UA
Новини

15 листопада у місті Доха відбулося Перше засідання Спільної комісії з економічного, торговельного та технічного співробітництва між Урядом України та Урядом Держави Катар, під співголовуванням Степана Кубіва, Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України та Алі бін Ахмеда Аль Куварі, Міністра торгівлі і промисловості Держави Катар.

13 листопада 2018 року у м. Київ відбулось друге засідання Підкомітету Україна – ЄС з питань торгівлі та сталого розвитку.

29 листопада 2018 року в м.Київ (в приміщенні ТПП України) відбудеться Українсько-Корейський бізнес-форум. У заході передбачається участь Надзвичайного та Повноважного Посла Корейської Республіки в Україні Лі Янг Гу. 

Програма  She Exports Офісу з просування експорту запрошує 21 листопада 2018 року взяти участь у Практичній конференції "Жінки в бізнесі: Підприємництво для сталого майбутнього", що відбудеться в м.Київ.

 

 

13 листопада у Києві відбулось офіційне відкриття Третіх національних консультацій з розробки секторальних та крос-секторальних експортних стратегій.

За результатами січня-вересня 2018 року зовнішньоторговельний обіг аграрними та харчовими товарами між Україною та країнами ЄС складає $6,07 млрд та збільшився на 5,4%, порівняно з відповідним періодом попереднього року.

З 20 по 22 листопада відбудеться ряд семінарів "Бізнес-модель креативних підприємств та вибір цільової аудиторії". 

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела щоквартальну нараду із заступниками міністрів із європейської інтеграції щодо прогресу виконання Угоди про асоціацію.

Сьогодні керівництво облдержадміністрації зустрілися з представниками китайської провінції Хенань (Китайська Народна Республіка). 

Виставка Iran Expo 2018
Дата: 12.11.2018

За інформацією Посольства України в Ісламській Республіці Іран, з 13 по 16 грудня 2018 р. у м.Тегеран (Ісламська Республіка Іран) відбудеться Третя виставка екпортних можливостей Ірану "Iran Expo 2018".

1 2 3 4 5 6 7 ... 288 289 >