Перше засідання українсько-азербайджанської Робочої групи з питань сільського господарства
Дата: 12.04.2021

diplomaty-azerbaydzhana-i-ukrainy-obsudili-dalneyshee-sotrudnichestvo-azer_ukr9 квітня відбулося Перше засідання українсько-азербайджанської Робочої групи з питань сільського господарства за співголовування заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торгового представника України Тараса Качки та заступника Міністра сільського господарства Азербайджанської Республіки Ельчіна Зейналова.

«Азербайджан стабільно входить в топ-3 країн СНД, куди експортується українська аграрна продукція. Ми бачимо великі перспективи і готові всебічно сприяти розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між нашими країнами. Зокрема, ми зацікавленні у посиленні двосторонньої співпраці в сільському господарстві. Діяльність галузевої Робочої групи стане ефективним інструментом, який дозволить визначити актуальні пріоритети співробітництва та сприятиме вирішенню  поточних питань», - зауважив Тарас Качка.

Сторони мали нагоду обговорити широкий спектр питань співробітництва в галузі сільського господарства та підтвердити наміри розвивати взаємодію за наступними напрямами: тваринництво, рослинництво, органічне виробництво, виноробство, земельні відносини, сільський розвиток, науково-дослідницька співпраця, харчова безпека.

Заступник Міністр також акцентував на перспективному напрямі співробітництва з розвитку сільськогосподарської кооперації.

За результатами засідання підписано Протокол та спільний План дій. Документи відображають пріоритетні напрями співпраці та домовленості сторін.

Джерело