UA
Програми та гранти
Безкоштовне онлайн-навчання

originalНавчальний і науково-дослідницький інститут ООН (ЮНІТАР) у партнерстві з Продовольчою і сільськогосподарьскою організацією ООН (ФАО) 13 травня - 7 червня 2019 року проводить безкоштовний онлайн навчання "Сільське господарство у міжнародних торговельних угодах".

Метою курсу є підвищення поінформованості та надання практичних рекомендацій фахівцям, які відповідають за формування стратегії розвитку сільського господарства та дотримання зобов'язань за міжнародними угодами.

Робочою мовою визначена російська. Додаткова інформація та онлайн-реєстрація (відкрита до 22 квітня 2019 року) - за посиланням: http://aita-ru.unitar.org/russian/registratciia 

 


 

Щодо виходу на ринки Західної Африки

729_486_560d6755ab7a4Одним із результатів Торгової місії до Нігерії у контексті реалізації Національної експортної стратегії щодо ’’країн у фокусі’’ стало заснування  Торгово-промисловою палатою України у березні 2019 р. Торгового дому Нігерія-Україна "NewSvit" (https://newsvit.biz).

free_horizontal_2Торговий дім Нігерія-Україна "NewSvit" - це вільний асоціативний союз організацій, до складу якого входять торговельні та виробничі підприємства Нігерії і України. Торговий дім "NewSvit" є сполучною ланкою взаємодії між нігерійськими і українськими компаніями і сприяє стабільному розвитку економічних відносин між Нігерією та Україною.

Головним завданням Торгового дому є надання допомоги українським експортерам у виході на ринки країн Західної Африки.

Завдання Торгового дому "NewSvit":
 • Здійснення експортно-імпортних операцій в інтересах продавців і покупців в Нігерії та Україні
 • Надання допомоги в здійсненні зовнішньоекономічної діяльності
 • Маркетингові дослідження внутрішнього і зовнішнього товарних ринків
 • Аналіз ринкової кон'юнктури країн Нігерії та України
 • Пошук контрагентів
 • Надання допомоги в підготовці і реалізації інвестиційних проектів
 • Організація бізнес-візитів компаній в Нігерію та Україну
 • Організація участі нігерійських та українських компаній у виставках і презентаціях

Торговий дім Нігерія-Україна "NewSvit" створений і знаходиться на території Нігерії (м. Абуджа, №45, вул. Ебіту Уківе, Джабі район). 

Контактні дані Палати: 

Недригайло Олена Валентинівна (+234 818 930 9197, nsvit.ng@gmail.com)


 

 

Щодо експорту продовольчої продукції до карибських держав

caribbeanislandsМіністерство аграрної політики та продовольства України та Міністерство закордонних справ України повідомляють, що на сьогодні торговельно-економічне співробітництво з карибськими країнами може бути перспективним напрямом, втім  цьому регіону  приділяється недостатня увага з боку українських компаній.

Карибські країни для забезпечення внутрішнього попиту імпортують в основному такі продовольчі товари: перероблені харчові продукти, зернові (пшениця, кукурудза, рис), продукти тваринництва (м'ясо-молочні), алкогольні та безалкогольні напої, сою, цукор і пальмову олію.

Для допомоги у виході на ринки карибських країн та пошуку партнерів надаємо перелік торгово-промислових палат карибських держав (Завантажити список)


 

 

Нові можливості для МСП

imagesrthrEEN Ukraine Consortium пропонує українським підприємствам унікальну можливість на безкоштовній основі оцінити рівень розвитку інноваційного потенціалу підприємства та отримати спеціалізований бенчмаркенговий звіт та консультації щодо оптимізації процесів менеджменту. 

Оцінка проводиться на платформі IMP³rove Academy - Європейської академії з управління інноваціями www.improve-innovation.eu.
За 2017-2018 роки 38 українських компаній, що прагнутьрозвиватися, скористались безкоштовною можливістю оцінити рівень розвитку своїх підприємств та отримали бенчмаркенговий звіт і сертифікат.

Основні критерії участі МСП у проекті:
- Підприємство зареєстроване в Україні та не перебуває у процесі ліквідації та банкрутства;
- Діяльність компанії складає не менше 3-4 років для проведення аналізу - «Оцінка інноваційного менеджменту» та не менше 1 року для проведення аналізу - «Цифровий інноваційний фактор»;
- Загальна кількість працівників підприємства становить не менше 5 осіб;
- Уповноважений представник володіє англійською мовою на рівні, що дозволить зрозуміти та заповнити звіт, який містить 47 онлайн запитань.

Переваги для вашого бізнесу:
Ви отримаєте сертифікований звіт від IMP³rove Academy, що відповідає Європейським стандартам менеджменту CEN/TS 16 555-1& CWA 15899. Отриманий звіт дозволить побачити сильні та слабкі сторони компанії;
Ви отримаєте сертифікат про успішну участь Вашого підприємства в «Аналізі інноваційного потенціалу МСП» від IMP³rove Academy;
Ви отримаєте рекомендації щодо підвищення інноваційної спроможності компанії;
Діяльність компанії буде порівнюватись з провідними компаніями Європи у вашому профільному сегменті;

Інформація, отримана під час оцінки є цілком конфіденційною.

Щоб подати заявку на участь, надішліть запит з поміткою «IMP³rove аналіз» на нашу пошту een.network.ukraine@gmail.com

Кількість безкоштовних ваучерів обмежена.

Джерело


 

Новий формат від Fit for partnership with Germany

giz_logoОфіс Програми «Fit for Partnership with Germany» в Україні повідомляє, що у 2019 році українським учасникам буде запропоновано новий формат групи – “Економічна кооперація з фокусом на Industrie 4.0”.

Підготовчий семінар в Києві для групи відбудеться 08-10.02.201року.

Перебування в Німеччині: 24.03.-18.04.2019 в м.Целлє (Celle). В рамках програми заплановане відвідування Hannover Messe.

Мова програми: англійська.

Цільова група – підприємці середньої та вищої ланки:

 • промислових підприємств
 • підприємств, що займаються дослідженнями та розробками
 • просунутих стартапів
 • ІТ для Industry 4.0.

Пріоритетні напрями:

 • дигіталізація підприємств та виробництва (Digital factory, Smart Manufacturing)
 • роботизація на виробництві та в сфері послуг, промислова автоматизація
 • адитивне виробництво (3D-друк)
 • нові матеріали
 • масова кастомізація
 • безпілотний транспорт – автомобілі, навантажувачі, літальні апарати, їх застосування, в т.ч. в промисловості та сільському господарстві
 • смарт фармінг
 • смарт енергоефективність, технології зберігання та передачі даних
 • інтернет речей та послуг
 • комунікації та зв’язок
 • Big Data
 • Блокчейн
 • робота з інформацією
 • штучний інтелект

Приймаються документи до 14 січня 2019 року.

Джерело


 

До уваги суб'єктів господарювання області!

1657ce782553ecc5 грудня розпочався прийом заявок від українських компаній на участь в V хвилі програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери» від ЄБРР. Переможці отримають до 20 тис євро на реалізацію своїх кліматичних розробок.

Фінансову допомогу (далі – ваучер) отримають українські компанії, розробки яких спрямовані на скорочення обсягів споживання енергії та ресурсоємності підприємств, зменшення викидів парникових газів та негативного впливу на довкілля тощо. Дізнатись про переможців, які вже отримали ваучери на попередніх етапах програми,можна тут.

Взяти участь у програмі «Кліматичні Інноваційні Ваучери» можуть приватні компанії, які працюють на ринку не менше 1 року, зареєстровані в Україні та з українськими власниками. Потенційні учасники мають ознайомитись зправилами і заповнити заявку  до 1 лютого 2019 року включно.

Програма реалізується за принципом співфінансування: грант покриваєбільшу частину (до 80%) витрат на впровадження кліматичної розробки згідно поданого проекту. Це означає, що компанія-отримувач ваучеру також здійснює частину необхідних інвестицій у розмірі не менше 25% від суми гранту.

Програма «Кліматичні Інноваційні Ваучери» започаткована в рамках програми ЄБРР «Центр передачі технологій і фінансів у сфері зміни клімату» (FINTECC) за фінансування Євросоюзу. В Україні її впроваджує ГО Greencubator.

Більше інформації щодо програми ви можете отримати, звернувшись до Керівника програм з підприємництва ГО Greencubator Надії Артем’євої:nadiia@greencubator.info. Або надіслати запит через форму зворотнього зв’язку на сайті програми.

Джерело


 

Гарна можливість для підприємців!

Європейська мережа підприємств EEN-Ukraine в рамках участі в програмі Європейського союзу COSME «Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу 2014-2020», яка спрямована на створення сприятливих умов для розвитку МСП, пропонує Вашій компанії унікальну можливість на безкоштовній основі оцінити рівень розвитку підприємства та отримати звіт та спеціалізовані консультації щодо оптимізації процесів менеджменту для підвищення основних показників, порівнявши свою діяльність з найкращою європейською практикою у спільному профільному сегменті, скориставшись сучасним інструментом управління підприємством - Benchmarketing.

Якщо Ваша компанія відповідає зазначеним нижче критеріям, завантажте анкету, заповніть її та надішліть на нашу пошту een.network.ukraine@gmail.com

Основні критерії для участі МСП у проекті:

 • Підприємство зареєстроване в Україні та не перебуває у процесі ліквідації та банкрутства;
 • Підприємство зацікавлене у розвитку та прагне зростати;
 • Діяльність компанії складає не менше 3-4 років для проведення аналізу - «Оцінка інноваційного менеджменту» та не менше 1 року для проведення аналізу - «Цифровий інноваційний фактор»;
 • Загальна кількість працівників підприємства становить не менше 5 осіб;
 • Уповноважений представник володіє англійською мовою на рівні, що дозволить зрозуміти та заповнити звіт, який містить 47 онлайн запитань.

 Переваги для вашого бізнесу:

 • Ви отримаєте сертифікований звіт про успішну участь компанії в «Аналізі інноваційного потенціалу МСП» від IMP³rove Academy, що відповідає Європейським стандартам менеджменту CEN/TS 16 555-1& CWA 15899;
 • Отриманий аналіз дозволить побачити сильні та слабкі сторони компанії;
 • Ви отримаєте рекомендації щодо підвищення інноваційної спроможності компанії;
 • Участь в проекті дозволить в подальшому підвищити конкурентоспроможність компанії для виходу на Європейські ринки;
 • Діяльність компанії буде порівнюватись з провідними компаніями Європи у вашому профільному сегменті;

За додатковою інформацією пропонуємо звертатись за:

+38 (044)-525-98-41, een.network.ukraine@gmail.com - Олена

Джерело


 

Гранти від Посольства США в Україні

usaПосольство США в Києві оголошує Програму малих грантів для підтримки проектів у сфері освіти й культури на 2018–2019 рр. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і неприбуткових, а також фізичним особам. Проекти мають бути призначені для української аудиторії, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом Посольства США, повинні відбуватися в Україні.

Зявки приймаються лише в час між початком і завершенням циклів:

Цикл №1 початок: 29 жовтня, 2018
Цикл №1 кінець: 23 листопада, 2018

Цикл №2 початок: 4 лютого, 2019
Цикл №2 кінець: 11 березня, 2019

Джерело


 

 

Освітня програма для експортерів
ahr0chm6ly9nywxszxj5lm1hawxjagltcc5jb20vn2m3ztrkztllyja0mmyxmwvhotllythlns9pbwfnzxmvzjdinjdjmgmtmzyzny00nzllltk1ogitntjjogiyy2vlnjfjlmpwzwВосени розпочинається освітня програма Creative Export Ukraine, організований Офісом з просування експорту та Інститутом маркетингу Естонії.

Creative Export Ukraine – спеціалізована освітня програма для українських підприємців та експортерів – представників креативних індустрій, яка допоможе створити міцний національний та міжнародний бренд для власного дизайн-продукту, закріпити позиції на внутрішньому ринку та вивести продукцію на експорт.

10 місяців навчання на одному з двох рівнів: START чи PRO у форматі онлайн та офлайн семінарів з провідними міжнародними експертами, з розглядом кейсів компаній-учасниць. І приємним бонусом – участю у Tallinn Design Festival з можливістю представити власний продукт на колективному стенді.

Потенційні учасники програми: креативні підприємці, майстри, менеджери творчого бізнесу – ті, хто створює, реалізує та просуває дизайнерські вироби в Україні у таких напрямках: меблі, предмети інтер’єру та побуту, освітлення, посуд, одяг та взуття, прикраси, аксесуари, сумки, гаманці, іграшки, ремесла, архітектура, вироби ручної роботи – виробляють фізичні об’єкти дизайну.

Більше інформації та реєстрація за посиланням epo.org.ua/education

Джерело


 

Безкоштовний онлайн-курс для експортерів

53315f6e7e033_image1Для експортерів розроблений та діє онлайн-курс "Експорт, ринки ЄС та інтернаціоналізація бізнесу", тренером якого є Олег Мірошниченко.

Безкоштовний онлайн курс розроблений на базі матеріалів Комерційної служби США, кращих українських та міжнародних практик ведення експортної діяльності і розвитку глобального бізнесу. Великий масив систематизованого матеріалу подається у концентрованій формі – оптимальний формат для зайнятих людей.

Час навчання обирається самостійно – в межах визначеного часового проміжку. Ключова ціль – дати українським компаніям розуміння того, як необхідно налагоджувати системний експорт і будувати безпрограшні міжнародні стратегії. 

Дізнатися деталі курсу та записатися на курс можна за посиланням: https://courses.ed-era.com/courses/EdEra/ib102/IB102/about


 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 >