Центральний сільськогосподарський ярмарок
Дата: 16.01.2020

ctr2-kafelekЦентральний сільськогосподарський ярмарок - найбільший ярмарок нових технологій сільського господарства. З 31 січня по 02 лютого 2020 р. в Варшаві пройде Central Agricultural Fair.

Виставка  включає наступні напрями роботи:

Сільськогосподарські технології

Найбільший сектор ярмарку, де представлені машини та обладнання, що застосовуються у сільському господарстві, овочівництві та тваринництві. Тут можна знайти рішення для сільського господарства від лідерів галузі.

Спеціальні послуги спеціалістів

Виставка представляє широкий спектр послуг із підтримки виробництва, переробки, продажу та дистрибуції агропродовольчих товарів, огляд пропозицій установ фінансування агробізнесу та фахівців з логістики.

Секція агентів сільськогосподарського виробництва

Тут будуть представлені  добрива, засоби захисту рослин, корми, насіння та продукція підприємств тваринництва

Виставка інструментів  та запасних частин

Виставка присвячена широкому спектру запчастин для сільськогосподарських машин та обладнання, а також інструментів, які використовуються в сільськогосподарських господарствах.

Стартапи

Сектор, присвячений стартапам в аграрній галузі. Стартап зосереджений на презентації інноваційних рішень, спрямованих на підвищення ефективності та ергономічності агротехнічних методів обробки.

Лісова техніка

Простір, присвячений виробникам технологій догляду та управління лісовими територіями. Сектор лісозаготівель, транспорт і переробка.

Центральний сільськогосподарський ярмарок, як майданчик для ділових зустрічей, успішно розробляє програму розміщених покупців. На ярмарку  є можливість провести двосторонні переговори: В 2017 ріЦІ було проведено 340 зустрічей із закордонними партнерами.

Мета ярмарку, крім облаштування виставкової зони, полягає також у створенні платформи для організації дебатів, семінарів та галузевих панелей, які піднімають найважливіші проблеми агропродовольчого сектора, що визначаються як науковими, так і академічними інституціями, а також представниками галузевих організацій, бізнесу та окремих фермерів. 

Контактні дані: 

Ptak Warsaw Expo

 +48 518 739 124

 info@warsawexpo.eu

 https://warsawexpo.eu/