Українсько-латвійський діловий форум
Дата: 09.04.2026

У межах офіційного робочого візиту до України Міністра економіки Латвії Viktors Valainis та делегації латвійського бізнесу, 24 квітня у місті Києві пройде Українсько-латвійський діловий форум.

Захід має на меті обговорення перспектив розвитку та поглиблення двосторонньої торговельно-економічної співпраці між Україною та Латвією, а також сприяння встановленню прямих ділових контактів між компаніями двох країн.

Основною метою заходу є посилення економічної співпраці між Україною та Латвією, а також розвиток партнерств у ключових секторах економіки, зокрема:

  • енергетика та зелена економіка
  • технології подвійного призначення
  • ІТ та цифрові технології
  • фінтех та інновації
  • оборона та безпека
  • будівництво
  • транспорт і логістика
  • харчова промисловість

До складу латвійської делегації увійдуть представники компаній та організацій, що працюють у зазначених сферах.

У межах форуму передбачено проведення B2B-зустрічей, що створює можливості для встановлення нових ділових контактів, обміну досвідом та розвитку партнерств.

Детальніше читайте тут.

Реєстрація за посиланням.

Джерело