Про поглиблення співробітництва з Японією
Дата: 19.12.2019

147316841916 грудня у м. Токіо відбулося Восьме спільне засідання Координаційної ради з економічного співробітництва з Японією при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Комітету ділового співробітництва з Україною Японської федерації бізнесу “Кейданрен” під співголовуванням Заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торгового представника України Тараса Качки та Голови Комітету “Кейданрен” Теруо Асади.

Під час засідання Японську сторону ознайомлено з макроекономічною ситуацією та покращенням інвестиційного клімату в Україні, представлено напрямки впровадження ключових реформ у контексті актуальних питань двосторонньої співпраці, у т.ч. реформ щодо поліпшення умов ведення бізнесу в Україні.

Сторони обговорили широке коло питань у сферах, що становлять взаємний інтерес для співробітництва між Україною та Японією, зокрема, аграрній та енергетичній, галузях ІТ та інфраструктури.

Відбувся конструктивний обмін думками між українськими урядовцями та японськими бізнесменами щодо подальшого розвитку українсько-японського співробітництва, окреслені перспективи та плани на майбутнє, реалізація яких забезпечить розвиток взаємовигідної співпраці між нашими країнами та допоможе перенести наші відносини на новий рівень. Було зазначено, що питання активізації інвестиційної діяльності є одним із найважливіших питань на сьогодні.

За результатами засідання Сторони підписали Меморандум.

Джерело