Онлайн бізнес-форум Україна-Греція
Дата: 08.07.2021

23d14fec57db45abcf55903e59a3a51612 липня 2021 року о 15:00 на базі ТПП України відбудеться онлайн-бізнес-форум «Україна-Греція: відкриття нових можливостей співпраці під час глобальних змін" за участю українських та грецьких дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП України та ТПП м. Салоніки і ділових кіл України та Північної Греції.

Захід спільно організують ТПП України, ТПП м. Салоніки, Посольство України в Грецькій Республіці, Консульство України у м. Салоніки та Посольство Грецької Республіки в Україні за сприяння керівництва регіону Македонія-Фракія та мерії м. Салоніки, а також інших партнерських організацій.

У програмі онлайн-зустрічі будуть висвітлені стан, найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-грецького економічного співробітництва, передусім у таких сферах, як сільське господарство, енергетика, туризм, інфраструктура та металургія, зокрема експортні поставки української сталі до Греції, учасники також зможуть задати свої питання спікерам та експертам.

Форум відбудеться в онлайн-форматі на базі системи ZOOM. 

Робоча мова форуму – англійська.

Посилання в кімнату вебінару буде надіслано зареєстрованим учасникам на пошту за день до події.

Попередня реєстрація обов’язкова

Контакти для довідок:

Джерело