UA
Співробітництво з Туреччиною
Дата: 13.11.2017

29103-1_largeУ листопаді під головуванням державного секретаря  Мінекономрозвитку Олексія Перевезенцева відбулись переговори щодо укладення Угоди про співробітництво у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Турецької Республіки. Делегацію Уряду Турецької Республіки очолив Мехмет Парлак, голова юридичного департаменту Турецького агентства співробітництва та розвитку (ТІКА).

Під час переговорів було зазначено, що підписання цієї Угоди створить правові основи для заснування Офісу координації програм в Україні з метою розвитку плідної співпраці в економічних та соціальних сферах між Урядами країн.

За результатами переговорів сторонами було узгоджено текст проекту зазначеної Угоди.

«Ми погодили з представниками Турецької Сторони основні положення проекту Угоди. Робота Офісу координації програм ТІКА в Україні значною мірою сприятиме залученню нових проектів технічного та фінансового співробітництва, а також реалізації вже започаткованих Офісом проектів в Україні», - зазначив Олексій Перевезенцев.

Укладання Угоди про співробітництво у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Турецької Республіки значною мірою сприятиме посиленню двосторонніх відносин, розвитку перспективних напрямів двостороннього співробітництва у соціальній та економічній сферах. 

Джерело