Ганновер Мессе 2016
Дата: 02.10.2015

    hannoverЗ 25 по 29 квітня 2016 року в м. Ганновері (Федеративна Республіка Німеччина) відбудеться найбільша в світі промислова виставка «Ганновер Мессе 2016».

Щороку у зазначеній виставці бере участь велика кількість науково-дослідних організацій і установ з різних країн. Окрім того, учасниками виставки є фінансово-інвестиційні, інформаційно-консалтингові та інші бізнесові структури. Кількість відвідувачів виставки сягає понад 89 тисяч осіб, з них кожен четвертий є іноземним учасником.

Особлива привабливість виставки у тому, що вона об'єднує в одному місці декілька міжнародних спеціалізованих виставок, а це надає можливість охопити повний спектр унікальних рішень для промисловості. Сферою діяльності більшості компаній-учасників цієї виставки є виробництво металургійної, машинобудівної, хімічної та іншої промислової продукції - від матеріалів і комплектуючих до складних кінцевих виробів.

«Ганновер Мессе 2016» присвячена питанням енергетики та паливно-енергетичної промисловості: децентралізована генерація енергії, ефективне використання енергії, зберігання енергії та мобільні енергетичні засоби, мережі електропостачання, системи управління енергією тощо.

Більш детальна інформація: тел.: + 49 511 8932 427; е-mail: info@messe.de