Чернігівщина - учасник проєкту: Програма ЄС Міцні регіони – спеціальна програма підтримки України
Дата: 16.06.2021

16 червня в онлайн форматі відбулася презентація, присвячена «м’якому запуску» проєкту «Програма ЄС Міцні регіони – спеціальна програма підтримки України».

Оскільки Чернігівська область обрана одним із регіонів - бенефіціарів заходу, на території якої буде реалізовано даний проєкт, участь у презентації взяла перший заступник голови ОДА Олена Бойко та представники профільних департаментів.

Учасники заходу обговорили перспективи впровадження та пріоритетні напрями проєкту, спрямовані на зміцнення стійкості України до гібридних загроз протидії наслідкам пандемії Covid-19, розбудову активностей у соціальній, медичній, адміністративній сферах.

Програма має на меті пом'якшення соціальних уразливостей населення, вдосконалення антикорупційних заходів та зменшення соціально-економічної дестабілізації, пов'язаної з незаконною анексією Криму і Севастополя та подіями в Азовському морі.

 - Впевнена, що участь у даному проєкті сприятиме соціальному розвитку регіону та вирішенню нагальних проблем Чернігівщини у медичній та адміністративній сферах, - наголосила Олена Бойко.

Проєкт «Програма ЄС Міцні регіони – спеціальна програма підтримки України» впроваджується Компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» та Представництвом Європейського Союзу.

Джерело