Конкурс малих грантів DREAMactions 4.0.
Дата: 27.07.2021

CANactions School та Western NIS Enterprise Fund, який підтримує ініціативи з просування реформ в Україні та трансформаційні проєкти, оголошують початок 4-го випуску Конкурсу малих грантів DREAMactions.

Мета DREAMactions 4.0. — підтримка громад в процесі їх трансформації та розвитку шляхом надання мікрогрантів та освітнього компоненту.

DREAMactions 4.0:

  • орієнтований на зареєстрованих на території малих та середніх (50-100 тис.ос.) міст України юридичних осіб (в тому числі ФОП, КП та ін.) та громадських організацій;
  • передбачає співпрацю громади з місцевою владою (фіксується листом-підтримкою) та співфінансування (форми листів – довільні);
  • фокус проєктів – мікро-проєкти тактичного урбанізму;
  • освітній компонент для всіх учасників задля посилення їх спроможності успішно впровадити проєкти.

Відбір проєктів передбачає два етапи. Після проходження освітнього компоненту, команди за підтримки експертів матимуть змогу доопрацювати свої ідеї та захистити їх на другому етапі відбору.

Перевага буде надана проєктам, що передбачають стійкий та довготривалий ефект та сприяють позитивним суспільним змінам в українських населених пунктах із активним залученням громади до процесу реалізації проєкту, а також командам, що мають досвід реалізації подібних проєктів.

Запрошені експерти Конкурсу: провідні фахівці різних сфер - фінансів, комунікації, урбаністики, економіки. Вони допомагатимуть командам вдосконалити їх проєктні пропозиції та забезпечити результативність на місцях.

Конкурсом передбачено надання грантів у розмірі до 100 000 грн кожному з 5-ти проєктів-переможців.

Обов’язковою умовою формування бюджету конкурсної заявки є співфінансування, яке повинно складати щонайменше 30% від загального бюджету. Джерелом спів фінансування можуть бути кошти з місцевого бюджету, залучені завдяки підтримці бізнес-партнерів чи за участі громади.

Кінцевий термін прийому заявок: 24 вересня 2021 року (18:59 за київським часом).

Оголошення відібраних проєктів-фіналістів відбудеться 8 жовтня 2021.  

Освітній компонент триватиме з 11 до 22 жовтня 2021 року.

Термін впровадження проєктів триватиме до червня 2022 року.

Детальна інформація та умови участі у конкурсі за посиланням: http://dreamactions.info/4