Грантова можливість для підприємств
Дата: 02.12.2019

grantusОфіс з просування експорту сприятиме в реалізації проектів з інтернаціоналізації бізнесу для експортних альянсів – учасників гранту від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки на впровадження однієї грантової діяльності, пов’язаної з формуванням експортного альянсу.

Експортний альянс – це платформа для співробітництва підприємств, що мають амбіції до підвищення інтернаціоналізації свого бізнесу. Заявки в рамках цієї грантової програми прийматимуться від зареєстрованих в Україні приватних підприємств та неурядових організацій. Гранти надаватимуться та впроваджуватимуться відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами Програми «Конкурентоспроможна економіка України».

Ознайомитись з процесом подання заявок та формою грантової заявки можна за посиланням:http://bit.ly/35neWhG

Офіс з просування експорту готовий сприяти Заявникам в реалізації грантової заявки шляхом надання обраних послуг (або комплексного спектру послуг), необхідних для успішної діяльності експортерів на зовнішніх ринках, зокрема:

 • підвищення професійних знань та навичок, необхідних для участі в міжнародній торгівлі;
 • надання інформаційних та аналітичних послуг для експортерів, що включають визначення та вивчення перспективних ринків для експорту;
 • підготовка інформації про чинні умови та можливості виходу на нові ринки (ЄС), що включають інформацію про регуляторні вимоги, методи відповідності цим вимогам та правила маркування;
 • надання консультацій з метою підготовки та планування розвитку експорту;
 • перевірка сформованих ідей щодо виходу на зовнішні ринки, що включає аналіз можливих перешкод в ході реалізації ідеї та рекомендації із запобігання експортних ризиків;
 • допомога в розробці експортної стратегії та покрокового плану дій щодо виходу компанії на закордонний ринок;
 • сприяння в пошуку експортних консультантів із відповідною експертизою та допомога у розробці опису обсягу необхідних робіт для виконання консультантом;
 • організація заходів зі сприяння торгівлі, що включають повний цикл робіт з планування та реалізації торгових місій, виставок, запрошення та приймання іноземних баєрів в Україні;
 • аналіз ефективності діяльності компаній після В2В-зустрічей із закордонними партнерами;
 • проведення інформаційних заходів, пов’язаних з пошуком партнерів та дистриб’юторів.

Для запиту з метою співпраці в рамках грантової програми, Заявник має підготувати наступні документи:

 1. Сформувати пропозиції партнерства (в довільній формі, зазначивши передбачуваний обсяг робіт);
 2. Надати попередній перелік компаній, що входять до складу експортного альянсу.

Документи, разом із супровідним листом, приймаються з 6 грудня 2019 року на електронну адресуpartnership@epo.org.ua з зазначенням «USAID CEP Export Alliance Grant» у темі електронного листа.

Етап узгодження співробітництва між Установою та Заявником відбувається після ознайомлення з надісланими документами. Кінцевий термін подачі пропозицій для партнерства – 20 січня 2020 року.

На етапі отримання та розгляду запиту від Заявника щодо співпраці, Офіс з просування експорту зобов’язується не поширювати, не продавати та не передавати будь-яким іншим чином третім особам зібрані персональні дані та документи.

Офіс з просування експорту не надає консультації щодо процедури подання заявок. Будь ласка, надсилайте всі запитання щодо грантової програми на електронну адресу Grants@CEPUkraine.org з зазначенням «ЗПЗ-2019-008» у темі електронного листа.

Джерело