Конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування"
Дата: 25.05.2021

Мінрегіоном оголошено початокконкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2021 році

До участі запрошуються органи місцевого самоврядування всіх рівнів.

Цьогоріч конкурс проходитиме за такими тематичними блоками:

Практики мають демонструвати належний рівень консолідації населення громади, умови, які створила місцева влада для забезпечення згуртованості та рівних можливостей для самореалізації кожної суспільної групи, зокрема тих, які проживають за межами адміністративних центрів територіальної громади.

 З кожним роком повноваження органів місцевого самоврядування базового рівня в сфері охорони здоров’я розширюються, що вимагає швидкого реагування на нові виклики і пошуку практичних та ефективних рішень.

Увагу варто зосередити на тих практиках, що мають сталі результати та довгостроковий вплив  впроваджених проектів, затверджених Стратегією розвитку громади або області, з описом конкретних прикладів того, як досягнення визначених цілей принесло позитивні зміни: створення загальних умов для відтворення робочих місць/зайнятості населення; забезпечення сприятливого середовища для розвитку соціальних ініціатив/волонтерства; зацікавленість бізнесу в тих напрямах, які раніше вважались неперспективними.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити заявку відповідно до примірної форми та надіслати її виключно у форматі Microsoft Word до 30 вересня 2021 року електронною поштою на адресу: best.practice.ukraine@coe.int

Заявка супроводжується листом ОМС за підписом його керівника/-ці, яким підтверджується достовірність викладеної у заявці інформації. Супровідний лист (з підписом та печаткою) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою.

Кожен ОМС може подати на конкурс не більше однієї практики за кожною із трьох тем (кожна практика – окремою заявкою).

Детальна інформація: https://decentralization.gov.ua/news/13569