BALTIC FASHION & TEXTILE-2016
Дата: 11.08.2016

lithuaniavystavka29 вересня-1 жовтня 2016 року у Національному виставковому центрі Литви LITEXPO (м.Вільнюс) відбудеться 25-та Міжнародна Baltic Fashion & Textile 2016.

У цьогорічній виставці для українських компаній заброньовано 33 виставкових місць, готується 2 колективних стенди: асоціації «Укрлегпром» та компанії «Ukraine Collective expo».

У виставці планують взяти участь такі відомі в Україні компанії, як «Відіван», «Арбер», «Ріто», «Міра 2007», ”ТК-Домашній текстиль”, “Дюна-Веста” тощо.

Другий день виставки, 30 вересня, оголошено Днем України, в рамках якого відбудеться Українсько-Литовський форум з питань розвитку торгівлі й співпраці підприємств легкої промисловості. У форумі, крім ділових кіл України та Литви, візьмуть участь Міністр економіки ЛР Е.Густас, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Н.Микольська, Посол України у ЛР В.Яценківський, керівники асоціацій підприємств легкої промисловості України та Литви.

В рамках Дня України планується провести ярмарок української ремісницької та сувенірної продукції, чисельні В2В зустрічі по місцю розташування українських стендів, покази української моди, виставку зразків петриківського розпису, виступи  творчих колективів з України тощо.

Детальна інформація щодо виставки доступна за посиланнями:

http://www.litexpo.lt/en/event/142/show

http://baltictextile.eu/vilnius/en/

http://ukrlegprom.org.ua/events/asotsiatsii-ukrlegprom-zaprosh/

https://www.b2match.eu/balticfashion2016