UA
Новини

Країни ГУАМ (Грузія, Україна, Азербайджан та Молдова) і Канада обговорили можливість створення зони вільної торгівлі.

Міжнародний тендер від державної компанії з Туркменістану щодо закупівлі обладнання

Міжнародний тендер від компанії з Туркменістану

Horeca Kuwait 2019
Дата: 11.12.2018

З 14 по 16 січня 2019 року в м.Ель-Кувейт (Кувейт) відбудеться виставка продуктів харчування Horeca Kuwait 2019. 

Державна Установа "Офіс з просування експорту України" запрошує на серію освітніх заходів-презентацій “Go to global market: від становлення на внутрішньому ринку до глобалізації бізнесу” для підприємців, експортерів-початківців і тих, хто вже системно експортує свої товари та послуги.

Для підприємств, які візьмуть участь в першому колективному павільйоні українських виробників харчової та сільськогосподарської продукції на FOODEX Japan 2019, буде виділено фінансування для часткового покриття витрат.

Міжнародний тендер від державної компанії з Туркменістану

Комерційна пропозиція від компанії з Великобританії

 

 

13 грудня 2018 р. в м.Київ відбудеться семінар "Інструменти підтримки малого та середнього бізнесу для зміцнення економічних відносин мііж Україною та ЄС". 

В рамках реалізації Проекту «Активізація малого та середнього бізнесу в прикордонних регіонах України-Білорусі» по Програмі транскордонного співробітництва країн Східного партнерства (EaPTC), 6 грудня 2018 року в м.Гомель було організовано та проведено ІІІ Міжсекторальне засідання: житлово-комунальне господарство та інформаційні технології. 

1 2 3 4 5 6 7 ... 294 295 >