Незабаром початок другого конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС
Дата: 28.08.2020

З дня на день очікуємо оголошення про початок конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

З цього приводу в Мінрегіоні під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова відбулось перше засідання Комісії з відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

У засіданні взяли участь члени Комісії – представники центральних органів виконавчої влади, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, експерти.

Перший конкурсний відбір відбувся у 2017-2018 роках і за його результатами було відібрано 70 проектів, які було профінансовано на понад 616 млн грн.

На реалізацію проектів другого конкурсного відбору, заплановано близько 551,7 млн грн. Кошти будуть спрямовані на впровадження проєктів регіонального розвитку, які відповідають 7 пріоритетним напрямкам розвитку держави, які визначені у Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року: інноваційна економіка та інвестиції, сільський розвиток, розвиток людського потенціалу, розвиток туризму, загальноукраїнська солідарність, підтримка розвитку депресивних територій, ефективне управління регіональним розвитком.

Заявки на участь у конкурсі прийматимуться через онлайн платформу подання проєктів (https://sectoral.minregion.gov.ua/).

Оголошення про початок конкурсного відбору буде опубліковано на офіційному вебсайті Мінрегіону.