UA
Програми та гранти
Нові можливості для МСП

imagesrthrEEN Ukraine Consortium пропонує українським підприємствам унікальну можливість на безкоштовній основі оцінити рівень розвитку інноваційного потенціалу підприємства та отримати спеціалізований бенчмаркенговий звіт та консультації щодо оптимізації процесів менеджменту. 

Оцінка проводиться на платформі IMP³rove Academy - Європейської академії з управління інноваціями www.improve-innovation.eu.
За 2017-2018 роки 38 українських компаній, що прагнутьрозвиватися, скористались безкоштовною можливістю оцінити рівень розвитку своїх підприємств та отримали бенчмаркенговий звіт і сертифікат.

Основні критерії участі МСП у проекті:
- Підприємство зареєстроване в Україні та не перебуває у процесі ліквідації та банкрутства;
- Діяльність компанії складає не менше 3-4 років для проведення аналізу - «Оцінка інноваційного менеджменту» та не менше 1 року для проведення аналізу - «Цифровий інноваційний фактор»;
- Загальна кількість працівників підприємства становить не менше 5 осіб;
- Уповноважений представник володіє англійською мовою на рівні, що дозволить зрозуміти та заповнити звіт, який містить 47 онлайн запитань.

Переваги для вашого бізнесу:
Ви отримаєте сертифікований звіт від IMP³rove Academy, що відповідає Європейським стандартам менеджменту CEN/TS 16 555-1& CWA 15899. Отриманий звіт дозволить побачити сильні та слабкі сторони компанії;
Ви отримаєте сертифікат про успішну участь Вашого підприємства в «Аналізі інноваційного потенціалу МСП» від IMP³rove Academy;
Ви отримаєте рекомендації щодо підвищення інноваційної спроможності компанії;
Діяльність компанії буде порівнюватись з провідними компаніями Європи у вашому профільному сегменті;

Інформація, отримана під час оцінки є цілком конфіденційною.

Щоб подати заявку на участь, надішліть запит з поміткою «IMP³rove аналіз» на нашу пошту een.network.ukraine@gmail.com

Кількість безкоштовних ваучерів обмежена.

Джерело


 

Новий формат від Fit for partnership with Germany

giz_logoОфіс Програми «Fit for Partnership with Germany» в Україні повідомляє, що у 2019 році українським учасникам буде запропоновано новий формат групи – “Економічна кооперація з фокусом на Industrie 4.0”.

Підготовчий семінар в Києві для групи відбудеться 08-10.02.201року.

Перебування в Німеччині: 24.03.-18.04.2019 в м.Целлє (Celle). В рамках програми заплановане відвідування Hannover Messe.

Мова програми: англійська.

Цільова група – підприємці середньої та вищої ланки:

 • промислових підприємств
 • підприємств, що займаються дослідженнями та розробками
 • просунутих стартапів
 • ІТ для Industry 4.0.

Пріоритетні напрями:

 • дигіталізація підприємств та виробництва (Digital factory, Smart Manufacturing)
 • роботизація на виробництві та в сфері послуг, промислова автоматизація
 • адитивне виробництво (3D-друк)
 • нові матеріали
 • масова кастомізація
 • безпілотний транспорт – автомобілі, навантажувачі, літальні апарати, їх застосування, в т.ч. в промисловості та сільському господарстві
 • смарт фармінг
 • смарт енергоефективність, технології зберігання та передачі даних
 • інтернет речей та послуг
 • комунікації та зв’язок
 • Big Data
 • Блокчейн
 • робота з інформацією
 • штучний інтелект

Приймаються документи до 14 січня 2019 року.

Джерело


 

До уваги суб'єктів господарювання області!

1657ce782553ecc5 грудня розпочався прийом заявок від українських компаній на участь в V хвилі програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери» від ЄБРР. Переможці отримають до 20 тис євро на реалізацію своїх кліматичних розробок.

Фінансову допомогу (далі – ваучер) отримають українські компанії, розробки яких спрямовані на скорочення обсягів споживання енергії та ресурсоємності підприємств, зменшення викидів парникових газів та негативного впливу на довкілля тощо. Дізнатись про переможців, які вже отримали ваучери на попередніх етапах програми,можна тут.

Взяти участь у програмі «Кліматичні Інноваційні Ваучери» можуть приватні компанії, які працюють на ринку не менше 1 року, зареєстровані в Україні та з українськими власниками. Потенційні учасники мають ознайомитись зправилами і заповнити заявку  до 1 лютого 2019 року включно.

Програма реалізується за принципом співфінансування: грант покриваєбільшу частину (до 80%) витрат на впровадження кліматичної розробки згідно поданого проекту. Це означає, що компанія-отримувач ваучеру також здійснює частину необхідних інвестицій у розмірі не менше 25% від суми гранту.

Програма «Кліматичні Інноваційні Ваучери» започаткована в рамках програми ЄБРР «Центр передачі технологій і фінансів у сфері зміни клімату» (FINTECC) за фінансування Євросоюзу. В Україні її впроваджує ГО Greencubator.

Більше інформації щодо програми ви можете отримати, звернувшись до Керівника програм з підприємництва ГО Greencubator Надії Артем’євої:nadiia@greencubator.info. Або надіслати запит через форму зворотнього зв’язку на сайті програми.

Джерело


 

Гарна можливість для підприємців!

Європейська мережа підприємств EEN-Ukraine в рамках участі в програмі Європейського союзу COSME «Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу 2014-2020», яка спрямована на створення сприятливих умов для розвитку МСП, пропонує Вашій компанії унікальну можливість на безкоштовній основі оцінити рівень розвитку підприємства та отримати звіт та спеціалізовані консультації щодо оптимізації процесів менеджменту для підвищення основних показників, порівнявши свою діяльність з найкращою європейською практикою у спільному профільному сегменті, скориставшись сучасним інструментом управління підприємством - Benchmarketing.

Якщо Ваша компанія відповідає зазначеним нижче критеріям, завантажте анкету, заповніть її та надішліть на нашу пошту een.network.ukraine@gmail.com

Основні критерії для участі МСП у проекті:

 • Підприємство зареєстроване в Україні та не перебуває у процесі ліквідації та банкрутства;
 • Підприємство зацікавлене у розвитку та прагне зростати;
 • Діяльність компанії складає не менше 3-4 років для проведення аналізу - «Оцінка інноваційного менеджменту» та не менше 1 року для проведення аналізу - «Цифровий інноваційний фактор»;
 • Загальна кількість працівників підприємства становить не менше 5 осіб;
 • Уповноважений представник володіє англійською мовою на рівні, що дозволить зрозуміти та заповнити звіт, який містить 47 онлайн запитань.

 Переваги для вашого бізнесу:

 • Ви отримаєте сертифікований звіт про успішну участь компанії в «Аналізі інноваційного потенціалу МСП» від IMP³rove Academy, що відповідає Європейським стандартам менеджменту CEN/TS 16 555-1& CWA 15899;
 • Отриманий аналіз дозволить побачити сильні та слабкі сторони компанії;
 • Ви отримаєте рекомендації щодо підвищення інноваційної спроможності компанії;
 • Участь в проекті дозволить в подальшому підвищити конкурентоспроможність компанії для виходу на Європейські ринки;
 • Діяльність компанії буде порівнюватись з провідними компаніями Європи у вашому профільному сегменті;

За додатковою інформацією пропонуємо звертатись за:

+38 (044)-525-98-41, een.network.ukraine@gmail.com - Олена

Джерело


 

Гранти від Посольства США в Україні

usaПосольство США в Києві оголошує Програму малих грантів для підтримки проектів у сфері освіти й культури на 2018–2019 рр. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і неприбуткових, а також фізичним особам. Проекти мають бути призначені для української аудиторії, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом Посольства США, повинні відбуватися в Україні.

Зявки приймаються лише в час між початком і завершенням циклів:

Цикл №1 початок: 29 жовтня, 2018
Цикл №1 кінець: 23 листопада, 2018

Цикл №2 початок: 4 лютого, 2019
Цикл №2 кінець: 11 березня, 2019

Джерело


 

 

Освітня програма для експортерів
ahr0chm6ly9nywxszxj5lm1hawxjagltcc5jb20vn2m3ztrkztllyja0mmyxmwvhotllythlns9pbwfnzxmvzjdinjdjmgmtmzyzny00nzllltk1ogitntjjogiyy2vlnjfjlmpwzwВосени розпочинається освітня програма Creative Export Ukraine, організований Офісом з просування експорту та Інститутом маркетингу Естонії.

Creative Export Ukraine – спеціалізована освітня програма для українських підприємців та експортерів – представників креативних індустрій, яка допоможе створити міцний національний та міжнародний бренд для власного дизайн-продукту, закріпити позиції на внутрішньому ринку та вивести продукцію на експорт.

10 місяців навчання на одному з двох рівнів: START чи PRO у форматі онлайн та офлайн семінарів з провідними міжнародними експертами, з розглядом кейсів компаній-учасниць. І приємним бонусом – участю у Tallinn Design Festival з можливістю представити власний продукт на колективному стенді.

Потенційні учасники програми: креативні підприємці, майстри, менеджери творчого бізнесу – ті, хто створює, реалізує та просуває дизайнерські вироби в Україні у таких напрямках: меблі, предмети інтер’єру та побуту, освітлення, посуд, одяг та взуття, прикраси, аксесуари, сумки, гаманці, іграшки, ремесла, архітектура, вироби ручної роботи – виробляють фізичні об’єкти дизайну.

Більше інформації та реєстрація за посиланням epo.org.ua/education

Джерело


 

Безкоштовний онлайн-курс для експортерів

53315f6e7e033_image1Для експортерів розроблений та діє онлайн-курс "Експорт, ринки ЄС та інтернаціоналізація бізнесу", тренером якого є Олег Мірошниченко.

Безкоштовний онлайн курс розроблений на базі матеріалів Комерційної служби США, кращих українських та міжнародних практик ведення експортної діяльності і розвитку глобального бізнесу. Великий масив систематизованого матеріалу подається у концентрованій формі – оптимальний формат для зайнятих людей.

Час навчання обирається самостійно – в межах визначеного часового проміжку. Ключова ціль – дати українським компаніям розуміння того, як необхідно налагоджувати системний експорт і будувати безпрограшні міжнародні стратегії. 

Дізнатися деталі курсу та записатися на курс можна за посиланням: https://courses.ed-era.com/courses/EdEra/ib102/IB102/about


 

EU Association Lab

eulEU Association Lab – перша інкубаційна навчальна програма з розробки проектів, що прискорять євроінтеграцію України. Програма допоможе бізнесу, громадським активістам та держслужбовцям разом створити проекти та, за потреби, отримати фінансову підтримку по завершенні програми. Фокус програми: держзакупівлі, корпоративне управління, інтеграція до цифрового ринку ЄС, ринковий нагляд та інші сфери ЄС за пропозиціями учасників.

Що отримають відібрані учасники:
менторство від експертів з України та ЄС 
нові контакти у сфері, PR-підтримку
комфортну локацію для роботи

Взяти участь у програмі можуть держслужбовці, представники бізнесу та лідери громадянського суспільства. Термін подання заявок до 20 серпня https://www.eulab.com.ua


 

Конкурс з теми євроінтеграції

aaeu_irf_synergy_1Міжнародний фонд “Відродження” за фінансової підтримки Європейського Союзу оголосив конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах»

Мета: Посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізацію членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ.

Тематичні пріоритети конкурсу:

 • Виконання Угоди про асоціацію у конкретних сферах з акцентом на гармонізацію законодавства, відповідні інституційні зміни та комунікацію з зацікавленими сторонами;
 • Реалізація конкретних цілей із наявного списку «20 очікуваних досягнень до 2020 року» ініціативи Східного партнерства;
 • Виконання угод України з ЄС про надання макрофінансової допомоги та бюджетної підтримки;
 • Участь України у програмах ЄС, з акцентом на використанні можливостей для внутрішнього реформування та залучення до спільних європейських політик;
 • Підвищення взаємної обізнаності та розвиток суспільного діалогу між Україною і країнами ЄС та Східного партнерства, розвиток транскордонної співпраці, питання міграційної політики.

Учасники: Громадські організації, спілки, асоціації, товариства та інші об’єднання, зареєстровані відповідно до українського законодавства як неприбуткові або благодійні організації, які є членами (учасниками) Платформ та/або їхніх робочих груп.

Кінцевий термін подання заяв: 5.09.2018

Більш детальні умови участі у конкурсі за посиланням


 

 

Грант від МЗС Данії

danish-mfaМіністерство закордонних справ Данії надає грантові заявки з метою сприяння сталому економічному зростанню в країнах, що розвиваються.

Програма партнерства передбачає інноваційний підхід до залучення бізнес-сектора та сприяє мотивації та мобілізації інвестицій приватного сектору.

Дедлайн – 16 серпня 2018 року.

Деталі за посиланням (англійською)

 


 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 >