Інноваційне підприємництво у Варшаві
Дата: 22.10.2019

Інноваційний Кластер «Регіональний інноваційний ХАБ» оголошує Конкурс на участь в 6-денній навчально-ознайомчій поїздці на тему «Інноваційне підприємництво» до Польщі в рамках Warsaw Industry Week.

Мета візиту: перейняття досвіду та практики у європейських підприємств, бізнес-акселераторів, бізнес-інкубаторів у сфері інноваційного підприємництва, ознайомлення з практиками реалізації стартап-проектів та їх підтримки у Польщі, налагодження контактів для можливої українсько-польської співпраці у майбутньому щодо розвитку інноваційного підприємництва.

До участі в конкурсі запрошуються інноваційні стартап - проекти, вчені, винахідники та підприємства, які планують інноваційний розвиток.

Всього буде відібрано 10 учасників.

В рамках навчально-ознайомчої поїздки буде організовано участь у наймасштабнішій виставці Warsaw Industry Week - 2019, бізнес-акселераторах, бізнес-інкубаторах та інноваційних підприємствах Польщі.

Учасники навчально-ознайомчої поїздки повинні бути добре обізнані у стартап діяльності та всесвітньому ринку інновацій. Бути готовими робити короткі виступи з даної тематики, активно долучаючись до роботи у дискусіях та інформаційних обмінах, ділитися власним досвідом роботи у сфері інноваційного підприємництва в Україні.

Витрати  на проїзд (Київ – Варшава – Київ) та проживання учасників у Варшаві в готелі включно зі сніданком, а також добові кошти на харчування (обід та вечеря) у Варшаві покриватимуться організаторами. Витрати на проїзд до Києва та оформлення туристичної страховки учасники покривають самостійно.

Критерії відбору заявок:

•    особи, які мають проекти з ознаками інноваційного Стартапу;

•    можливість застосування здобутих знань та навичок в подальшій професійній діяльності;

•    базові знання англійської мови;

•    наявність дійсного закордонного паспорту (біометричного).

Для участі у конкурсі необхідно надіслати резюме, мотиваційний лист та коротке есе (максимум на 2 сторінки) з описанням вашого проекту. Дедлайн подання заявок – 28 жовтня 2019 року до 16:00 (за Київським часом). Заявки надсилати на електронну пошту olesyabratus7@gmail.com з поміткою у темі листа «Конкурс для участі в навчально-ознайомчій поїздці до Польщі».

Або заповнити Google Form за посиланням:https://forms.gle/p8svwQwBtyRhSGCV6 .

Рішення щодо участі у поїздці буде прийняте до 01 листопада 2019 р.

 Детальна інформація за посиланням https://gurt.org.ua/news/grants/56130/.