Конкурс соціальних проєктів компанії «Байєр»
Дата: 01.03.2021

Компанія «Байєр» оголошує про початок прийому грантових пропозицій від громадських організацій в рамках восьмого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього».

Пропозиції соціальних проєктів приймаються за такими напрямами:

  • освітні програми;
  • програми зі сталого розвитку середовища громад.

Відбір проєктних пропозицій здійснюватиметься у три етапи. На першому етапі громадські організації подають коротку інформацію про проєкт українською та англійською мовами. Організації, які пройдуть попередній відбір, подадуть на другий етап більш детальну інформацію про проєкт та організацію англійською та українською мовами. Після розгляду Наглядовою Радою програми, відібрані проєкти-фіналісти мають подати усю проєктну документацію англійською мовою на фінальний розгляд до міжнародної грантової платформи CyberGrant.

Остаточне рішення про отримувачів грантів оголосять влітку 2021 року.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету першого етапу на сайті компанії «Байєр» https://www.bayer.com/uk/ua/grain-basket та відправити на адресу  julia.tiroshko@bayer.com .

Дедлайн: до 9 березня 2021 року.

Максимальний розмір гранту, що може бути наданий, – 270 000 грн.

До участі у конкурсі приймається одна заявка від кожної організації. Проєктна діяльність може бути розрахована на термін до 6 місяців. Проєкти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії. Гранти для реалізації проєктів надаються громадським організаціям, які мають досвід роботи не менше трьох років. Власний фінансовий внесок організації має становити не менше ніж 10% від бюджету проєкту.

Довідково:Програма соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього» була започаткована у 2013 році. Основна місія програми – поліпшення життя людей шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем. Переможцями конкурсу з 2013 по 2020 рік стали 24 соціальний проєкт для громад Вінницької, Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Одеської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

Детально: https://gurt.org.ua/news/grants/66957/