробничу потужність на 1 – 2 млн. євро.

Контактні дані:

www.leander.com; e-mail: sln@leander.com,

Stig Leander Nielsen, Designer&Owner,

тел.: +45 8723 1344, mobile: +45 2233 4688,

поштова адреса: “Leander A/S” – Georg Jensens Vej 8, DK-8600 Silkeborg.

5.02.2019

Джерело


 

Міжнародні тендери

Експерти Офісу з просування експорту відшукали 125 актуальних тендерних можливостей в країнах ЄС у сфері легкої промисловості, які реалізовуються в рамках Угоди про державні закупівлі Світової організації торгівлі (GPA). Пропонуємо вам ознайомитися з деякими з них:

Джерело


 

Комерційна пропозиція

Південноафриканський імпортер, що проводить закупівлі для держави та місцевих фермерів,  зацікавлений у налагодженні довгострокового партнерства із українськими виробниками добрив (мінеральних, азотних, фосфроних, калійних).  

Вимоги до потенційних партнерів:

  • українська компанія повинна бути на ринку не менше ніж 5 років
  • здатність забезпечити поставки  25.000 тон добрива за одну поставку
  • наявність сертифікатів BV SGS чи/або сертифікатів якості.

Якщо ви маєте що запропонувати іноземним партнерам, повідомляйте про зацікавленість у співпраці на адресу: vliashenko@epo.org.ua  Дедлайн для подачі пропозицій  – 17 лютого 2019 року.

1.02.2019

Джерело


 

Комерційна пропозиція
flag_of_poland-state_0.previewПольські імпортери запрошують до співпраці  українських виробників:
  • горіхів і сухофруктів https://bit.ly/2sNmb1o 
    постачальників консервованих, заморожених, сушених фруктів та овочів https://bit.ly/2AZgAcJ 
Іноземні партнери шукають виробників, які бажають розпочати довгострокові партнерські відносини за дистриб’юторською угодою.
 

Дізнатися більше деталей, а також повідомити про зацікавленість у співпраці можна за посиланнями вище (щоб залишити заявку, натисніть на “Request more information” в формі за посиланням).

 

 

 

 

29.01.2019

 

Джерело


 

 

 

Міжнародний тендер

Програма розвитку ООН оголошує тендер Ref. RFQ-TKM-002-2019 на встановлення комплексної системи крапельного зрошення для навчального сільськогосподарського об'єкту Туркменського сільськогосподарського інституту в Дашогузі (ТСІД) з кінцевий термін подання пропозицій - ДО 4 лютого 2019 року.

Посилання на доступ до оголошення про тендер та відповідні тендерні документи тут: http://procurement-notices.undp.org/view_notice.cfm?notice_id=52821


UNDP announced tender Ref. RFQ-TKM-002-2019 for Installation of an integrated drip irrigation system for educational agricultural facility of the Turkmen Agricultural Institute in Dashoguz (TAID) with deadline for submission of quotes by 4th  February 2019.

Here is link to access the tender announcement and relevant tender documents: http://procurement-notices.undp.org/view_notice.cfm?notice_id=52821 . 

23.01.2019

Джерело


 

Комерційна пропозиція

flag_of_israel.svgІзраїльська компанія шукає виробників та постачальників у секторах продуктів  харчування, харчових добавок та фармацевтики, які зацікавлені у ізраїльському ринку. Компанія пропонує  співробітництво та допомогу у виході на ринок Ізраїлю на умовах угоди про комерційне агентство. 

 Дізнатися більше деталей, а також повідомити про зацікавленість у співпраці можна за посиланням https://bit.ly/2Tyqw3z (щоб залишити заявку, натисніть на “Request more information” в формі за посиланням).

21.01.2019

Джерело


 

Комерційна пропозиція
До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія McKey Food LTD., що хотіла б знайти надійних партнерів-постачальників української курятини.
 
За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї (Діана Мисенко d.mysenko@gmail.com)
 
21.01.2019

Комерційна пропозиція

800px-flag_of_jordan.svgЙорданська компанія Glory For Marketing зацікавлена в імпорті замороженої цілої тушки курятини з України до Йорданії (комерційна форма).

Згадана компанія виграла тендер на постачання замороженої цілої курятини, яка відповідає стандартам сертифікату «Халяль» і має намір закупляти 800 тонн продукції на щомісячній основі. 

Контакти компанії Glory For Marketing: Мустафа Муслех (Mustafa Musleh) тел.: 00962795643268, E-mail:Mus_buz@yahoo.com

Джерело


 

Комерційна пропозиція

4_2Грецьке МСП, яке активно займається виробництвом та торгівлею насінням зернових та бобових культур, шукає постачальників комерційних мікоризних інокулянтів для основного сільського господарства, придатних для зернових та бобових культур. Продукція буде використовуватись для обробки насіння, з метою підвищення стійкості та збільшення загального врожаю. Компанія шукає партнерів для співпраці на умові ліцензійної угоди.

Дізнатися більше деталей, а також повідомити про зацікавленість у співпраці можна за посиланням https://bit.ly/2FtDDiZ .

15.01.2019

Джерело


 

1 2 3 4 5 6 7 ... 47 48 >