Вітаємо переможців Програми DOBRE!
Дата: 23.12.2020

Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»(DOBRE) 22 грудня 2020 року оголосила про партнерство з новими 25 громадами із Запорізької, Чернігівської та Чернівецької областей.

Від Чернігівської області переможцями є 10 громад. А саме: Корюківська, Менська, Ніжинська, Новгород-Сіверська, Сновська міські ради,  Коропська, Лосинівська, Любецька, Сосницька селищні ради та Тупичівська сільська рада.

Перемога у цьому конкурсі надасть громадам можливість зростання та розквіту і водночас буде мотиватором для інших громад.

Довідково: Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – працює з 2016 року і виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз ( Global Communities ) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку територіальних громад, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 10 цільових областях: Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Кіровоградській, Тернопільській, Чернівецькій, Чернігівській та Запорізькій.