Міжнародний онлайн-захід FPConnect 2021
Дата: 22.02.2021

fpconЗ 8 по 10 березня 2021 року відбудеться міжнародний онлайн-захід  FPConnect 2021 для представників галузі харчової та фармацевтичної промисловостей.

FPConncect 2021 – це синергія двох міжнародних виставок Africa Food Manufacturing (технології виробництва та упаковування харчових продуктів) та Pharmaconex (найбільша фармацевтична виставка у регіоні Північної Африки), що має на меті об’єднання представників харчової та фармацевтичної галузі регіону Близького Сходу та Африки зі світовими фахівцями та постачальниками для виходу на нові ринки, сприяння новим діловим контактам, підвищення конкурентоспроможності та започаткування міжнародного співробітництва.

Цього року онлайн-захід об’єднає понад 250 постачальників харчових та фармацевтичних продуктів та рішень, а також приблизно 2500 відвідувачів з усього світу.

Чому варто взяти участь:

  • Унікальна платформа, яка поєднує харчову та фармацевтичну промисловість
  • Представлення нових продуктів та інноваційних рішень від широкого кола світових постачальників
  • Ефективний «розумний» пошук потенційних партнерів та можливість призначити відеозустрічі з потенційними міжнародними партнерами
  • Три дні онлайн конференцій за участю провідних експертів з найактуальніших питань в кожній галузі (тренди, технології та нові можливості, вплив пандемії, регуляторні питання, цифровізація, безпека, сталий розвиток, поводження з відходами та інше).

Детальна інформація щодо виставки за посиланням: https://www.foodpharmaconnect.com/en/home.html

Джерело