UA
Презентація дослідження
Дата: 08.11.2018

Офіс з просування експорту та New Fashion Zone запрошують всіх представників сектору легкої промисловості, які зацікавлені у виході на ринки країн Європи, на презентацію результатів дослідження «Вибір ринку для розвитку експорту компаній з сектору легкої промисловості.  Групове партнерство та кооперація у рамках виходу на ринки ЄС», яке було проведено експертами Офісу.

В рамках дослідження було проаналізовано основні критерії, які впливають на перпективність ринків для експортної діяльності вітчизняних підприємтсв – демографічні показники, економічний стан регіону та споживацька активність, динаміка розвитку окремих продуктових сегментів. Поміж іншого, матеріал містить і ряд практичних рекомендацій щодо визначення коду та походження товару, детальний опис вимог щодо одягу, який експортується до ЄС. 

Поміж іншого, матеріал містить і ряд практичних рекомендацій щодо визначення коду та походження товару, детальний опис вимог щодо одягу, який експортується до ЄС. 

Консультанти Офісу також представлять можливі шляхи співпраці Офісу з просування експорту з групою підприємств,  зацікавлених у експорті в ЄС, та розповідять про практичні інструменти допомоги від Офісу.

Подія відбудеться 29 листопада. Місце провдення уточнюється.

Реєстрація на подію є обов’язковою, а кількість місць – обмежена. Організатори залишають за собою право відмовити у реєстрації після вичерпання квоти вільних місць.

Зареєструватися на подію можна за даним посиланням

Виникли запитання або потрібна допомога? Будь ласка, зв’яжіться з Юлією Порядіною, виконавчим директором New Fashion Zone: jp@newfashion.zone або +38 097 917 80 74

Джерело