Міжнародна гуманітарна організація “Людина в біді” оголошує конкурс в рамках регіональної «Програми солідарності COVID-19»
Дата: 13.11.2020

Міжнародна гуманітарна організація “Людина в біді” оголошує Конкурс заявок для некомерційних організацій громадянського суспільства, офіційно зареєстрованих в Україні в рамках регіональної «Програми солідарності COVID-19» на 2020-2022 рр. за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Цей проєкт допоможе організаціям громадянського суспільства реалізовувати заходи у відповідь на миттєві і довгострокові наслідки пандемії COVID-19 в країнах-учасницях Східного партнерства.

Пріоритетами Конкурсу є посилення спроможності на місцевому рівні щодо надання публічних послуг  вразливим групам в умовах пандемії, а також застосування гуманітарних принципів гуманізму, об’єктивності, захисту, участі та відповідальності з метою подолання наслідків пандемії COVID-19.

Проєктні пропозиції, подані на конкурс, мають відповідати таким тематичним сферам:

  • Засоби існування та економічне відновлення.
  • Доступ до медичних і соціальних послуг.
  • Доступ до освіти.
  • Захист.

Максимальна сума гранту, яка може бути присуджена в рамках цього Конкурсу, становить 30000 євро на один проєкт

Кінцевий термін подання заявок – 30 листопада 2020 року.

Заявники матимуть можливість поставити свої запитання під час проведення інформаційних днів (дати проведення будуть оголошені), а також направити свої запитання на адресу електронної пошти: consultations.ua_c-19@peopleinneed.cz 

Детально https://www.prostir.ua/?grants=lyudyna-v-bidi-oholoshuje-konkurs-v-ramkah-rehionalnoji-prohramy-solidarnosti-covid-19