UA
Східне партнерство
ІІІ Міжсекторальне засідання

47571737_368801950355041_8213383998726995968_nВ рамках реалізації Проекту «Активізація малого та середнього бізнесу в прикордонних регіонах України-Білорусі» по Програмі транскордонного співробітництва країн Східного партнерства (EaPTC), що фінансується за рахунок Європейського союзу, Славутицьким міським фондом підтримки підприємництва та Славутицьким виконавчим комітетом, 6 грудня 2018 року в приміщенні Білоруського торгово-економічного університету споживчої кооперації було організовано та проведено ІІІ Міжсекторальне засідання: житлово-комунальне господарство та інформаційні технології. 

Метою заходу було – налагодити конструктивний та прозорий діалог між бізнесом України та Білорусі. 

Засідання відвідали начальник управління енергетики та комунального господарства Чернігівської обласної державної адміністрації - Андрій Ярош, віце-президент Чернігівської торгово-промислової палати України – Лариса Циган, доктор економічних наук, професор, ректор УО «Білоруський торгово-економічний університет споживчої кооперації» - Світлана Лебедєва, провідний фахівець Гомельского відділення Білоруської торгово-промислової палати – Марина Насенко, експерти і партнери проекту та представники малого та середнього бізнесу України та Білорусі.

Під час зустрічі були обговорені питання щодо розвитку і вдосконалення житлово-комунального господарства в Республіці Білорусь, особливості здійснення прав власності в багатоквартирних будинках, в продовженні комунальної реформи України, розвиток IT бізнесу в малих містах та презентовані інформаційні програми в сфері ЖКГ: ІПС Еталон в допомогу ЖКГ Республіки Білорусь.

Окрім того, представники бізнесу мали змогу відвідати Гомельський Технопарк та комунальні підприємства, які здійснюють свою діяльність в сфері житлово-комунального господарства, а саме: КУП «Спецкоммунтранс» та «Красная гвоздика».
Такі зустрічі – є майданчиками для спілкування підприємців, де кожен може знайти собі партнера або презентувати свій досвід та успіх власного підприємства.

В рамках цього проекту, 13-14 грудня 2018 р. в м. Прилуках буде проведено міжсекторальне засідання: сільське господарство.
За додатковою інформацією щодо участі у засіданні або пошуку потенційних партнерів, Ви можете звертатись до Славутицького міського фонду підтримки підприємництва за телефоном: 04579 – 278-75, +38066 887 34 92, e-mail: sfpp@ukr.net.

Джерело


 

Конференція Потенціал та можливості транскордонного співробітництва

50601070_2441640265877645_3552462884694917120_n28 - 29 січня 2019 року відбудеться фінальна Конференція «Потенціал та можливості транскордонного співробітництва» в м. Чернігів в готельно-ресторанному комплексі «RIVERSIDE» (м. Чернігів, вул. Шевченка, 103-а).

Метою Конференції є демонстрація результатів реалізації міжнародного Грантового проекту в Україні та Білорусі, спрямованого на встановлення, розвиток транскордонного співробітництва в прикордонних містах України та Білорусі.

В рамках Конференції будуть проведені Презентації центрів транскордонного співробітництва, порталу для підприємців, обмін досвідом реалізації Грантових проектів (успіхи, проблеми, перешкоди), дискусійні майданчики за міжсекторальними напрямками бізнесу (виробництво, ІТ технології, комунальні та транспортні послуги, сільське господарство).

Заплановано участь представників від Європейського Союзу, урядових інституцій, органів місцевого самоврядування, представників малого та середнього бізнесу та засобів масової інформації Київської, Чернігівської, Гомельської та Рівненської областей.

Участь - безкоштовна, реєстрація — обов’язкова https://goo.gl/forms/GY2Zc35UCv7d6dEt2. Після реєстрації вам буде надіслано лист-підтвердження.

Проект Європейського Союзу «Активізація малого та середнього бізнесу в прикордонних регіонах України-Білорусі» со-фінансується за рахунок Європейского Союзу через Німецьке Товариство міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH).

Партнери проекту: Виконавчий комітет Славутицької міської ради, УО «Білоруський торгово-економічний університет споживчої кооперації», Чернігівська регіональна торгово-промислова палата, Славутицький міський фонд підтримки підприємництва, Виконавчий комітет Прилуцької міської ради, Виконавчий комітет Вараської міської ради.

Джерело


 

До уваги підприємців!

1622_lНагадуємо, що в рамках проекту 06 грудня 2018 р. в м. Гомелі буде проведена міжсекторальна зустріч з комунального господарства та ІТ технологій, в якій візьмуть участь підприємці, які вже працюють або бажають співпрацювати з партнерами із сусідньої країни або вийти на її ринок та представники органів влади.

Для участі у заході необхідно зареєструватись за посиланням:https://goo.gl/forms/cHARJmkXe9KUs0j73
За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: (045-79) 2-78-75, +380660837509, e-mail: sfpp@ukr.net , cb.sme2017@gmail.com

Джерело


 

 

До уваги місцевих підприємців!

1622_lПроектом "Активізація малого та середнього бізнесу в прикордонних регіонах України-Білорусі" передбачено п’ять спільних секторальних зустрічей в Білорусі і Україні. Участь в них візьмуть підприємці, які вже працюють або бажають співпрацювати з партнерами із сусідньої країни або вийти на її ринок.

За додатковою інформацією щодо участі у міжсекторальних засіданнях, звертайтесь за телефоном: (045-79) 2-78-75, +380660837509 або надсилайте свої пропозиції до співпраці на e-mail: sfpp@ukr.net , cb.sme2017@gmail.com

Джерело


 

Міжсекторальне засідання

1622_lВ рамках реалізації міжнародного проекту «Активізація малого і середнього бізнесу в прикордонних регіонах України-Білорусі» за Програмою територіального співробітництва країн Східного Партнерства Білорусь-Україна, яке фінансується за рахунок Європейського союзу через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH), відбудеться міжсекторальне засідання: комунальне господарство і IT 06-07 грудня 2018 р. в м.Гомель Республіки Білорусь.

Мета заходу - вибудувати конструктивний і прозорий діалог між бізнесом України та Білорусі.

Участь у заході - безкоштовна.
Реєстрація для участі в ІІІ міжсекторального засіданні відкрито до 03.12.2018 за посиланням: https://goo.gl/forms/UyYXnpRy0hCBIN3e2

Контактна особа:
Ганна Вершигора
+38(066)-0837509
+8(04579) 27875
e-mail: cb.sme2017@gmail.com

Джерело


 

Результати Програми територіального співробітництва Білорусь-Україна

6287_l27 листопада розпочався тренінг для транскордонних команд, що реалізують спільні проекти в рамках Програми транскордонного співробітництва Білорусь - Україна, який триватиме до 1 грудня 2017 року. Тренінг проходить у Києві. Навчання проходить в два етапи.

29 листопада відбулася найважливіша подія цього заходу - церемонія підписання грантових контрактів. Від Чернігівської області грант отримали Чернігівський національний технологічний університет, Гомельський державний технологічний університет, Центр Доброчин, Деснянське басейнове управління водних ресурсів, ГО АСДЕМО (Гомель) на реалізацію проекту «Транскордонна система гідрометеорологічного та екологічного моніторингу річки Дніпро».Всього 18 транскордонних команд були відібрані для отримання фінансування від Європейського Союзу з метою реалізації проектів, що стосуються спільного вирішення спільних проблем в сусідніх регіонах Білорусі і України.

Учасники навчаться розуміти логіку і структуру проектів ЄС, розподіляти і контролювати бюджетні витрати, правильно здійснювати закупівлі послуг, товарів і робіт, забезпечувати ефективну комунікацію і наочність підтримки ЄС і EaPTC, а також застосовувати норми національного законодавства обох країн в процесі реалізації грантових проектів.

Загальна сума фінансування ЄС за цією Програмою становить 3,3 млн євро. 

Детальніше про програму можна дізнатися на офіційному сайті


 

 

Україна, Молдова, Грузія та ЄС розпочнуть роботу над другим етапом Східного партнерства

eastern_partnershipУкраїна, Грузія та Молдова спільно з європейськими партнерами розпочинають роботу з формування наступного етапу порядку денного програми Європейського cоюзу "Східне партнерство".

Про це повідомив президент України Петро Порошенко.

"Зараз ми спільно з партнерами з Грузії, Молдови та нашими європейськими партнерами формуватимемо другий етап порядку денного "Східного партнерства", - сказав Порошенко.

Президент також зазначив, що українська та грузинська сторони обговорили координацію спільних дій щодо співробітництва з ЄС.

Крім того, президенти України та Грузії підписали декларацію про стратегічне партнерство між двома країнами.

Нагадаємо, наступний саміт "Східного партнерства" відбудеться у листопаді в Брюсселі. 

Джерело


 

 

Засідання комітету Програми EaPTC

10 лютого у м.Чернігів відбулося чергове засідання Спільного керуючого комітету Програми територіального співробітництва “Україна-Білорусь”  EaPTC.  Від української сторони до складу комітету увійшли представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства закордонних справ України, Київської, Чернігівської, Волинської, Рівненської, Житомирської ОДА, а також представники громадянського суспільства. Чернігівську область на засіданні представляв начальник відділу зовнішніх зносин, ЗЕД та міжрегіонального співробітницва Департаменту економічного розвитку Віктор Власенко.

Основною метою заходу стало обговорення  результатів конкурсу з відбору проектних пропозицій Програми та попередньо затверджено список проектів, які отримають фінансування для реалізації транскордонних ініціатив з метою спільного вирішення загальних проблем в сусідніх регіонах обох країн. Остаточні результати конкурсу будуть відомі в квітні 2017 року.

img_3387

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_3378

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Результати грантової програми Територіального співробітництва Білорусь-Україна

jhsdgfshgfkaweufhgkjdshbfjdshfjdsc10 лютого 2017 року Чернігові відбудеться засідання Спільного Керівного Комітету Програми територіального співробітництва Білорусь - Україна. В рамках засідання члени комітету обговорять результати конкурсу проектних пропозицій і попередньо затвердять список проектів, які отримають фінансування для реалізації транскордонних ініціатив з метою спільного вирішення загальних проблем в сусідніх регіонах обох країн.

За підсумками обговорення результатів оцінювання Адміністратор програми подасть попередній список на затвердження Європейської Комісії. Очікується, що в рамках Програми територіального співробітництва Білорусь - Україна фінансування отримають 18 проектів.

Загальний бюджет, який виділяє Європейський Союз для цієї Програми, становить 3,3 млн євро. З більш детальною інформацією про Програму територіального співробітництва Білорусь - Україна можна ознайомитися тут: http://eaptc.eu/ru/program/view-belarus-ukraine.html


 

 

Електронний бюлетень Програми сприяння EaPTC

eaptcКоманда Програми сприяння EaPTC пропонує вашій увазі сьомий випуск електронного бюлетеня

У цьому випуску коротко висвітлюються основні етапи розвитку та досягнення на шляху реалізації Програми територіального співробітництва країн Східного партнерства Вірменія - Грузія, перші підсумки діяльності вірмено-грузинських транскордонних проектів, які перебувають на завершальній стадії реалізації, а також деякі відгуки безпосередніх бенефіціарів проектів, зібрані і надані інформаційним експертом EaPTC в Грузії. Крім того, в бюлетені ви знайдете інформацію про засідання Спільного Керівного Комітету Вірменія - Грузія і участю керівника групи експертів Програми сприяння EaPTC у Варшавській євроатлантичної літньої академії 2016.

 

 


 

1 2 3 4 >